0

ChicaLatina:

Bezczelnie śmiejesz się z naszych zawodników! xD No ale cóż, mali to oni może są, ale grają kosmos :P

0

Jak Ty chcesz kolego z kimś normalnie rozmawiać, skoro wszystkich prowokujesz? Niektórzy nie zwracają uwagi na Twoje zaczepki, a niektórzy odwrotnie. Ty tylko czekasz na tego typu sytuację. Bez odbioru.

0

Haha. Villa wymiata ;) Ciekaw jestem jakby się sprawdził w koszykówce. Może zrobimy wymianę? Howard za Villę? xD

0

marco9512:

Wchodzisz tutaj i myślisz, że świecisz skoro Ty nawet nie błyszczysz? Weźcie nie zwracajcie już na jego komentarze uwagi, bo stajecie się tak żałośni jak on. Nie ma po co psuć nerwów na madryckiego trolla, który prędzej i później stąd wyleci.

0

A czy będzie cały mecz do pobrania? Bo chciałbym go przeanalizować.

0

W poprzednim newsie, w którym pisało o 399 bramkach w Lidze Mistrzów, wytypowałem że 400 gola strzeli Villa :) No i co? Miałem rację ;P

0

Niektórzy powinni się zastanowić, co piszą, bo te Wasze żarty nie są wcale śmieszne :/ Dołączam się do owego "konkursu", jednak nie mam zamiaru głupio żartować ;) Zatem moim zdaniem bramkę numer 100 strzeli dla Barcelony Villa. Messi raczej szans nie ma, bowiem z Rubinem chyba nie wystąpi, a ja nie wierzę że w Kazaniu jednej bramki nie uda nam się strzelić. Zatem Villa, Villa :)

0

Obawiałem się tego meczu, ale na strachu się skończyło. Wygraliśmy bardzo pewnie i to mnie cieszy ;) Jednak nie jestem zadowolony, że marnujemy tak dużo 100% sytuacji. Tutaj powinno być co najmniej 5:1. Nie mówię, że wymagam takich wyników od naszej drużyny, ale takich sytuacji nie powinno się marnować! Szkoda czerwonej kartki dla Villi, lecz ja w niego wierzę i on się odblokuje - trzeba tylko poczekać

A Real zalicza remis z przeciętnym Levante i już są spinki na madryckich portalach ;) Muszę przyznać, że atmosferę mają tam żałosną. Niektóre ich teksty mówiące, że Barcelona by przegrała gdyby nie czerwień dla Bilbao mnie najzwyczajniej w świecie rozśmieszają.

0

Oceny bardzo dobre, w pełni się z nimi zgadzam. Brawo dla redaktora, który wystawiał noty.

0

Od samego początku byłem za tym, żeby Eto'o u nas został. Wiedziałem, że przyjście tego pseudo piłkarzyka do Barcelony nic nie wniesie... Nie wiem, jak mogliśmy sprzedać takiego zawodnika jak Samuel.

0

Świetnie to wszystko rozegraliśmy ;) 3 punkty bez jakiegokolwiek wysiłku i teraz w meczu z Bilbao musimy mocno cisnąć :) Później wróci Messi i znów ruszamy z grubej rury. Niby zwycięstwo skromne, jednak cieszy. Pozdrawiam wszystkich wiernych kibiców.

0

Niektórzy są tak ułomni, że to przechodzi ludzkie możliwości...

0

robertinho: Widzisz, nie wszyscy są osobami tak "bardzo" inteligentnymi i nie potrafią najechać kursorem na te linki... Ponadto, w komentarzach na dole również możecie znaleźć działające linki i zajmie Wam to mniej czasu niż zadanie durnego pytania o działający link. Poproszę polski komentarz, poproszę żeby się nie cięło. Jakieś życzenia? Bo nie wiem czy będę wszystko w stanie zabrać do jednego worka...

0

Tak, zaczął strzelać, ale bardzo niecelnie...

0

Teraz to super orgazm, a jeszcze przed kilkoma momentami większość najeżdżała na Villę ze względu na jego fatalną grę. Trochę zimnej krwi trzeba zachować panowie... Brawo David!

0

Mówicie, że Xavi bez formy? Zazwyczaj jest tak, że Xavi ma formę gdy gra obok niego Iniesta i na odwrót. Dzisiaj to nie funkcjonuje... w ogóle nie wiem po co Andres ustawiony jest na skrzydle. Tam od początku powinien grać Pedro, bo on wnosi takiej vervy do gry, której bez wątpienia w tym meczu nam brakuje. Czas na drugą połowę. Miejmy nadzieję, że uda nam się strzelić chociaż jedną bramkę.

0

Fanatyk4: Powiem krótko - muruj! Szacunku trochę sezonowocu...

0

Bojan...

0

Przy Maxwellu nie karki tylko kartki... Poza tym nie zgadzam się z niektórymi ocenami. Zdecydowanie za niskie noty dla Xaviego czy Iniesty. 6? 7? To chyba jakieś żarty... obaj zasłużyli na solidne ósemki.

0

Od samego początku musimy ruszyć do ataku i nie oglądać się na nic. Jeśli zagramy swoje, Panthianikos będzie się wyłącznie bronił i w końcu ta ich obrona pęknie a my zaczniemy strzelać bramki. Podejrzewam, że dopiero w drugiej połowie zaczniemy porządne strzelanie.

0

Ja tradycyjnie piszę z Barcelony.

Otóż każdy mecz powinno się traktować poważnie, a Barcelona tak nie robi. Totalnie zlekceważyła Hercules i dlatego przegrała. Mam nadzieję, że drugiego takiego błędu nie popełni.

0

Bynajmniej ja sobie nie przypominam, żeby sędziował kiedykolwiek spotkanie Barcelony.

0

Proszę temu Panu poniżej sprzedać banana... Nie toleruję czegoś takiego. Przyjdzie taki gówniarz i myśli, że jest fajny xD Droga Redakcjo, takich ludzi się banuje. Z góry dziękuję.

0

Stało się, trudno. Nie róbmy tragedii, bo nie ma z czego. Cieszę się, że przynajmniej część sezonowych kibiców odejdzie :) Przynajmniej to spotkanie powinno nas czegoś nauczyć, bo żadnego rywala się nie lekceważy, a wydawało mi się, że w tym starciu właśnie zrobiliśmy nie tak, jak powinniśmy. Mecz z Panathinaikosem pokaże, czy spotkanie z Hercules Alicante było wypadkiem przy pracy czy po prostu totalną kompromitacją. Trzeba poczekać :) BARCA!

0

Alcantara81:

Wiesz co? Nie byłbym tego taki pewien. Hercules wzmocnił się w tym sezonie niesamowicie. Trezeguet, Drenthe, Rufete, Valdez... nie są to piłkarze klasy światowej, jednak beniaminek La Liga ma lepszy skład niż taki Racing Santander.

0

Mała literówka wkradła się w pierwszym zdaniu. Otóż nadzieje a nie nadzieję ;)

0

xavi1991:

Mógłbyś mi wskazać zdanie: 'solarium zna tylko z opowieści', bo albo Ty nie umiesz czytać albo ja... Poza tym przezajebisty artykuł :) Wielkie dzięki Challenger ;D

0

xaviesta:

Olo_17 ma racje, wyłącz Caps Lock'a.

0

Najśmieszniejsze jest jednak to, że Ci, którzy pod tym newsem wymądrzają się najbardziej, nie znają zasad poprawnej polszczyzny i ich zdania rażą po oczach. Zapewne zapytacie, dlaczego czytam, skoro tak razi? Otóż chciałbym się trochę rozerwać, pośmiać ;)

Każdy może wyrazić swoje zdanie na tym portalu i to, że ktoś tutaj Fabregasa nie chce lub uważa, iż jest on zwykłym dzieciakiem, nieumiejącym podejmować poważnych decyzji, to jest jego sprawa. Nie Wasz zasrany interes. Uważam, że znacznie lepiej wyglądałoby to wszystko, gdyby nie te Wasze idiotyczne zaczepki o byle gówno.

Teraz ja się wypowiem na temat tego newsa: Cóż, teraz Fabregas mówi, iż to Arsenal uniemożliwił mu transfer... ale przecież to idiotyczne. Dla mnie oczywistą rzeczą jest, że klub będzie chciał zatrzymać w swoim zespole jedną ze swoich największych gwiazd, ale jeśli zawodnik podejmie decyzję o odejściu, to wtedy taki zarząd nie ma nic do gadania. Jeśli Cesc kategorycznie i bez jakiegokolwiek namysłu stwierdziłby, iż chce odejść i nie ma zamiaru więcej siedzieć na Emirates Stadium, zarząd by się tym pogodził i Wenger swoje głupie gadki mógłby sobie wsadzić gdzieś.

Niestety, ale Fabregasowi zabrakło jaj! Jeśli by chciał, dawno grałby już w barwach blau-grana, ale jest inaczej i podejrzewam, że w kolejnym okienku transferowym, kiedy to Barcelona ponownie będzie chciała go sprowadzić, Cesc znów wymięknie i z 2 miesięcznej szopki, nie wyniknie nic i tylko głowa nas będzie polała od tych plotek, od których momentami rzygać się chce.

0

Dobra, powiedzmy że chłopak nie przeczytał artykułu i właśnie dlatego zdarzył mu się błąd. I co z tego? Macie z tym jakiś problem!? Sami czytajcie też swoje komentarze, bo też rażą. Pozdro..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?