Kuba1899
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
przeminho:
Dla Ciebie liczy się kto ile jest wart, czy to, co pokazuje na boisku? Przypominam, że Ronaldo jest najdroższym piłkarzem na świecie. A co powinien robić najdroższy piłkarz na świecie? Powinien błyszczeć w takich meczach jak listopadowe GD :) Niestety, przypominam, że jego najlepszym zagraniem w El Clasico było popchnięcie Guardioli.
Pieniądze nie grają, co dobitnie pokazuje taki klub jak Real Madryt w meczach z Barceloną.
0
furia!:
Rzucasz nam śmieszne wyzwania? ;) I tak byś się nie zjawił. Od dawna wszyscy wiedzą, że kibice Realu to cykory.
0
furia!:
Uważaj, bo Twoja prośba zostanie pozytywnie rozpatrzona. Żałośni kibice madryckiego Realu.
0
Na początku powinno być Casillasie - wybaczcie za ten błąd.
0
Wszyscy wspominają o Casillascie, Khanie, Buffonie. A czy już nie pamiętacie Jerzego Dudka? Przecież sezon 2004/2005 był najlepszym w jego karierze i w tamtym czasie żaden z bramkarzy nie mógł się z nim równać. Przeanalizujcie sobie finałowe spotkanie Liverpoolu z Milanem, a wywnioskujecie, że Dudek również był niesamowity.
Niestety, zbyt krótko wiódł prym jeśli chodzi o najlepszego bramkarza. Jeden lub dwa sezony to za mało - trzeba bronić dobrze przez większość swojej kariery. Poza tym, do najlepszych zaliczyłbym także Didę. Co jak co, ale przy dobrej formie był niesamowity.
0
Na razie to Bojan buja w obłokach. Pora zejść na ziemię i zacząć grać, bo obecnie to wszystko nie wygląda najlepiej.
0
Przyłączam się do życzeń. Najlepszego drodzy użytkownicy ;)
0
ruchliwy:
Widzę, że jesteś cały czas na bieżąco. Jedynie 3 miliony euro.
0
gostek15:
Podaj argumentację, z której bez większych problemów wywnioskuję, iż Iniesta nie nadaje się na pierwszego trenera. Teraz na pewno nie, jednak przyszłość pokaże. Guardioli też nie wyobrażałem sobie na tym stanowisku, a wystarczy spojrzeć, co się dzieje w klubie za jego kadencji.
0
Wiecie, wszystko jest możliwe :) A co ewentualnych karnych w tym meczu to Pinto rządzi ;D
0
Boję się, że Athletic zagra na bezbramkowy remis.
0
Brak słów.
0
sciah:
A ja uważam, że prędzej zobaczymy Afellaya na boisku niż Nolito. Ten drugi na 99% w Benfice Lizbona.
0
Przepraszam, ale czy Wy nie widzicie, że oni kładą mały nacisk na ten mecz? Gdyby chcieli, byłoby tutaj spokojnie 2-0. Poza tym spójrzmy na taktykę Basków, autobus w bramce. Rewanż będzie inny, znacznie korzystniejszy dla Barcelony.
0
A my nie obawiamy się Realu. Coś jeszcze?
0
Ma ktoś z Was link do tego meczu z athde.net?
0
http://www.drhtv.com.pl/transmisja-338.html
0
Czuję, że dziś będzie niezwykle ciężko. Ponadto podaję tutaj link z elegancką jakością i polskim komentarzem (prawdopodobnie Orłowski z Laskowskim). Wystarczy mieć Internet 1 mb/s i będzie chodzić. Przed oglądaniem trzeba jeszcze zainstalować wtyczkę na Mozillę lub Explorera. Pozdrawiam i życzę miłego oglądania dzisiejszych derbów.
0
A co się dzieje na fioletowej względem tej sprawy to aż szkoda czytać...
0
Co nas w tym momencie obchodzi Real? Mogą grać niebotyczną piłkę, a i tak jesteśmy lepsi. Real! Co? 5-0! ;D
0
Tak samo niesprawiedliwa byłoby nie nominowanie do ów nagrody Iniesty, Xaviego czy Messiego :/
0
Jeden z nielicznych, a właściwie jedyny zawodnik Realu Madryt, którego szanuję.
0
Najlepiej prezentuje się druga opcja. Mam nadzieję, że tak będzie wyglądało to wszystko.
0
Czego Wy oczekujecie od drużyny, która ma już awans w kieszeni i gra o pietruszkę? Bez mobilizacji nie ma już tej gry, jaką chcemy widzieć. Posiadanie piłki jest miażdżące, a mecz nudny. Nie mówcie, że nie wiedzieliście od początku, że tak będzie? Bo ja się już nastawiłem na nudne widowisko i od czasu do czasu jakiś przebłysk gracza Barcy B.
Rozumiem że oczekujecie tej najlepszej wersji Blaugrany, ale bez przegięć. To Rubin gra o wyjście z grupy, a nie Barcelona, więc się nie spinajcie ludzie, bo zawału jeszcze dostaniecie.
0
Rafalx160:
Będziesz się teraz Sneijderem przejmował? Na pierwszym miejscu zawsze stawiaj zawodników Barcelony. Nominowana trójka z Katalonii prezentuje przez cały sezon równy poziom, a Sneijder? Sneijder cieniuje obecnie w przeciętnej Serie A. Z każdym dniem w tej lidze Wesley staje się gorszym piłkarzem, dlatego na zdobycie Złotej Piłki nie ma szans.
A co do samego zwycięzcy to myślę, że jednak Xavi powinien wygrać. Generalnie rzecz biorąc faworytem byłby Iniesta, ale kontuzje, które trapiły go przez dłuższy czas powodują, że ma mniejsze szanse na zwycięstwo.
0
Ponadto, chciałbym dodać, iż jubilatem w dzisiejszym dniu jest David Villa, który obchodzi swoje 29. urodziny. Wszystkiego najlepszego! To informacja dla tych, którzy nie wiedzieli o zaistniałej sytuacji ;)
0
IceMan:
Zatem ja Ci podam kilka argumentów dotyczących Messiego.
1. Niektórzy uważają, że Messi był jednym z najsłabszych, bowiem nie strzelił bramki, co jest ostatnio rzadkością.
2. Argentyńczyk potrafi grać o niebo lepiej, niż zagrał w tym meczu z Realem Madryt.
3. Może wszystko wynika ze słabszej pierwszej połowy w wykonaniu Leo? Bez wątpienia Messi na drugą część spotkania wybiegł znacznie bardziej zmotywowany i szalał na boisku, czego efektem były dwie asysty.
Moje zdanie jest odmienne niż Dersona, który uważa że Leo był jednym z najsłabszych na boisku, oczywiście w drużynie Blaugrany. Słabego punktu w drużynie Pepa Guardioli rzecz jasna nie było, a nawet jeśli nie był to na pewno Lionel...
0
"iż jego drużyna nie działa z siebie wszystko" - zamiast wszystko powinno być raczej wszystkiego. Ponadto zapomnieliście także cudzysłowu w ostatnim akapicie na samym początku. Pozdrawiam.
0
Derson:
Po prostu Ice_Man myśli, że zawsze ma racje.
Co do ocen to w pełni się z nimi zgadzam. Oczywiście Xavi zasłużona 10, a do reszty not nie mam jakichkolwiek zastrzeżeń. Pozdrawiam.
0
Zastanowię się jeszcze nad kupnem ów książki. Obecnie mam wiele innych ważnych wydatków, ale 33 zł to nie dużo :)