1

@BarceloDomo o kurcze, moja ignorancja w tamtym czasie nie umożliwiła mi docenienia tego kunsztu... ale nigdy nie zacząłem palić, więc zadziałało :P

2

@July_6_BcN Jeszcze było, żeby nie palić fajek, bo się wtedy wolniej biega. Nawet film nam z kasety puścili

5

@Aragorn33 No debile. Ale to nie odpowiada na pytanie: gdzie jest logika w zestawieniu "senator nie wie co to owulacja, więc moje dziecko musi uczyć się o teorii płci kulturowej"?

0

@arasz1819 Jeszcze prościej: A chce sprzeciwić się polityce B, kiedy zyskuje taką możliwość, C mówi "zachowanie A nie jest właściwe, ponieważ nie leży w naturze A"
Pytam o logiczne uzasadnienie twierdzenia C

0

@arasz1819 Jeszcze raz: post zarzuca używanie ingerowanie w uczelnie stosując argumentację "bo to przeciw zasadom republikanów". Uważam, że to uzasadnienie jest bardzo słabe i z Twojego posta wynika, że podzielasz to zdanie. Proszę więc o logiczne wyjaśnienie.

Doceniam, że zamiast odpowiedzieć postanowiłeś pozamerytorycznie zarzucić mi nieczyste intencje i ignorancję, ale nie interesuje mnie taka rozmowa

0

@arasz1819 Nie mam kart w grze, ale temat uczelni mnie zaintrygował. Uczelnie amerykańskie są zdominowane przez skrajną lewicę, która aktywnie prowadzi politykę rasową, skupia edukację wokół critical race theory, feminizmie i in.
Jasne jest, że osoba o orientacji prawicowej chciałaby temu przeciwdziałać.
Pytanie - jak miałaby to robić, jeśli nie stosując swojej siły politycznej?

To samo zresztą dotyczy ingerowania w media. Chodzi mi o zwyczajny logiczny argument, czemu wygranie wyborów i korzystanie ze swojej siły politycznej jest złe. Akurat próba stosowania cudzych zadach przeciw nim samym, tj. lewica ma prawo ingerować w uczelnie, ale prawica nie, bo jej zasadą jest brak ingerencji, jest leniwym rozumowaniem.

1

@Mixtape Nowy Testament jest pełny krytyki takiej hipokryzji religijnej, jaką właśnie zaprezentowałeś :)

1

@pt9 Ostatnio do dyskursu publicznego przebija się z psychologii ewolucyjnej temat ludzkich zachowań w kontekście walki o status. W tym przypadku - od teraz ważne są dla mnie lifestyle i podróże, bo są one ważne dla kobiet o wysokim statusie. Jest wybór - albo uplasować swoją pozycję jak najwyżej się da w tej grze albo spróbować stanąć w opozycji do gry, co jest bardziej ryzykowne.
Za jakiś czas pojawi się nowa moda i gra zacznie się od nowa

1

@PatrychoO haha, kliknąłem nie w ten temat xd tym bardziej dzięki za odpowiedź

1

@PatrychoO są zeszłoroczne jeszcze gdzieś do zakupu?

0

@supraomnes1 Kuki poleca dziewczyny z Ukrainy

1

@KacperVEB ostatnio słyszałem, że Otomoto jest całkowicie płatne i że ludzie wystawiają teraz na Autoplac

0

@BorzyKrzys ustalanie kolejności zdaje się stratą czasu i energii. Co mi zapadło w pamięć
- Tamte dni, tamte noce
- Blade Runner 2049
- Diuna & Diuna 2
- Pinoccio (ten od del Toro)
- Roma

Niestety cała dekada była mocno pod znakiem woke i przekaz polityczny popsuł cieszenie się dobrym kinem. Pomimo to powstały niezwykle monumentalne dzieła jak Diuna oraz niezwykle dojrzałe, powolne i emocjonalne filmy. Jeszcze zresztą paru nie widziałem, które może zasłużyły na top 5, jak filmy Lantimosa.

0

@Arkon 1-2x/tydzień, głównie wołowina

0

@LeoMessiiBarcaPepa I o ile bardziej zrelaksowane jest wtedy życie?

0

@Deathwing112 Nieskończona inspiracja, że można być zupełnie nieprofesjonalnym a i tak trzymać wysoki poziom

3

Wow, a więc tak to jest być starym. Rzeczy sprzed prawie ćwierćwiecza pamięta się żywo, a nawet żywiej, bo robiły większe wrażenie na dzieciaku, niż na dorosłym

1

@Popitek12 Teorie spiskowe to konspiracja, każdy to wie

1

@Hosh Nigdy nie lubiłem takiej muzyki, ale teraz, jak pracuje przez większość czasy to bym mocno skorzystał na takiej imprezie

1

@clyde To taki mem, ale nie spotkałem się w realnym życiu z wychwalaniem takich facetów, szczególnie, jeśli już są w związku (a taki jest kontekst wątku). Poza tym większość facetów zawyża ilość partnerek w przechwałkach, prawda jest zgoła inna

0

@Campeon87 A jednak stoi na szczycie podium po 15 latach zdobywania goli, Messi strzela już 20 lat. Trzeba mu oddać niewymierną jakość w tym aspekcie gry

3

@Ramaj77 To jest ten paradoks wolnych, że albo potrzeba na to 5 lat, albo 10 meczy

0

Myślicie, że Leo jeszcze wejdzie na 1. miejsce egzekutorów rzutów w wolnych?

1

@bartekvisca W Niemczech z kolei odwrotnie. Profesjonalni certyfikowani fryzjerzy liczą sobie więcej niż tureckie i syryjskie barberownie. Te drugie strzygą naprawdę spoko, ale o zasadach higieny to możesz zapomnieć. No i pewnie większość z nich to przykrywka dla gangów :P

0

@Karol145
Podsumujmy wymianę zdań: ja mówię, że debile używają nazistowskiej merytoryki i gestów po obu stronach sceny politycznej
Ty pytasz: gdzie?
Ja pokazuje gdzie
Ty mówisz: no i czego to ma dowodzić? Przecież wszędzie nie brakuje debili

No dzięki za rozmowę mordo, właśnie zmarnowaliśmy czas, żebyś mógł pobiegać w koło jak pies za własnym ogonem.

0

@Pedri16Future No szczególnie, że w wersji dominującej w ostatnich 40 latach Kent dowiaduje się o swoim pochodzeniu jako dorosły. Typowe przedstawienie jako imigranta, nie ma co

0

@HypeR Czytałem, że Superman ma być pokazany w filmie jako ten, którego potrzebujemy przedstawiać w dobrym świetle w tych trudnych czasach, czyli jako imigrant

9

@michal26 No właśnie jakie to jest nie do pomyślenia, że każdy wyciera sobie mordę demokracją jak mu to w smak, ale pluje na każdego o odmiennym zdaniu. Miałem o tym ostatnio rozmowę z niemieckim kolegą. Wymyślał przeciw polskiej demokracji za homofobiczne zrywy polskiej prawicy. Obrzucanie konserwatywnych polityków zgniłymi jajami (w tym na delegacjach obcych krajów) przez niemieckich lewicowców było już jak najbardziej w porządku.

BTW ostatnio rzucił mi się w oczy kolejny przykład takiego rozdwojenia jaźni. Ciekawym jest, że dotyczy tego samego kontekstu kontekstu historycznego. Mianowicie dopiero co mieliśmy wszak zmasowany atak na Muska za jego rzekome hajlowanie. Teraz ta sama lewicowa młodzież hajluje w imię Palestyny...

No ale przecież wszystkie jest dozwolone jeśli masz rację, nie?

Oba przykłady potwierdzają tylko, że już szorujemy po dnie jako cywilizacja. Nadchodzą zmiany.

0

@esem91 To nazywanie wszystkiego "narkotykiem" co tylko wzbudza przyjemność to jest dopiero obłęd. Tworzenie w ludziach wyrzutu sumienia, że im jedzenie smakuje to już wyższa szkoła sadyzmu. Nie nienawidzą się za to, co muszą robić każdego dnia.

Tak, jedzenie stało się pyszne i tanie. Jesteśmy gatunkiem obytym z głodem i w dobrobycie się opychamy bez końca. Przez to tyjemy. I powiem więcej: za nie tak długo wszyscy będziemy sobie wstrzykiwać Ozempik i jego odpowiedniki, bo ubezpieczycielowi się bardziej opłaci nas w ten sposób chronić przed otyłością, niż leczyć jej powikłania. Tylko niech ceny spadną ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?