Kuba1899
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Krótko mówiąc: ma chłopak szczęście :) Szczerze powiedziawszy zazdroszczę Mu tej nagrody... W sumie to mam zaledwie 14 lat, więc jeszcze wszystko przede mną. Kiedyś na pewno zjawię się na Camp Nou, bo to moje marzenie, które zrealizuję :)
0
Liczę na Ciebie Leo! Miejmy nadzieję, iż to właśnie Argentyńczyk będzie katem Atlético w niedzielnym spotkaniu :) 10 bramek w przeciągu 9 spotkań z tą drużyną to naprawdę niezły bilans, który zachwyca. Messi na Calderón może sam przesądzić losy spotkania strzelając kilka bramek, miejmy nadzieję że tak będzie.
0
Wiedziałem, że wszystkie wiadomości krążące wokół Fabregasa i Barcelony to tylko zwykłe ploteczki :/ Ach te gazety...
0
Ta przyjemność już niedługo się skończy. Kadencja Laporty kończy się już w czerwcu i niestety będziemy musieli się zadowolić nowym prezesem. Lubiłem Laportę i nadal go lubię, ale w końcu musi opuścić całą Katalonię.
0
Według mnie na pewno nie będzie to Chygrynskiy, ponieważ to co on wyprawia w obronie to tragedia, a przecież nikt nie wie jakby się spisał jako pomocnik. Piqué też odpada, bo nie będziemy mieć solidnego obrońcy kiedy on byłby na pozycji Busquetsa. Podejrzewam, że zagra Keita lub Marquez. Meksykanin przecież ma jakieś tam doświadczenie na pozycji pomocnika, ale najbardziej jednak chciałbym żeby to właśnie Keita wystąpił w pierwszym składzie, wrócił z PNA to powinniśmy z tego skorzystać.
0
messiandiniesta: 8243770 - to mój numer :) Napisz w wolnym czasie. Przepraszam, że nie w temacie, wybaczcie.
0
Mam to samo pytanie do redakcji co messiandiniesta, tak poza tym podaj mi swoje gg messiandiniesta. Mam kilka pytań!
0
Prawie cała jedenastka składa się z zawodników Barcelony :) Naprawdę niewiarygodne. Tylko jednego nie rozumiem drodzy panowie. Dlaczego znalazł się tutaj Kaka? Chyba tylko dlatego, że dwa lata temu dostał Złotą Piłkę i wielu uważa go za takiego, który nadal jest w pierwszej trójce najlepszych piłkarzy, a tak nie jest :) Ledwo co mieści się w dziesiątce, więc polemizowałbym nad Brazylijczykiem. Reszta ułożona w miarę trafnie, a trener to już idealnie.
0
Oczywiście, że to czego dokonał Guardiola to coś spektakularnego. Proszę mi wskazać jakiegoś szkoleniowca, który mógłby się pochwalić takim dorobkiem? Chyba nikt nie dokonał takich rzeczy jak Pep. Pellegrini powinien wyłącznie zazdrościć, i tak jest :)
0
Trener, który mądrze mówi, podoba mi się taki charakter człowieka :) Poza tym cieszę się, iż przedłużył ten kontrakt, ponieważ to właściwy człowiek na właściwym miejscu.
0
Myślę, że to są tylko i wyłącznie plotki. Wydaje się, iż Manchester nie puści go za żadne skarby świata, więc niektórzy nie powinni sobie robić jakichkolwiek złudzeń.
0
parampampam: Ja w odróżnieniu od Ciebie potrafię coś z języka hiszpańskiego czy angielskiego, nawet nie próbuj się odszczekiwać bo z góry zakładam, że nie będę się z Tobą sprzeczał, ponieważ nie ma to mniejszego sensu.
0
Witam wszystkich! Chciałbym pomóc serwisowi pisząc przeróżne newsy i artykuły, tylko mam taki jeden zasadniczy problem, nie mam najmniejszego kontaktu z żadnych z redaktorów owej strony :) Jeśli ktoś ma kontakt lub jeden z pracujących na tej stronie pofatyguje się i odpisze mi do tej zapowiedzi to byłbym wdzięczny! Zauważyłem, że nabór do redakcji jest zamknięty, jednak jestem napawany chęcią by móc Wam pomóc w reputacji serwisu, mimo, iż jest już on niesamowity! Pozdrawiam serdecznie i czekam na odpowiedź lub jakikolwiek kontakt.
0
Sprzeczał bym się z oceną Puyola, która jest zdecydowanie zaniżona, spokojnie zasłużył na 6 a może i wyżej, reszta ocen w miarę obiektywna i nie mam żadnych zastrzeżeń, poza tym brawa dla Bojana, tak naprawdę jego pierwszy cały mecz od dłuższego czasu i występ na miarę "9"
0
To prawda, Dmytro może grać lepiej, ale tego nie czyni i to mnie bardzo martwi. Mam jednak nadzieję, iż już niedługo zacznie pokazywać umiejętności za które zapłaciliśmy tak dużo kasy