Stoiczkow
Dołączył/a: sierpień 2012
35 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Mam nadzieję, że Ajax pewnie awansuje do kolejnej rundy. Mają zapas z poprzedniego meczu (2-1), grają u siebie.
0
@Colon Moje ulubione kawałki z tej świetnej płyty to:
Mouth of war
Fucking hostille
By demons be driven
0
@tobiasson92 Dzięki za informacje. Jak pisałem wcześniej, tego nie wiedziałem, ciekawe. Niemniej zwyczajnie jestem już zmęczony tym wszystkim. Twarz zasłaniam bo parafrazując starych mądrych Rzymian. Glupie niby prawo, ale jednak niby prawo. Zwyczajnie to robię by nie otrzymać mandatu,by potem nie marnować czasu na sprawy sądowe, dla świętego spokoju, jak również dla dobrego samopoczucia innych kupujących, pacjentów, interesantów wszelkiej maści.
Jednak mam już pod kurek. Zresztą Ty chyba wiesz jaki mam do tego stosunek. Według mnie ta rzekomo "lewacka" jeszcze do nie tak dawna Szwecja (7 miejsce rankingu ITCI wśród krajów OECD, rzekomo prawicowa Polska 34!!!) prowadziła i prowadzi najbardziej rozsądną politykę wobec radzenia sobie z problemem. Jedni z nielicznych, którzy kierują się w tej sprawie rozsądkiem, a nie głównie emocjami i sondażami.
1
@tobiasson92 Ogólnie jak najbardziej zgoda. Mam wątpliwości tylko co do maseczek w zamkniętych pomieszczeniach. Być może nie zatrzymują mikroaerozoli, jednak w pewien sposób ograniczają rozprzestrzenianie się wydzieliny z ust i nosa. Polemizować jednak nie zamierzam, bo od pewnego czasu te wszystkie nowe dane, restrykcje, obostrzenia itd. zupełnie mnie nie interesują. Ten medialny spektakl mnie już mocno zmęczył.
Często zdarza mi się zasłaniać usta i nos w sklepie sportowym buffem. Nie przestanę tego robić. Bo zwykła, tania bawełniana maseczka nie jest napewno skuteczniejsza niż podwójnie założony sportowy komin. Tego buffa prynajmniej regularnie piorę.
5
@macio_944 No cóż. Jego firma? Jego. On poniesie ewentualne, końcowe konsekwencje swoich działań? Tak. Czy jego zachowanie jest profesjonalne i rozsądne? Jeżeli wierzyć doniesieniom medialnym, to nie.
3
@MesQueUnClub_87 Miałem i mam od zawsze koty i miałem psy w domu. Jedne i drugie zwierzęta są świetne. A koty nie są wredne. Są różne, jak różni są ludzie, tylko oczywiście na niższym poziomie skomplikowania charakterologicznego. Jedne i drugie zwierzęta wymagają odpowiedniej opieki, zainteresowania, wymagają stałych obowiązków od opiekuna. Rozumiem, że część ludzi tego nie chce, jest to zrozumiałe. Gorzej jak są ignorantami i nie spodziewają się tego, że żywe stworzenie, drapieżnik, to nie maskotka, co skutkuje w skrajnych przypadkach wyrzuceniem z domu.
7
@Janiama Nieważne! Tłuszcza i tak będzie darła jape, że źle, że za mało, że i połowa składu samych małolatów może na spokojnie grać o najwyższe cele.
Dokładnie odwrotne były nastroje wśród kibiców Ajaxu kilka lat temu, w tym i ja tak uważałem, że za dużo młodych, że za duża presja, że tak się nie da na wszystkich frontach. No i Ajax poszedł po rozum do głowy i obecnie od jakiegoś czasu jest większy balans w zespole. No i są lepsze wyniki.
2
@NaFazieHitman nie dopisałem *w nieskończoność :)
9
@tobiasson92 To jest normalne i logiczne. Nie ma innego wyboru. Wszelkiej maści panikarze muszą to zaakceptować. Nie jest możliwe trzymać ludzi jak w klatkach, do tego w nieustannej presji psychicznej, choćby w obawie przed utratą interesu, pracy.
0
@tomek8756 No i sukces! Do końca roku 2022 każdy powiat będzie miał swoją mutacje. Będzie obciachem nie mieć...
No i kto by pomyślał, że wirus będzie mutował w szybkim tempie? Szok.
0
@BarcaInfo A pozostałe sześć klubów? Pewnie Bayern, Juve, może Inter, PSG, Barca, Real. Czyli jako agent spełnił swoją rolę idealnie przez zacieśnienie potencjalnych przyszłych partnerów do rozmów, do najbogatszych klubów świata.
0
@tobiasson92 @Bykunn To już najwyższy level manipulacji.
1
@JimMorrisonFCB Trzymam kciuki. Oby Tacie się udało. Szczerze.
2
@Chinaski Rozumiem. Ja po czasie również polubiłem bardziej hc. Szczególnie scenę NY bardzo lubię i cenię. Agnostic Front, Sick of it all, Cro-Mags, Bad Brains, Madball, Skarehead i wiele innych...Jednak pewna sympatia do punka pozostała, choćby połączona w głowie z akcjami przeciw naziolom za małolata.
Co do kapel, które wymieniłeś znam Boikot, bardzo słabo Kortatu. A Exploited to mistrz!!! Płyta "Beat the Bastards" to chyba najlepsze połączenie punka z metalem jakie słyszałem, a napewno najbardziej przeze mnie lubiane. Pozdrawiam.
1
@YeastMoss Niestety ignorancja ludzka nie zna granic... Pozdrawiam.
3
@DonMatteo901 Ten ksiądz nigdy nie zrobił i nie zrobi żadnej kariery w szeregach polskiego kościoła. Choćby z uwagi za nieustępliwe tępienie zachowań pedofilskich, jak również nieugiętą postawę co do dekomunizacji kościoła. Jedno i drugie było, jest i będzie w najbliższej przyszłości bardzo niewygodnym tematem.
Ps. Sam byłem dwa razy na spotkaniu z księdzem Isakowiczem-Zaleskim, bardzo cenię go jako prawdziwego kapłana. Jego mało medialna działalność dla dzieci i dorosłych upośledzonych i bezdomnych jest warta docenienia. Nawet ja, ateista, bardzo go szanuję
1
@wrona Oj tak! Bad Religion to również świetna kapela. Trochę wyższych lotów lirycznych, i mniej taka bezpośrednia, bo wokalista to człowiek oczytany i wyedukowany. Tak, Bad Religion to również świetny punk rock. Pozdrawiam.
0
@Rewolucja123 Co to kogo obchodzi? Oczywiście każdy ma prawo wyrazić swoje negatywne stanowisko, ale to osobę farbującą włosy powinno tyle obchodzić, co zeszłoroczny śnieg.
2
@Wossi61FCB W Lublinie co prawda nie mieszkam, ale spędziłem tam dużo czasu w delegacji. Ciekawe i bardzo ładne miasto. Szczególnie muzeum na zamku spoko, no i oczywiście starówka. To czego nigdy nie kumałem, to ten bazar zaraz obok głównego dworca pkp, no i zaniedbania niektórych starych kamienic na starym mieście.
4
Według mnie wójt to typowy reprezentant PSLu. Partii "obrotowej", poniekąd konserwatynej, ale z SLD koalicję stworzyć jest ok. Partii, która układa się z każdym, tylko po to żeby utrzymać, bądź też zyskać nowe synekury.
No i to, że jest to partia z obszarów wiejskich.
Natomiast jak kogoś z PiS zabolało, czyli się upodobnili.
1
@wrona Dokładnie tak. Kiedy pierwszy raz ją usłyszałem jako gówniarz to wręcz oszalałem. Tim Armstrong z ekipą zagrali kawał dobrego, prostego, surowego, ale również rytmicznego, ciekawego punk rocka. Pozdro!
2
@JimMorrisonFCB Jak lubisz taki rodzaj muzy, to ta płyta według mnie jest fenomenalna. Chyba ich pierwsza taka prawdziwa, wydana płyta. Dla mnie osobiście klasyk sprzed wielu lat. Polecam.
Ps. Kawałek o którym wspomniałeś jest również świetny.
2
@Chakalaka Sorry, że Ciebie nie oznaczyłem. A kapele jak najbardziej znam. Kiedyś byłem mocno zajarany zachodnim i wschodnim wybrzeżem. Zachód - bardzo dobry punk, a wschód doskonały hardcore punk. Pozdrawiam
6
Z racji tego, że obecnie mam wolne, to odswieżyłem sobie (dawniej ulubioną) pewną zapomnianą kapelę punkową z Kalifornii. Konkretnie chodzi o Rancid!
Płyta z 94 "Let's go!" jest tak fenomenalna, że nawet po latach muszę przyznać, że to kompletny Sztos! Ta płyta (według mnie) jest prawdziwa, surowa, świetna, tak jak na polskiej scenie była kiedyś płyta Dezertera - "Underground out of Poland".
Co ciekawe w tym samym roku wydali swoją (według mnie) najlepszą płytę bardziej znani punkowcy z tego stanu, NoFx "Punk in Drublic".
Kawałki z płyty Rancid "Let's go!"
Nihilism
Let's go!
Side Kick
Black & Blue
St. Mary
@Chinaski @Colon @Persyfl
0
@Robert17 @Amigo_Blanco Ja już stary człowiek się robię, taki trochę dziaders, stary człowiek się przyzwyczaja i często nie lubi zmian, szczegolnie takich z zaskoczenia :)
Na spidersweb też piszą w pozytywnym kontekście o tych zmianach. No cóż, mi to nie pasuje. Chociaż może się kiedyś przekonam.
4
"Czas żegnać przewijaną pionowo listę otwartych kart w androidowym Chrome. Nowy widok, który trafia do pierwszych użytkowników, pozwala objąć wzrokiem znacznie więcej otwartych witryn. A także je grupować."
"Stary widok jednak powoli odchodzi do przeszłości. Powoli, bo aktualizacja przeglądarki idzie falami, a ów nowy widok aktywowany jest zdalnie i nie jest związany bezpośrednio z wersją przeglądarki."
- Spidersweb
Ja niestety dostalem tą "zacną" aktualizację i jestem strasznie poirytowany. Póki co, jak dla mnie jest mniej wygodna i mniej intuicyjna.
Ktoś jeszcze otrzymał ten wątpliwy "update" przeglądarki?
1
Klemont Longlee kolejny raz "robi swoje", ale to cała Barca na to zasłużyła. Podstawowa "11" jak i rezerwowi grają równie słabo z Leo na czele. No ale nieustannie słychać głosy, że kadra jest świetna...
2
Młody Pedri wywalczył karniaka. Messi strzela. Barca wreszcie trafia do siatki.
Teraz powinno być z górki.
6
Wielki Carlo Ancelotti wygrywa derby! Klopp razem z Liverpoolem wypadają poza top 5. Piękny wieczór!
5
@tobiasson92 Bracia Karnowscy i Sakiewicz to główni klakierzy obecnej władzy wśród prasy. Wyrok mnie osobiście cieszy pomimo braku sympatii wobec pana Lisa.