0

Skąd wiesz jak grałby Vidal na pozycji Rakiety skoro trener go tam nie wystawia? Każdy rozsądny trener szuka wielu rozwiązań taktycznych, ale Valverde z uporem maniaka chce ciągle grać w środku Busquetsem i Rakiticiem. Czemu ze słabszym rywalem nie można zrezygnować z jednego z nich?

3

Widocznie chłopaka trzeba profilaktycznie co 2-3 tygodnie porządnie opierd... i będzie grał jak z nut.

11

Rakitic grał lepiej od Vidala? Ja rozumiem, że Chorwat jest ulubieńcem trenera, ale czemu nie można go zmienić jako pierwszego w 60 minucie? Czemu trener nie zaryzykuje i nie wystawi bardziej ofensywnego środkowego pomocnika?

28

Sam jestem ciekaw jak wyglądałaby gra Barcelony z innym trenerem na ławce. Teraz każdy mecz wygląda podobnie. Strzelamy bramkę i cała drużyna się cofa, aby utrzymać korzystny wynik do końca. Inna kwestia to roszady kadrowe. Ja rozumiem, że niektórzy zawodnicy będą tu grać do śmierci, ale czemu nie można w meczu u siebie z ekipą, którą ogrywamy od lat postawić na Alenę od początku? Dlaczego nie ustawić skrzydeł Malcom - Dembele, skoro Cou męczy się w linii ataku? Czemu schodzi Vidal, skoro prezentuje się dwa razy lepiej od Rakitica?

0

Po sezonie trzeba będzie zastanowić się co zrobić z linią pomocy. Rozwiązań jest kilka, na pewno wiadomo, że trzeba będzie najpierw kogoś sprzedać, aby móc kogoś kupić. Nie wiadomo też czy Valverde zostanie na kolejny sezon. Na razie więc Abidal i ekipa będą obserwować.

0

Dziwne jest to zamieszanie z Umtitim. Skoro jego kolano nie jest w pełni sprawne to dlaczego zwleka z poddaniem się operacji? Przecież zarówno klub jak i zawodnik na tym tracą. Tylko niech w końcu podejmą decyzję. Do okienka zimowego może wytrzyma Verma i da odetchnąć Pique w mniej wymagających spotkaniach.

W zimowym okienku trzeba pomyśleć o doświadczonym stoperze oraz wpłacić zaliczkę Ajaxowi, aby zaklepać De Ligta.

35

Zupełnie nie wiem co napisać po wczorajszym spotkaniu. Jeszcze 3-4 lata temu Barcelona rozniosłaby PSV, nie tracąc bramki i nie pozwalając przeciwnikowi na wiele. Tymczasem ekipa Valverde odniosła sukces tylko dzięki fatalnej skuteczności gospodarzy. Nie do pomyślenia. Zwłaszcza, że mijają tygodnie i jak nie było poprawy gry tak nie ma. Pytanie tylko czemu trener nie reaguje? Przecież musi widzieć, że Busquets, Rakitic czy Cou są bez formy? Niech dwaj pierwsi odpoczną w końcu i przemyślą pewne sprawy.
Wypada Suarez ze składu i nie ma kim grać w ataku. Nie funkcjonuje pressing, Messi sam sobie piłki dograć nie może, nikt nie podąża za akcjami Dembele.

1

Wszystko zaczęło się od horrendalnej pensji dla Messiego. Potem ruszyła lawina.

0

Myślałem, że Real wyczerpał już limit szczęścia w LM, ale to co wczoraj wydarzyło się w Rzymie to masakra. Roma miała ekipę z Madrytu na widelcu. Jeden błąd i po meczu. Taki okrutny sport, ale jak się nie trafia z 2 metrów do bramki to nie ma co liczyć na komplet punktów.

Mam nadzieję, że dzisiaj zobaczymy inną wersję Barcelony. Będzie bardzo ciężko, bo wychodzimy bez atakującego (Munir to żaden napastnik) a PSV jest w gazie. Mam tylko nadzieję, że Valverde nie nakaże grać na remis.

2

Realia są takie, że klub nie może z własnych środków zrobić remontu. Konieczne jest więc znalezienie sponsor, który wyłoży większość kasy. Nie jest to proste zadanie, bo każdy chce bardzo długiej umowy.

0

Takie zestawienia nijak się mają do rzeczywistości. Właściwy ranking powinien obejmować realne wydatki danego klubu na pensje piłkarzy. Co z tego, że kluby pokroju PSG czy City płacą małe pensje jak w dodatkach dają 3-4 razy więcej w premiach, zmiennych czy dodatkach. Inna sprawa, że dopiero odejście Messiego zrównoważy budżet klubu i gigantyczne wydatki na apanaże zawodników.

12

Barcelona powinna kupić go za wszelką cenę, nawet jakbyśmy mieli zapłacić za niego 70-80 mln. Pomimo młodego wieku już jest bardzo dojrzałym stoperem, za 2-3 lata będzie w czołówce światowej.

0

Ciekawe kiedy Barcelona zacznie grać jak na taki skład przystało? Kolejne wpadki mogłyby się zdarzać, gdyby nie "poziom" prezentowany przez Messiego i spółkę. Tego nie da się oglądać. Kiedyś pojedynek z Atletico to było piłkarskie święto. Teraz to mecz bez wyrazu.
Valverde musi przycisnąć drużynę, aby weszli na wyższy poziom, bo za dwa miesiące zacznie się granie na całego.

2

Neymar cały czas gra. Niby chce wrócić do Barcelony, ale wie, że szejkowie prędzej zmienią wiarę niż zgodzą się na transfer Brazylijczyka na Camp Nou. Wtedy wkroczy Perez, ojciec piłkarza odwali szopkę: " chcieliśmy dobrze, ale oni się nie zgodzili" i dlatego idziemy do Madrytu.

Ciekaw jestem czy Valverde w końcu zaryzykuje i wystawi Semedo na prawej obronie. Jak zobaczę S.Roberto w wyjściowym składzie to przestanę chyba oglądać mecze.

0

Jakby się udało przekonać Rabiota, aby do nas trafił to zaoszczędzimy 50 mln, na które jest wyceniany. Załóżmy, że w ramach rekompensaty zażąda 10 mln za sezon to nawet jakby się w ciągu dwóch lat nie sprawdził to sprzedamy go za minimum 30 mln i wyjdziemy na zero. Takiej promocji nie można przegapić. Zwłaszcza, że klub może odegrać się na PSG za Neymara.

0

Rafinha swoje minuty jeszcze dostanie, bo trzeba znaleźć mu nowy klub. W styczniu nie ma sensu go oddawać, chyba, że ktoś zdesperowany rzuci na stół 35-40 mln, w lecie obowiązkowo musi odejść, bo na Barcelonę jest za słaby, dodatkowo ma częste problemy ze zdrowiem.

0

uefa kolejny już raz kompromituje się na całego. Mafia działa w najlepsze.

2

PSG może jedynie przedstawić mu bajeczną propozycję przedłużenia umowy i liczyć, że zawodnik się na nią zgodzi. Jak Rabiot dogadał się po cichu z Barceloną to szejkowie mogą co najwyżej kupić na osłodę parę kóz.

1

Skoro Malcom ograny w Europie dostaje ochłapy minut to Pedrinho mógłby co najwyżej liczyć na powołanie na trening. A Perez to już zgłupiał na stare lata. Wystarczy, że w gazecie pojawi się wzmianka o nowym Neymara a ten już chce kupić kolejnego Brazylijczyka. Może chce mieć 11 samych zawodników z Ameryki Południowej.

6

Rozumiem, że dla ciebie Vidal, Lenglet, Arthur czy Malcom to półprodukty. To, że gazety prześcigają się w wymyślaniu nowych wzmocnień Barcelony nie oznacza, że zaraz go Abidal i spółka sprowadzą. Takich nazwisk im bliżej okienka będzie coraz więcej.

8

Niech idzie do innego klubu, bo przy naszym obecnym trenerze to Semedo będzie przez najbliższe lata zmiennikiem S.Roberto.

4

Nie rozumiem kibiców na tej stronie. Przyjdzie do nas za darmo zawodnik, który w dzisiejszych realiach kosztowałby w okolicach 50 mln, gracz doświadczony i ograny w silnym zespole, z doświadczeniem w LM a tutaj na stronie lament i płacz. Każdy trener na świecie przyjąłby go z pocałowaniem ręki, zwłaszcza, że czym Barcelona ryzykuje podpisując z nim umowę? Nawet jakby u nas nie odpalił to można w promocji wystawić go po 30-35 mln i będzie kolejka chętnych.

1

D. Suarez to napastnik?

0

Nie zdziwiłbym się jakby Perez wynajmował SB jako meczet dla swoich przyjaciół islamistów. Modlitwę poprowadziłby Benzema.

Rabiot za darmo? Bardzo dobra opcja, doświadczony, ograny w jednym z najsilniejszych klubów Europy, dużo lepszy od Suareza czy Gomesa.

3

De Ligt musi trafić do Barcelony, nawet jakbyśmy mieli za niego dać z 70-80 mln. Wtedy mamy stopera na ponad dekadę i zabezpieczenie środka pola na lata.
Z De Jongiem jest o tyle ciężko, że już mamy przesycenie w środku pola, a jak rzeczywiście trafi do nas za darmo Rabiot to dla Holendra zwyczajnie już nie będzie miejsca.

0

Wielka szkoda, że nie dopisywało mu zdrowie, bo w pełni sił prezentował się bardzo dobrze. Barcelona powinna w zimowym okienku zapłacić zadatek za De Ligta, aby w lecie do nas trafił.

5

Jak nie chce przedłużyć umowy to niech siedzi na trybunach. Po co mamy dawać szansę komuś, kto za chwilę ucieknie z klubu?

3

Teraz zobaczymy czy Valverde jest myślącym trenerem i czy potrafi wyciągnąć wnioski z formy S.Roberto. Bardzo lubię chłopaka za jego upór, ale na prawej obronie musi grać Semedo.

1

Dembele powinien odpowiedzieć w jedyny możliwy sposób: na boisku. Jeśli rzeczywiście Barcelona to klub jego marzeń i od dziecka chciał grać na Camp Nou to chłopak weźmie się za siebie. Będzie mu o tyle trudniej, że hieny z gazet będą teraz śledzić każdy jego ruch. Wystarczy, że dziennikarze zobaczą go po 22 z kebabem i już będzie kolejna afera. Musi się więc sprężyć i zapier... na treningach, aby ponownie wywalczyć miejsce w wyjściowym składzie.

21

Rozsądne zachowanie klubu, który nie chce, aby zawodnik odszedł za darmo. A tak w lato może ktoś z 10 mln za niego da.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?