0

Campeone: Mógłbym prosić o kontakt z Tobą? Mam sprawę... A karykatura średnia, brak szacunku dla rywala jednak...

0

Campeone: Mógłbym prosić o kontakt z Tobą? Mam sprawę... A karykatura średnia, brak szacunku dla rywala jednak...

0

Nie! Nie! Nie! Dlaczego? Najlepsza byłaby dla mnie godzina 20:00! Sobota też nie za bardzo dla mnie pasuje ze względu na pracę... Kurcze! Ale obejrzeć muszę! Za wszelką cenę!

0

kretoszczurmks: Dla Twojej wiadomości, branie newsów z uefa.com jest dozwolone, więc strona nie plagiatuje :) Zapewniam Cię.

0

Ojojojoj! To już definitywny koniec! Higuain ponownie

0

No i 2:0 dla Realu.. Getafe za łatwo się poddało. Będzie dzisiaj pogrom w wykonaniu Realu. Znów...

0

Również wierzę w Getafe, ale nie podniosą się... Real ich dobije jeszcze w pierwszej połowie, w końcówce.. Zobaczycie. Poza tym mistrzostwo rozstrzygnie się podczas Gran Derbi.

0

Oj! 13 minuta i już Real prowadzi... A marzyłem o liderze po tej kolejce. Pewny wolny i gol, kurcze. Ten Ronaldo każdego dogodnego wolnego wykorzystuje dobrze... Ale grajmy dalej.

0

Nigdy nie mów nigdy Leo. Właśnie już teraz wkroczyłeś na ten sam poziom, który niegdyś osiągnął Diego Maradona... Rozumiem, skromność Messiego jest niesamowita, ale nie powinien aż tak przesadzać :)

0

Gallas to świetny obrońca i to duże osłabienie dla Arsenalu Londyn. Bez wątpienia, William to podpora defensywy The Gunners.

A mecz na Emitares Stadium będzie transmitowany w Polsacie ze względu na to, iż to jest hit ćwierćfinałów, ponadto spotkanie będzie rozgrywane w środę, a drugi mecz ćwierćfinałowy Ligi Mistrzów to Inter - CSKA, więc wiecie :) Na Camp Nou transmitowany nie będzie, a szkoda... bo szczerze powiedziawszy wolałbym oglądać na Polsacie, gdy mecz byłby na naszym stadionie, ze względu na to iż serwery będą strasznie przeciążone w tym rewanżu pomiędzy obiema drużynami.

0

Gramy panowie, gramy!

0

GOOOOOL! Bojanek :D

0

Właśnie to mnie bardzo denerwuje. Nawet jeśli przesz Szweda przegralibyśmy bardzo ważny mecz również byłby dla Was taki niesamowity? Nie sądzę... Wielbię go za bardzo ważne bramki z Realem czy Espanyolem, a nienawidzę za jeszcze więcej niewykorzystanych sytuacji, i to 100% sytuacji, których było bardzo wiele. Oddanie Eto'o to czysta głupota i sam Laporta o tym wie, ja Wam to mogę zapewnić. Niektórzy powinni przejrzeć na oczy i zastanowić się, dlaczego tak lubią tego Ibrahimovica, co tu dużo mówić? Najgorszy transfer z jakim Barcelona kiedykolwiek mogła się obejść. Tyle w temacie.

0

Wszystko ok, ale 4 dla Ibrahimovica? Dla mnie ten gościu zasłużył na 2 lub 3 ze względu na to, iż marnował wszystko co popadnie. Zlatan - 2: Dwójkę wystawiam Mu przede wszystkim za to, że coś biegał..

0

Brawa dla Messiego, brawa dla całej drużyny. Szkoda jednak, że straciliśmy te dwie bramki w przeciągu tak krótkiego odstępu czasu.. Zawiodłem się na Zlatanie, po raz kolejny..

0

jeli - A ja założę się, że zacząłeś kibicować Barcelonie od 2009 roku i gówno o niej wiesz... Ja kibicuję jej od 2003 roku i nie możesz mnie nazwać 'nie kibicem'... Po prostu nie mogę patrzeć na Zlatana. Tyle w temacie!

0

Drewno dało ciała :/ Nie rozumiem jak można być za transferem tej miernoty. Brawa dla całej drużyny! Pokłony dla Messiego. Czekamy na Osassunę! Mogliśmy mieć lidera, ale Zlatan się do tego nie kwapi.

0

Po prostu muszę tego zasmakować, nie ma innej opcji :) Więc jedziemy do Barcelony, by zjeść Messiego i Guardiolę! :)

0

Bojanowi dałbym 9, dlaczego? Toż to dlatego, że zawodnik który dotykając po raz pierwszy piłkę w meczu strzela bramkę to stu procentowa skuteczność... :) Dlatego '9' mu się należy.

0

Dziękuję serdecznie za odpowiedź :) Zawsze można obejrzeć mecz w Internecie, ale przecież Polsat to znakomita jakość, oczywiście jeśli antena dobrze odbiera :) Pozdrawiam.

0

To oczywiste, trafiliśmy na trudnego rywala. Według mnie po Manchesterze to najtrudniejszy rywal na jakiego mogliśmy trafić. Szczerze powiedziawszy to już przed losowaniem przeczuwałem że trafimy na Arsenal Londyn, w grę wchodził u mnie również Olympique Lyon, ale trafiliśmy na podopiecznych Arsene Wengera i z tego się cieszę. Będziemy mieli dłuuugą drogę co ćwierćfinału i przede wszystkim bardzo, ale to bardzo ciężką.

Natomiast zadam pytanie z zupełnie innej beczki. Może ktoś wie i odpowie mi na to pytanie. Czy spotkanie pomiędzy Arsenalem a Barceloną będzie transmitowane w otwartym Polsacie? Pozdro.

0

7 dla Valdesa? Ale się uśmiałem... On zasłużył na 9, a Wy mu nawet 8 nie postawiliście... Reszta ocen w miarę ok.

0

Jakiś debil zrobił atak na stronę... totalny bez mózg..

0

Błąd się zdarza.. Ogarnijcie trochę.

0

Mam nadzieję, że w meczu z Valencią również będą tryskać "humerem" :)

0

Ludzie są czasami dziwni :) Błąd to błąd. Każdemu się zdarza.. No ale dobrze że poprawiacie xd

0

Po Messim będzie Thiago, Pedro lub Bojan :) Nie bójcie się... Zawsze znajduje się jakiś zastępca. Przed Ronaldinho był Rivaldo, po Ronaldinho jest Messi, a po Messim będzie ktoś inny.

0

Zmiażdżyliśmy Almerię, ale we znaki znów wdała się skuteczność :( Przykro jest mi to mówić, ale kolejne trofeum wymyka nam się z rąk. Real teraz będzie grał z Valladolid i wątpię czy przegra przy tak dobrej formie Ronaldo i Higuaina, którzy są zabójczo skuteczni. W przeciągu 2 miesięcy i 4 dni zaliczyliśmy aż cztery fatalne występy. Kolejno z Villarrealem, Sevillą, Atletico i teraz z Almerią.

Niestety w przed ostatniej kolejce będziemy grać na wyjeździe z Sevillą i do tego jeszcze ta batalia na Bernabeu. Według mnie teraz powinniśmy się skupić na Lidze Mistrzów. Miejmy nadzieję, że chociaż to trofeum uda nam się zdobyć i będzie ta satysfakcja że Barcelona jako pierwsza obroni Puchar Mistrzów.

Oczywiście wierzę, że zdołamy wygrać La Ligę, ale prawdą jest że będzie bardzo ciężko przy obecnej formie Realu i przy obecnej formie Barcelony. Remis na Bernabeu nic nam nie da! Musimy zwyciężyć, inne opcje nie wchodzą w grę!

0

Nie bronić tego cwela Ibrahimovica! Dno, dno i jeszcze raz dno. Jestem dumny z naszych zawodników.

0

Xavi powoli staje się legendą Dumy Katalonii, zresztą już nią jest.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?