Kuba1899
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie, nie i jeszcze raz nie! Nie rozumiem po co mamy sprzedawać takiego zawodnika jak Touré, który potrafi odnaleźć się na każdej pozycji. Nieważne czy jest to obrona czy atak, zawodnik bez wątpienia wszechstronny i sprzedaż jego nie powinna wchodzić w grę.
Chyba każdy pamięta jego piękną bramkę z Athletic Bilbao w Pucharze Króla, kiedy to przechodząc ponad pół boiska zdobył piękną bramkę uderzając zza pola karnego, więc dlaczego mamy oddać takiego zawodnika? Silny, wytrzymały, dobry technicznie, czego chcieć więcej?
Oczywiście z całego serca chcę, by Cesc zasilił szeregi Barçy, ale nie kosztem Touré. Jeśli tak ma być to jak tu ktoś powiedział. Nie chcę Cesca w Barcelonie.
0
Al FCB: Szanse, że Toure wystąpi w sobotnim spotkaniu są znikome. Powiedzmy, iż będzie zdrowy, ale nie rozumiem po co ryzykować? Byłoby nie daj Boże odnowienie kontuzji i kolejna tragedia. Gotowy raczej będzie, ale nie ryzykujmy.
0
Szczerze? Jest bardzo mało dobrych arbitrów, bynajmniej w Hiszpanii. Krótko mówiąc, korupcja jest wszędzie. Rozwad: Mógłbym prosić o kontakt do Ciebie? Mam sprawę związaną ze stroną.
0
ManOfTheMatch: Myślę dokładnie tak samo. Byłem bardzo zaskoczony decyzją arbitra. Zarówno Cambell jak i Fabiański wpadli w dyskusję z arbitrem, a Porto wykorzystało to z zimną krwią.
0
Więc szanse są wyrównane skoro obie drużyny nawiedziło fatum :) Oczywiście w tym spotkaniu to my jesteśmy faworytami, nie dość że gramy u siebie do tego wszystkiego jesteśmy podwójnie zmobilizowani po przegranej na Vincente Calderón.
0
Pamiętam do dziś jak w pierwszym składzie częściej występował Deco niżeli Xavi. W finale Ligi Mistrzów z Arsenalem Xavi także nie zagrał, a teraz taki wystrzał formy i jest bez wątpienia jednym z najlepszych.
Nie wyobrażam sobie Barcelony bez tych dwóch zawodników. Podania jakimi potrafią obsłużyć swoich kolegów z drużyny to czysta magia, palce lizać.
Jestem pewien, że Iniesta nigdy nie przejdzie do Realu, mimo że fanką tego klubu jest jego dziewczyna :)
0
Krótko mówiąc, Fabiański nie popisał się w tym meczu. Ta druga bramka bardzo dziwna, przez pewną chwilę myślałem że nie zostanie ona uznana, ale taka jest uroda piłki. Nawet bez gwizdka sędziego można wykonać taki rzut wolny. Oczywiście nie chciałbym, by Arsenal opadł już w 1/8 Ligi Mistrzów, ale jeśli tak owa sytuacja się stanie Fabregas zacząłby poważnie rozmyślać nad ewentualnym przejściem do Barcelony, co rzecz jasna cieszy.
0
Przepraszam chłopaki, trochę przesadziłem. Ale patrząc na niektórych kibiców madryckiego klubu można śmiało stwierdzić, iż są nienormalni. Chyba sami wiecie co niektórzy z nich wypisują?
0
Jin sensei: Myślisz, że ja lubię? Zapewne kibice Realu teraz sobie świętują...
0
Był w podeszłym wieku, więc nie ma co się dziwić. Widocznie tam u góry go chcieli. Takie jest życie, raz na świat ludzie przychodzą a raz odchodzą.
0
El_Pichichi_9: Nie tylko Ty się cieszysz, nawet nie wiesz jak ja cieszę wafla :) Chociaż jeszcze nic nie wiadomo, na Santiago Bernabeu może stać się wszystko :) Co do ocen. Niektóre są dobre, a niektóre nie. Milito aż 2? Bez przesady, co najmniej 3 lub 4. Tak w ogóle to jakim cudem Ibrahimović dostał najwyższą notę z całej drużyny? Iniesta zagrał najlepiej z całej defensywy, bez wątpienia. Oczywiście takie jest moje zdanie i inni mogą się z tym nie zgadzać.
0
Ci, którzy uważają że Lahm jest stworzony dla Barcy i powinien zasilić jej szeregi są chyba w błędzie. Ze składu na pewno nie wygryzie Alves czy Abidala, a zastanówmy się czy temu graczowi odpowiadała by ławka? Myślę, że nie. Tak więc powinniśmy go sobie odpuścić.
0
Pawelec: Nie sądzisz, że Silva byłby lepszym zastępcom Henry'ego? Arszawin myślę, że z Arsenalu teraz nie odejdzie. Jak wiemy, Valencia ma kłopoty finansowe, więc David może być lepszym kąskiem.
0
Prawdą jest, że dużo nie wiem o tych Panach, ale przeczucie mi coś podpowiada :) Dziwni jesteście, coś Wam się nie podoba i już krytyka.
0
Szwed zagrał tak jak cała drużyna Barcelony, czyli przeciętnie. Nie było tego błysku co w poprzednich meczach. Miejmy nadzieję, że w starciu z Racingiem cała drużyna spisze się na medal.
0
Teraz trochę nie na temat. Kto z Was wysłał maila ubiegając się o funkcję redaktora? Ja to zrobiłem, ponieważ nie dość że bardzo mi zależy na tej pracy to do tego wszystkiego chcę wspomóc serwis :) Tylko dziwi mnie to, że redakcja odpowie na wybrane maile, jeśli tak ma być to wątpię czy zasilę redakcję fcbarca.com :( Przepraszam, że nie na temat.
0
W ankiecie zagłosowałem na Jaume Ferrera :) Według mnie to właśnie ten człowiek godnie zastąpiłby Joana Laportę, który jest wzorem do naśladowania. Moimi faworytami jest również Alfonso Godall czy właśnie Sandro Rosell.
0
Dlaczego kontuzję ma Xavi? To proste, jest po prostu przemęczony tymi wszystkimi występami. W tym sezonie zagrał najwięcej spotkań z całej drużyny, więc kontuzji doznać musiał, na szczęście nie jest ona groźna.
Mam nadzieję, że Iniesta do końca sezonu nie nabawi się żadnego urazu, bo jest w pełni formy, a jakikolwiek uraz mógłby go wybić z rytmu, czego na pewno nikt nie chce.
0
Panowie, ile można ciągnąć serię bez porażki? To oczywiste, że kiedyś musieliśmy komuś ulec. Stało się to właśnie w niedzielnym spotkaniu. Atletico Madryt to naprawdę silny rywal i na takie mecze mobilizuje się podwójnie, a ludzie którzy mówią że będzie 3:0 dla Barcy niech się zastanowią, bo to oczywiste, że osłabiona Barcelona, która jedzie na Vincente Calderón nie będzie gromiła tak mocnego rywala.
0
Pamiętam, że Barcelonie zacząłem kibicować od 2004 roku. Będąc u kuzyna oglądałem mecz Chelsea - Barcelona, kiedy to Ronaldinho zaczarował obronę The Blues oraz Cecha, po czym zdobył bramkę. Obecnie mam 14 lat, więc już 6 lat kibicuję Dumie Katalonii :) Od tamtego czasu ani na chwilę nie zmieniłem klubu na inny. Barcelonie będę kibicował do grobowej deski :)
0
Jedyne pocieszenie. Mam nadzieję, że będziemy mogli liczyć na Alvesa w starciu z Racingiem, bo jak widać kontuzja goni kontuzję.
0
Jest coraz gorzej. Ciąży na nas jakieś fatum. Jakby to powiedzieć, Xavi jest kolejnym zawodnikiem do "kolekcji"... Do tego Busquets pauzuje za kartki, paranoja.
0
Szczerze? Jestem zwolennikiem Francuza :) Uwielbiam Go, mimo iż nie prezentuje takiej formy jak chociażby przed rokiem lub za czasów gry w Arsenalu Londyn. Myślę, że Pep trochę przesadza sadzając Go nieustannie na ławce dla rezerwowych. Mam nadzieję, iż w spotkaniu z Racingiem zobaczę tego zawodnika od pierwszych minut.
0
pacioszek: No cóż, zdarza się popełniać i takie błędy :) Każdy popełnia jakieś błędy, nie ma ludzi którzy są wszechwiedzący lub nie popełniają jakichkolwiek błędów. Dziękuję za poprawkę, na przyszłość będę wiedział
0
Witam! Jestem rozgoryczony tą porażką, ale ile można ciągnąć serię bez porażki? To oczywiste, że prędzej czy później musieliśmy komuś ulec. Cieszmy się, iż przerwaliśmy tą dobrą passę z dobrym rywalem. Bolą mnie tak szybko stracone bramki. Prawdą jest, że udało nam się zdobyć kontaktowego gola, ale to było za mało.
Patrząc na niektóre komentarze to aż szlak mnie trafia. Co Wy ludzie wygadujecie? Założę się, że połowa z tych ludzi to zwykli sezonowcy, którzy po porażce swojej ukochanej drużyny przenoszą się na Real, bo oni ostatnio wygrywają.
Jestem dumny z zawodników za wolę walki jaką pokazali we wczorajszym spotkaniu. Przecież dopiero półmetek La Liga, więc wszystko się jeszcze może zdarzyć, a poza tym prowadzimy w lidze hiszpańskiej i to jest najważniejsze :)
Teraz trochę nie na temat, mianowicie pytanie do redakcji owego serwisu: Kiedy będzie nabór na redaktorów? Byłbym bardzo chętny. Znam języki obce, dokładnie hiszpański i angielski. Kłopotów z interpunkcją także nie mam, a błędów chyba również nie popełniam. Jeśli ktoś z redakcji jest na tyle dobrym człowiekiem, że odpisze to byłbym rad :)
0
Wczoraj tylko 3 newsy, dawno nie widziałem tak mało artykułów w jednym dniu. Czyżby redaktorzy przysnęli sobie? Mam nadzieję, że dzisiaj będzie zdecydowanie lepiej, mimo iż jak na razie również nie widzę żadnej świeżej wiadomości. Przepraszam, że nie na temat.
0
Prawie cała formacja obronna rozpadła nam się w przeciągu jednego tygodnia, czerwone kartki i kontuzję w tak krótkim czasie, jest źle. Mimo wszystko liczę na wygraną, jeśli uda nam się pokonać podopiecznych Floresa to będę podwójnie uradowany, ponieważ każdy wie, iż gramy w poważnym osłabieniu. Liczę, że to właśnie Puyol będzie tym "szarżującym", który zatrzyma Aguero czy Forlana. Mecz jest do wygrania, co do tego nie mam żadnych wątpliwości, ale powiem krótko: Będzie ciężko.
0
Według mnie takie newsy z wypowiedzią Ronaldo są tutaj zupełnie niepotrzebne. Strona powinna zawierać treści dotyczące Barcelony, a nie Realu Madryt :) Uważam, iż powinien być stworzony dział, "co u rywali" lub "inne drużyny". W kategorii normalnych newsów niech będzie wyłącznie tematyka o Dumie Katalonii. Co do samego artykułu: Marzenia to piękna rzecz Panie Ronaldo :) Oczywiście nie żebym skreślał Real na półmetku La Liga, ale to Barcelona jest głównym faworytem do zdobycia mistrzostwa Hiszpanii. To pięć punktów mówi samo za siebie.
Kara jaką otrzymał Ronaldo była słusznie rozstrzygnięta, dwa mecze to odpowiedni wykaz kary i nie wiem dlaczego napastnik Realu nie zgadza się z tą decyzją, jak teraz udowodni, że nie zrobił tego celowo? Właśnie w tym rzecz, że w żaden sposób tego nie zrobi :) Szanuję Ronaldo za jego grę, ale nienawidzę go za jego beznadziejne wypowiedzi i arogancję, po prostu nie lubię takiego typu ludzi.
0
Bykunn: W pełni się z Tobą zgadzam :) Święte słowa drogi kolego.
0
SIMONZAOOO: Ja Cię w pełni rozumiem :) Tacy już Ci piłkarze są, jednego dnia mówią, iż pragną by grać w jakimś klubie, natomiast następnego zjawia się wiadomość z wypowiedzią piłkarza, że ten zostaje w obecnym klubie, gdyż jest Mu tutaj dobrze, taka gadka zupełnie nie ma sensu, a oni i tak w kółko mówią to samo... Mam nadzieję, że Fabregas w tej oto powyższej wypowiedzi nie mówił prawdy. Poza tym, powiem krótko: Prędzej czy później Cesc i tak wyląduje w Dumie Katalonii :)