Kuba1899
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przepraszam, że pytam, ale gdzie są zdjęcia? Bo jakoś ich nie widzę w żadnych z artykułów. Co do samego newsa: Dla mnie to oczywiste, że Samuel jest lepszym zawodnikiem, to nie ulega wątpliwości. Prawdą jest, że w Interze gra znacznie słabiej niżeli w Barcelonie, ale to wszystko przez tęsknotę i brak odnalezienia w nowej lidze. Ibrahimović jest graczem, który zupełnie nie pasuje do stylu gry, który prezentuje Duma Katalonii. Jestem pewien, iż Szwed odnalazłby się w ustawieniu 4-4-2. No, ale jeśli dalej ma tak grać to ja dziękuję za tak niewypałowy transfer.
Ibrahimović nigdy nie będzie moim ulubieńcem, za czasów gry grał jeszcze we włoskiej Serie A po prostu go nienawidziłem, teraz "niestety" stał się zawodnikiem Barcelony i jestem zmuszony, by lubić owego piłkarza.
Jednia mogą mówić, że Ibrahimović to transfer bardzo trafiony, natomiast drudzy będą zdania, iż to kompletna klapa oraz że tacy zawodnicy nie powinni znajdować się w tej drużynie. Ja jestem zdania tych "drugich".
Do póki Zlatan nie zacznie prezentować swoich maksimów możliwości i nie zacznie strzelać z meczu na mecz bramek to będę go ciągle nienawidził, stać go na więcej, ale to jest po prostu leń śmierdzący, który potrafi jedynie "czyhać" na sępa i chodzić po płycie boiska.
0
socios16: Ależ wiadomość! :) Cieszę się.
0
Dla mnie zawodnik może wyglądać jak Zombie, byle dobrze grał... Wygląd nie robi różnicy, ale to nie zmienia faktu, iż zdjęcie to żenada :)
0
Lech_premium: Te słowa wyrwałeś mi z ust :)
0
Zróbcie coś z tymi zdjęciami, bo są żenujące... Niedawno były jeszcze dobre, ale ostatnimi czasy są bardzo nie wyraźne. Przepraszam, ale to strasznie źle wygląda. Strona genialna a zdjęcia do kitu...
0
Prawdą jest, że Lionel Messi to skuteczniejszy zawodnik niżeli Ronaldinho, ale Brazylijczyk w swoich najlepszych latach jest znacznie lepszy niżeli teraz Argentyńczyk. Takie piłkarza jak Ronaldinho nie było, nie ma i nie będzie. Możecie się ze mną nie zgodzić, ale każdy ma swoje zdania i ja stwierdzam fakty. Tyle w temacie.
0
Panowie, spokojnie! Zdominowaliśmy mecz i nie ma możliwości żebyśmy nie strzelili bramki. Cały czas atakujemy, ale za mało ryzyka widzę, za mało strzałów. 3 celne strzały z pośród 19? Tak nie może być. Wierzę, ba ja to wiem, że wygramy to spotkanie!
0
Nie ma się co dziwić, piłkarz który występuje w najlepszej drużynie świata, to oczywiste że taki obrót sprawy przyciąga media...
0
Proszę Was, nie rozśmieszajcie mnie... Sergio 6? Zagrał kompletną beznadzieje, a Wy mu wystawiacie prawie najlepszą oceną spośród wszystkich zawodników z pola... Zastanówcie się zanim coś opublikujecie.
0
Looky
Myślisz, że 3 kilogramy to jest jakaś ogromna różnica? Zawodnik nie musi być silny, by dobrze grać w piłkę. Iniesta wcale nie jest potężniejszym zawodnikiem od Navasa, a mimo tego potrafi genialnie się utrzymać przy piłce, mimo iż jest faulowany. Więc zaprzestań już, bo jesteś w wielkim błędzie...
0
Looky: Tak samo jest w przypadku Iniesty, który przy swoich 170 centymetrach i 64 kilogramach wagi radzi sobie bardzo dobrze ze znacznie większymi od siebie, więc nie widzę problemu w tym że Navas jest drobnym zawodnikiem...
0
W pełni zgadzam się z Iniestą. Przykład? Mecz z Bayernem, w którym również był wynik 1:1, to pokazuje jak Niemcy są silni u siebie a jak słabi na wyjeździe :D
0
Zbiku
Powiedzmy, że się z Tobą zgadzam. Dokładnie tak jak mówisz, 0:0 i jesteśmy w ćwierćfinale, w takim razie jest to dla nas uprzywilejowana sytuacja. Nie wierzę, iż Barcelona na Camp Nou odpuści i odpadnie tak szybko z tych spektakularnych rozgrywek.
Wydaje mi się, że jeśli awansujemy dalej to trafimy na potwornie trudnego rywala. Serce mi podpowiada, iż będzie to ktoś z par Lyon - Real lub Inter - Chelsea.. Wtedy dopiero zaczną się schody.
Nie boję się żadnego Manchesteru czy Realu, obawiam się Chelsea, który jest bardzo mocna, zawsze mieliśmy z nimi problemy. Pamiętam to trudne starcie z The Blues w sezonie 2004/05, kiedy odpadliśmy po bramce z główki Terry'ego, dlatego tego zespołu obawiam się najbardziej i zadania nie zmienię.
Podejrzewam, że to Chelsea wyeliminuje Inter bez większych problemów, po czym my Stuttgart i wpadniemy na The Blues, wtedy zaczną się schody, których możemy nie przebrnąć, ale wierzę w naszą Barcę że nie da się takiej Chelsea czy innemu Realowi..
0
Zbiku
Liczę na ciekawy spektakl w dzisiejszym spotkaniu Inter - Chelsea i również mam nadzieję, że Eto'o coś ustrzeli :) Poza tym, uważasz że rewanżowe spotkanie ze Stuttgartem nie jest ważne? Otóż jest arcyważne, gdyż odpadnięcie tak szybko z Ligi Mistrzów to byłaby kompletna załamka.
0
Utrzymaliśmy dobrą passę i to się liczy :) Remis to też dobry wynik, w końcu występowaliśmy na stadionie rywala, a przypominam że rewanżyk gramy u siebie :) Już nie mogę się doczekać tego jakże arcyważnego spotkania.
0
Nie rozumiem ludzi, którzy po tym remisie załamują się i uważają, iż gra w naszym wykonaniu to kompletna klapa. Musieliśmy złapać zadyszkę, która nastąpiła właśnie teraz. Na Camp Nou wystarczy nam 0:0, więc o co się martwicie? Jeśli w tak słabym meczu i to na stadionie rywala zdołaliśmy zdobyć bramkę to na Camp Nou nie zdołamy utrzymać 0:0, ja jestem nawet pewien że zdołamy zdobyć tam bramkę przy czym nie tracąc żadnej, więc nie ma co się martwić.
Ibrahimović jak to Ibrahimović. Strzelił i chwała mu za to bo w rewanżu będzie znacznie łatwiej. Pamiętam tą piętkę do Messiego w drugiej połowie, palce lizać :)
0
2:6 prawie rok temu było zdecydowanie lepszym widowiskiem. Pokonać Villarreal 6:2 to coś niesamowitego, ale Real? Na takie rzeczy stać tylko Barcę :D
0
Czytając Wasze niektóre wypowiedzi to aż szlag mnie trafia. Zastanówcie się co wypisujecie...
0
Valdes: A co miałem się rozpływać nad jego karierą i mówić ile bramek strzelił, kiedy, gdzie i jak? Po prostu podobał mi się w grze i tyle...
0
Pamiętam go gdy występował jeszcze w Barcelonie z "8" :) Był bardzo szybki i zwinny. Dzięki Ci Boże, że uchroniłeś tak utalentowanego zawodnika od śmierci.
0
Bulishi: Mam dziwne przeczucie że obok Zlatan stoi Dani Alves :) Tak jakoś po głowie poznaję :)
0
Cześć. Macie może jakieś linki z dobrą jakością? Zależy mi na tym by się nie zacinało w ogóle. Po prostu pragnę obejrzeć Ligę Mistrzów w dobrej jakości. Jak ktoś ma jakieś dobre linki to niech mi napisze.
0
Nawet sami zawodnicy Stuttgartu nie wierzą, że mogą coś w tym starciu ugrać :) Praktycznie trafiliśmy na najłatwiejszego rywala w tej fazie rozgrywek, poza naszym rywalem od reszty odstaje też trochę Olympiakos, który nie jest przecież faworytem do zdobycia Champions League. Jeszcze do niedawna ośmieliłbym się stwierdzić, iż Bordeoux to też taka drużyna, która odstaje, ale nie teraz. Według mnie to jest zespół, który może spokojnie pokonać taką Chelsea czy Real.
Szczerze powiedziawszy nie chciałbym w dalszej fazie rozgrywek trafić właśnie na ten francuski zespół, o ile oczywiście zdołamy awansować i pokonać w miarę mocny Stuttgart. Mieliśmy już wiele niespodzianek w pierwszych spotkaniach 1/8, przykład? Porto - Arsenal czy Lyon - Real, wydawało się że mało prawdopodobna jest porażka madryckiego klubu czy The Gunners, a jednak :)
Ośmielę się użyć stwierdzenia, iż boję się tego spotkania, zresztą jak każdego. Piłka jest nieprzewidywalna, dlatego Ci którzy uważają, że poradzimy sobie łatwo są po prostu w błędzie. Nie rozumiem ludzi, którzy typują wyniki i obstawiają: 4-0 dla Barcy, 5-1 dla Barcy! Po co takie coś w ogóle? Nie oglądali spotkania a już podejrzewają co może wydarzyć się w owym spotkaniu.
W takim razie z niecierpliwością czekam na ten mecz i liczę na dobre widowisko. Mam nadzieję, że szybko zdołamy zdobyć bramkę co przełoży się na dalsze. Myślami już jestem trochę w ćwierćfinale, chcę rywala z wyższej półki! Chelsea lub Real :) Zmieciemy ich jeśli tak się stanie.
0
W następnym meczu jest błąd. Mecz odbędzie się na Gottlieb Daimler, potwierdzić? Proszę bardzo: http://www.fcbarcelona.com/web/english/index.html ! Tak więc droga redakcjo, zmieńcie to... Przepraszam, że nie w temacie.
0
Jeżeli Barcelona zwycięży na Mercedes Benz Arena to myślę, że nie będziemy większych kłopotów i na Camp Nou dopełnimy formalności.
0
Piękniejszą rzeczą byłoby wygranie z Realem w tegorocznych rozgrywkach Champions League. Według mnie nie ma nic piękniejszego niżeli zwyciężenie nad madryckim klubem :)
0
robertinho: Teraz wszystko wygląda znacznie lepiej :) Tylko dlaczego nie ma Henry'ego? Poza tym. Mam sprawę do Ciebie, mógłbym prosić o jakikolwiek kontakt typu GG lub e-mail?
0
Michas_13: Na jeden mecz zostali zawieszeni, więc dzisiaj są do dyspozycji Guardioli.
robertinho: Czy aby na pewno taki skład przewidują? Bo mi się wydaje, że jednak nie. Gdzie jest Iniesta, Pique czy Henry?
0
Był koszmar, ale teraz jest coraz lepiej. Z dnia na dzień słyszymy lepsze informacje, co cieszy :)
0
Poruszyliście temat Bojana. Oddanie tego zawodnika byłoby jeszcze większym błędem. Tak jak powiedział lukabene, po kilku latach musielibyśmy wyciągać go za grube miliony, ponieważ to przyszłościowy zawodnik. W grę powinien wchodzić tylko definitywny transfer Fabregasa, a nie żadne wymiany.