0

Gdzieś widziałem oficjalne konto Leo Messiego na naszej klasie, bo nie wiem gdzie, ale gdzieś widziałem :) Muszę jeszcze raz poszukać i wtedy zapodam...

0

Cytuję Zohana: "no ale po co on? jest Ibra na środek" - tym tekstem mnie nieźle zdenerwowałeś. Powiedz mi tylko, co ten Zlatan tam robi oprócz przeszkadzania i zwalniania akcji naszej drużyny? Bojan jest o klasę lepszy..

Tak właściwie to nie rozumiem Was ludzie. Torres to bez wątpienia jeden z najlepszych napastników na świecie, o ile nie najlepszy. Teraz może tego nie widać, bo sam Liverpool nie zachwyca, ale Fernando grający w takiej drużynie jak Manchester czy właśnie Barcelona byłby piłkarzem wręcz idealnym.

Dla mnie Torres to istne marzenie. Zawsze pragnąłem go w Barcelonie i swojego zdania nie zmienię. Nawet Villa przy nim wymięka... Niestety to tylko plota :/ Mimo wszystko, mam nadzieję że o niego powalczymy bo jest godzien uwagi.

0

Dopatrzyłem się drobnej literówki: nie podóżował, a podróżował :)

0

Ogarnijcie się dzieci i oglądajcie drugą połowę... Trochę wiary nie zaszkodzi, pamiętajcie: "Nadzieja umiera ostatnia"!

0

Swoje opinie na temat tego, co mogłoby być dobre dla strony wysłałem na maila. Jednak skoro rozmawiamy w komentarzach to ewentualnie mogę podsunąć kilka innych propozycji.

Przydałoby się zrobić zakładkę pt. "Kategorie" w której to byłyby takie działy jak "Co u rywali?", "Inne sekcje Barcy" czy chociażby "Felietony" lub swego typu ogłoszenia. Na stronie, gdzieś w widocznym miejscu, od razu na wejściu powinno być okienko kto jest kontuzjowany, kiedy doznał kontuzji itp. Bylibyśmy na bieżąco. Dobre byłoby także zrobienie wielu atrakcji na stronie, jakichś konkursów czy coś takiego.

Może dobre byłby transmisje w newsach z justin.tv lub veetle.com? A poniżej chat by można było dyskutować? ;) Wtedy nawet Ci co mają wolne łącze mogliby wiedzieć co się dzieje, chociażby przez ten durny chat z logo FCBarca.com xD Wchodzimy w newsa i mamy transmisję, coś fajnego :D

0

Komentarz Badzi69 jest przykładem, że ludzie nie potrafią wypowiadać się na temat. Czy w tym felietonie jest zawarta jakakolwiek treść o Sneijderu i jego kontuzji? N I E! O ile się nie mylę, na tej stronie była już wiadomość o tym, że występ Wesleya jest wątpliwy, więc Twój komentarz powinien być tam a nie tutaj.

0

Fanatyk: Sędzią meczu Barcelona - Inter będzie Franck de Bleecere :) Chcieliśmy dobrego arbitra i mamy... Należy do tych najlepszych.

0

Środa - nasz dzień :) Dopingujmy swoim zawodnikom tak jak nigdy, poczujmy się tak jak prawdziwi kibice. Jeśli ich nie wesprzemy możemy sobie pomarzyć o tytule Ligi Mistrzów. Potrzebne jest nasze wsparcie, co nie ulega wątpliwości. Prawdą jest, że 90% użytkowników tej strony nie pojawi się na tym meczu, ale co z tego? Jestem pewien, iż zawodnicy poczują i 'usłyszą' nasze kibicowanie nawet jeśli będziemy trzymać za nich kciuki przed telewizorami.

W środę zakładamy koszulki Dumy Katalonii, dosłownie wszystko co mamy i kibicujemy ze wszystkich sił! Będzie dobrze, głowy do góry! To jest Barca. To, że zagraliśmy słabo w obronie w pierwszym meczu nie oznacza że teraz mamy zagrać jak obrona Częstochowy. Mamy Leo, który dostanie jedno lub dwa fenomenalne podania od Xaviego i po meczu! Barca będzie w finale! :) VeB!

0

Dużo mówicie, mało robicie :) Zamiast rozmawiać na dany temat to Wy wypisujecie w swoich komentarzach jakieś totalne bzdury mówiąc czy macie szacunek do naszego odwiecznego rywala. Skąd się to w ogóle wzięło? Przepraszam, ale już czas byście nauczyli się rozmawiać na dany temat, owszem, można go zmienić gdy sprawa jest bardzo ważna, ale komentarz typu: "Mam pytanie. Czy ktoś z Was udziela się na stronie realmadryt.pl?" jest żenujący i na pewno nie powinien znaleźć się w owym wątku. Pozdrawiam.

0

Mam pewien pomysł, jednak nie wiem czy będzie on dobry ;) No cóż, być może podeślę go na maila.

0

Barça jest faworytem do zdobycia mistrzostwa, co nie ulega wątpliwości. Szczerze powiedziawszy to leję na wypowiedzi madryckich gwiazdeczek. Niech sobie mówią. To jest tak jakby chrzanienie o Choppenie. Gówno wiedzą, a się wypowiadają.

Sam Guti wie, że Barcelona jest lepsza od Realu Madryt. Dlaczego? No to chyba każdy normalny fanatyk piłki nożnej powinien wiedzieć (uprzedzam że mówię to do normalnych fanów). Przypomnijmy sobie cztery ostatnie mecze pomiędzy obiema drużynami... Co się działo? Barcelona wszystkie je wygrała, więc mówienie iż Real jest lepszy (chociażby na tę chwilę) nie ma większego sensu i jest głupotą.

Tak więc Guti i reszta rozkapryszonych gwiazdeczek Realu Madryt, nie opowiadajcie głupot bo Wasze wypowiedzi są denne i w ogóle się nie kleją. Pozdrawiam normalnych kibiców Realu i Barcelony.

0

kumaczaczi i reszta bandy: Jaką macie pewność że Eto'o nie strzeli bramki? Aż mnie szlag trafia jak czytam takie komentarze. No tak, bo Eto'o tylko strzelał po podaniach Xaviego i Iniesty, żałośni jesteście i nie macie szacunku dla takiego piłkarza jak Samuel, który stał się już legendą Dumy Katalonii... brak słów na takich dzieci neo. Zupełnie jak madryccy kibice.

0

sylwestr: Aha, mam rozumieć że Twój przypuszczalny skład ma wyglądać bez bramkarza? :)

0

Przynajmniej na Inter będziemy mieli pełną kadrę. Dobrze że Abidal nie został powołany, niech dalej odpoczywa i będzie na Mediolańczyków gotowy. Dobrze że teraz mamy pełny skład, no tylko Iniesta kontuzja...

0

Looky: Rozumiem, może coś było nie tak, ale nie rozumiem. Żadnej odpowiedzi? Ciągłe czekanie i zastanawianie się. Czy ja się dostanę? Może i nie spełniłem, ale czytając ogłoszenie było wyraźnie napisane żeby nie popełniać błędów, płynnie przetłumaczyć artykuł itp. wszystko to zrobiłem, mógłbym pomagać temu serwisowi w jakikolwiek sposób, no ale główne ciała tego serwisu olewają mnie, dosłownie mówiąc ;

0

939 i tomek17: Prawda, był nabór do redakcji. Otóż zgłosiłem się, bo chcę wesprzeć ten serwis. Podobno trzeba było spełnić wymagane kryteria, spełniłem je w 100%. Przetłumaczyłem artykuł opierający się na katalońskiej gazecie sport.es, i co? Zupełnie nic... Nawet odpowiedzi nie dostałem. Dla mnie to jest żenujące. Też pracuję za free na jednej stronie o Barcelonie, znanej stronie, więc do mnie pretensji nie powinniście mieć, za to do redakcji i owszem.

0

Nie za późno te oceny? Rozumiem, jakbyście wystawili tydzień po meczu, ale dwa tygodnie? Nie przeginajcie z tymi ocenami.

0

Mam pytanie: Kto jest wykwalifikowanym programistą? Pisać na gg: 8243770 :)

0

AntyRealM: Tego samego szukam, niestety znaleźć nie mogę :/ Pomóżcie nam :) Może redakcja coś skombinuje. Szperałem na katalońskiej gazie Sport.es w galerii i nic... na MundoDeportivo też byłem, na oficjalnej również i kompletna klapa!

0

Real Madryt będzie grał z czarnymi opaskami ze względu na Jurka Dudka. Ale ten gest z minutą ciszy jest naprawdę niewiarygodny...

0

Do autora tekstu: Trzy newsy pod rząd, przerwa pomiędzy każdym zaledwie dwie minuty. Muszę przyznać, że bardzo szybko tłumaczysz..

0

Wierzę że to będzie po prostu przeznaczenie ;) 10 - zła liczba dla madryckiego zespołu. Mam nadzieję że i tym razem tak będzie.

0

Poznań: Jak się bawicie? xD Nie mogę się doczekać meczu z Arsenalem, obawiam się trochę, ale przeczuwam że będzie to wielki mecz! Nadejdzie godzina 20:45 po czy założę ukochaną koszulkę Blaugrany i będę zaciekle kibicował! Visca el Barca!

0

Rajka: Dani Alves nie zagra z powodu zawieszenia za kartki, a Iniesta ma kontuzję. Widzę że interesujecie się Barceloną..

0

Busquets 7? Muszę przyznać, że udani jesteście... Nie zgadzam się z ponad połową wystawionych ocen. To był najlepszy występ Sergio w barwach Barcelony. Był najczęściej faulowanym zawodnikiem a boisku, co pokazuje że był wszędzie. Niezliczone odbiory i świetne podania, to naprawdę pokazuje jak dobrze zagrał. Maxwell 4? Chyba nie oglądaliście meczu... W defensywie może trochę gorzej zagrał, ale w ofensywie radził sobie całkiem nieźle, więc na 6 lub 7 spokojnie zasłużył, ale jak można mu wystawić 4?

Jeszcze Xaviemu wystawiłbym 9 ze względu na jego fenomenalne popisy od razu po kontuzji... Reszta ocen w miarę dobra i się z nimi zgadzam, jednak nie wszystkie są przemyślane.

0

Abidal zagra bynajmniej jedną połowę w celu sprawdzenia czy ma formę i czy potrafi jeszcze grać w piłkę :) Tak więc obrona powinna składać się następująco: Puyol - Pique - Milito - Maxwell, zaś za Maxwella później powinien wejść Abidal. No chyba że wejdzie w pierwszym składzie. Co do Iniesty: Nie wiadomo. Raz się mówi że zagra z Arsenalem, a raz nie. Jednak chyba nie wystąpi od pierwszych minut, jak już to wejdzie w drugiej połowie. Wydaję się, że Pep woli go oszczędzać na GD.

0

Gdyby podane było źródło artykułu to bym uwierzył, a tak to nie za bardzo :/ Przynajmniej Puyol wypocznie na Gran Derbi :)

0

Wiecie czemu Henry nie zagra od pierwszych minut? Ponieważ sam poprosił Guardiolę, żeby oszczędził mu bólu i żeby posadził go na ławce :) Wcale mu się nie dziwię. Co do składu: Powiem krótko - Sergio :/

0

Zgadza się! Grad młodych gwiazd: Nasri, Diaby, Denilson! Oni nam mogą napsuć dużo nerw!

0

Brawo Bayern! Braawo! Dali sobie wpakować bramkę tak szybko... Żenada, żenada i jeszcze raz żenada.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?