Stoiczkow
Dołączył/a: sierpień 2012
35 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Mathoue Partia pana Tanajno "Strajk Przedsiębiorców". Nie wiem czy istnieje, ale kilka miesięcy temu deklarował, że będzie taką partię zakładał.
No i znikome poparcie to dobre określenie dla jakichkolwiek szans w jakichkolwiek wyborach. Chociaż ja bym użył wyrażenia - śladowe poparcie.
14
Może i w obronie Lenglet gra ostatnio słabo, za to w ataku gra fatalnie.
13
To czysta przyjemność patrzeć z jaką gracją i lekkoscią Luis przesuwa się między formacjami, niczym jastrząb szuka swojej szansy, oczywiście nieustannie będąc pod grą, dając całą paletę wyborów swoim kolegom z formacji ofensywnych.
3
To co! Dzisiaj remis, a wyrównuje Luis pod koniec meczu. Mój wymarzony scenariusz.
12
Na netflixie jest nowy Egzorcysta od pana Walaszka. Może i animacja Walaszka bazuje na kompletnej bylejakości i wulgarnym humorze, ale trzeba przyznać, że twórca w procesie twórczym dał z siebie tyle ile mógł, całe 40%. No i ja to szanuje.
Może i niektóre żarty są nieśmieszne, za to animacja jest słaba...
0
@4Fabregas4 W każdym elemencie piłkarskiego rzemiosła jest lepszy Koeman.
Powrót na stałe do 4-3-3, to powrót do starych i dobrze znanych bolączek. Jeszcze większy problem z ustawieniem, a rczej upchaniem zawodników jakich mamy w ramach tej taktyki. Czasami może i by się przydała większą elastyczność taktyczna, jednak remedium w postaci powrotu do starego systemu i wtedy niby magicznie zawodnicy zaczną grać jak kiedyś za złotych czasów, to żadne rozwiązanie.
Krytykować i grać wujka dobra rada jest niezwykle łatwo. Szczególnie jak się zupełnie w żaden sposób nie odpowiada za swoje słowa. Nie ponosi ewentualnych konsekwencji.
4
@4Fabregas4 Brednia! Nawet wierutna brednia!!!
1
@pax Tak to prawda. Też to widzę, mimo że jestem fanem Holendra, jak w sumie większości transferów z Ajaxu. Mam nadzieję, że Franki poprawi się w kilku aspektach i wreszcie zacznie spełniać (m.in. moje) oczekiwania.
Ciągle posiada ogromny potencjał.
0
@Colon Kapela genialna! Moje top 3! Mam wszystkie albumy. A "King for a day fool for a lifetime" jest moim ulubionym.
1
Niektórzy twierdzą, że liga hiszpańska traci na znaczeniu i poziomie. Jednak aż 4 zespoły z Hiszpanii awansowały do kolejnej rundy LM. Tyle samo awansowało z ligi niemieckiej, co daje połowę zespołów w fazie pucharowej.
Awansowały również 3 zespoły angielskie, 3 zespoły włoskie i po ekipie z Francji i Portugalii.
8
@Bykunn Ok. Rozumiem. Ja czerpałem swoją wiedzę na temat tego zajścia z dwóch angielskich stron, a tam nie było takiej informacji o której piszesz.
Rozumiem zatem emocje, jednak ciągle uważam, że reakcja była przesadzona.
6
@Bykunn Być może tak zrobiłem. Ja zwyczajnie nie rozumiem tej afery. Zwrot sędziego nie był elegancki, to fakt, jednak według mnie reakcja piłkarzy była przesadzona.
Wczoraj byłem przekonany, że chodziło o jakąś rasistowską obelgę jak choćby "nigger". Kiedy dzisiaj dowiedziałem się o co konkretnie chodziło zwyczajnie mnie to zdziwiło.
144
Wczorajsze przerwanie meczu w Paryżu, wywołany wielki skandal, wielkie oburzenie, to wszystko chyba gruba przesada.
Czwarty sędzia miał powiedzieć do głównego sędziego "the black guy", charakteryzując, wskazując trenera na ławce Istanbułu, który powinien zostać ukarany kartką.
Gwiazdeczki PSG miały być najbardziej zbulwersowane tym straszliwym rasistowskim incydentem i to one pierwsze podobno zeszły z boiska.
Fabrizio Romano podaje, że pojawiły się pretensje - "Why you call him black man?!".
Dlaczego? No bo jest czarnym mężczyzną. Jest to zwykła charakterystyka postaci.
Czy teraz już nie można określać koloru skóry?
Być może nie było to eleganckie, jednak robienie z tego powodu takiego cyrku to według mnie przesada.
Oburzone gwiazdeczki często wyzywają się w bardzo wulgarny sposób, a tutaj nagle ich delikatna struktura moralna została zszargana? Bez jaj.
Nadeszła moda na bycie oburzonym, wyczulonym do granic rozsądku, delikatnym płatkiem śniegu, który dzięki temu sygnalizuje swoje wartości licząc po trochu na poklask społeczny.
0
@IronSanHybrid Moją zdecydowaną faworytą jest pani Joanna Wrześniewska-Sieger. Merytoryka, obiektywizm i wysoka klasa.
3
@IronSanHybrid Może i tak. Z drugiej strony pani Gozdyra jest bardziej na lewo i może lepiej pasowałaby do TVNu, ale to ciagle dobra dziennikarka. Uważam, że pani Gawryluk, która jest szefową Polsat News, robi świetną robotę.
22
W Zachodniej Afryce, konkretnie Kamerunie otworzono nowe centrum handlowe "Douala". Klienci są lekko zdezorientowani, zaskoczeni, a nawet przerażeni diabelskim wynalazkiem jakim są ruchome schody...
https://www.liveleak.com/view?t=uF1UD_1606965511
9
@viscajasiek Do czego? Do tego, że rzuciłeś "argumentum ad ignorantiam" i to według Ciebie ma kończyć dyskusję i tym samym uczynić z Ciebie zwycięzcę? Ja w tym wątku nie opowiadam się po żadnej ze stron. Natomiast widzę, że Ty tu wchodzisz, obrażasz innych, z pozycji tego lepszego określasz ich posty "farmazonami". Zwykła bufanada. Tyle.
7
@viscajasiek O to to to. Dokładnie o to chodziło. Poczucie wyższości, nadęcie, bufonada i zbywanie mądrze brzmiącym sformułowaniem.
22
@viscajasiek Jeżeli są to jak twierdzisz tylko "farmazony", to nie powinno sprawić absolutnie żadnej trudności ich obalenie. Ja tu widzę ucieczkę poprzez próbę nadęcia się jako ten lepszy, użycia mądrze brzmiacego sformułowania i tyle.
3
Przytoczę fragment artykułu ze strony Realu, który dotyczy spekulacji o ewentualnym nastepcy Zidana.
"...faworytem do przejęcia zespołu pozostaje Mauricio Pochettino. Klub ma cenić jego bogaty wachlarz taktyczny i twardą rękę w prowadzeniu szatni. Argentyńczyk od dawna jest ulubieńcem najważniejszych działaczy Los Blancos."
Osobiście bardzo lubię i cenię argentyńskiego trenera. Mam nadzieję, że nie zasiądzie za sterami klubu z Madrytu.
4
Ajax póki co remisuje, Atalanta póki co przegrywa z Midtjylland. Bardzo dobrze dla Ajaxu. Trzymam kciuki za awans!
55
Nie jestem sympatykiem największej partii opozycyjnej, ale chciałbym przypomnieć rozsądną postawę pani Ewy Kopacz, ówczesnej minister zdrowia w sprawie szczepionek na A/H1N1.
Pani Ewa Kopacz nie uległa presji koncernów farmaceutycznych, nie uległa presji publicznej paniki, zachowała się godnie i rozumnie. Pani Kopacz postawiła warunek, zakupimy szczepionki, jeżeli koncerny wezmą odpowiedzialność za działanie preparatów, w tym głównie za te niepożądane i szkodliwe działania.
W perspektywie panicznych zakupów przez obecny rząd nie do końca przebadanych szczepionek przeciw COVID-19, chciałbym tylko przypomnieć i bardzo pochwalić postawę pani Kopacz.
25
@Bykunn @Chakalaka @DaPi
Aha. Ok. Rozumiem, że według Waszej wspólnej i jakże moralnie słusznej wykładni, to PO jest również partią szerząca nienawiść do innych grup społecznych, do grup o innych przekonaniach. Przecież to ich sympatyk zabił polityka PiS pana Rosiaka w 2011 roku.
Jeżeli stosujemy taką miarę, to stosujmy ją wobec wszystkich jednakowo.
1
@Tridente2015 Co to ma z czymkolwiek współnego?! Każdy rozumny człowiek od razu powinien pojąć, że w moim pierwszym zdaniu jest nawiązanie do klubu z Madrytu. Na dzień dzisiejszy rozegraliśmy 8 spotkań, Real 10. Z czym Ty ku.. walczysz? No i co chcesz udowodnić? Bo Ciebie nie rozumiem.
Ps. Tak, jutro będzie różnica jednego spotkania. Jednak to bedzie dopiero jutro!
0
@Tridente2015 Mylisz sie! Real ma rozegranych 10 spotkań, Barca 8. Nie rozumiem zatem czego chcesz dowieść?
1
Jeżeli wygramy dwa zaległe mecze to zrównamy się z obecnym bilansem meczowym Realu. Przypomnieć należy, że następne mecze biali z Madrytu grają z lepszymi drużynami niż Alaves.
0
Dobra 5 minut do końca! Alaves musisz!
6
Wielka szkoda, że boisko opuscił wesoły Brazylijczyk o bujnej fryzurze. To ewidentnie mój ulubiony zawodnik Realu w tym sezonie! Kiedy gra, to Real gra totalną żenadę!
2
Fatalna dyspozycja Realu w tym meczu to niczym miód na moje serce. Alaves stwarza więcej zagrożenia niż biali. Nawet piwo smakuje lepiej.
1
Może jestem małostkowy, prosty i nie do końca poważny, ale przegrana Realu, szczególnie u siebie zawsze smakuje wyśmienicie! Alaves niech wsadzi jeszcze jedną z kontry i zasnę z dużym uśmiechem na twarzy! Chociaż 0-2 to i tak rarytas.