4Fabregas4
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2020
5 obserwujących
7 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Teraz kolejny raz widząc powtórkę jak Barcola wymusza czerwo dla Araujo zwróciłem uwagę na jeszcze jeden ciekawy niuans.. on zaczął krzyczeć zanim nastąpił jakikolwiek kontakt co tylko potwierdza, że symulował..
4
Chciałbym kiedyś zobaczyć eksperyment na zasadzie, że komentatorzy nie widzą meczu na żywo, później puszczają im mecz i każą skomentować, ale.. najpierw z męczu wycinane są akcje, po których padły gole i komentator do momentu zakończenia komentarza nie zna wyniku.. przecież oni nie wiedzieli by co gadać, kogo skrytykować, kogo pochwalić..
Mbappe dziś słabiutki, ale strzelił 2 gole i PSG wygrało, więc komentatorzy chwalą go jakby przez cały mecz szarpal, tworzył okazję za okazją, jakby dzięki niemu PSG uzyskało ten awans, a on tylko wykorzystał niesłusznie podyktowanego karnego i dobił do pustaka podanie od.. Kounde.
1
@FCBurnley
Czerwona zasłużona bo co? Jakby od tego, że Barcola utrzyma się w tej sytuacji na nogach zależał awans PSG to utrzymałby się na 1000%. Araujo go nie powalił, był kontakt ale upadku nie spowodował. Nie lubię takich "fauli"..
A Cancelo wybił pilke Dembele czysto, dopiero po tym wybiciu Dembele kulił nogi i w ten sposób doszło do kontaktu. Kolejne wymuszenie, a nie faul.
Wyplenienie takich wymuszeń z piłki to powinno być podstawowe zadanie VARu, a zamiast tego VAR to przyklepuje, zachęcając kolejnych symulantów do kolejnych wymuszeń.
4
Barcola czuję rękę Araujo, podkula nogi jakby mu je spentali i.. czerwona kartka dla Ronalda, Cancelo wybija piłkę Dembele, ten podkula nogi i łapie w ten sposób kontakt z nogami Cancelo.. karny, Gundogan próbuje utrzymać się na nogach za wszelką cenę, ale jest podcinamy przez rywala.. żółta dla Gundogana i bez karnego. Wszystkie 3 decyzje na korzyść PSG, wszystkie promujące symulowanie, wymuszanie, wykorzystywanie najmniejszego kontaktu by padać jak rażony piorunem, wszystko w dobie VARu.
Nie ma znaczenia kto jest lepszy piłkarsko, liczy się kto ma kasę i lepsze wpływy..
0
@seeba
Czyli jak w 95% meczów..
0
Hajto co pojechał po gościu, że się nie zna na piłce, a jedyny właśnie słusznej zmiany by dokonał.
Lewy nie potrafi przyjąć piłki, utrzymać się przy niej, zastawić, zalicza najwięcej strat z całej drużyny, jest najwolniejszy z całej drużyny, najsłabszy w defensywie i najmniej w niej pracuje, jest słaby kondycyjnie, nie ma pół argumentu za tym żeby go trzymać na boisku w momencie gdy drużyna gra w osłabieniu..
A Hajto by zdjął Pedriego, najlepszego technicznie, najlepiej chroniącego piłkę, najlepiej regulującego tempo gry, najlepiej podającego czyli mogącego uruchomić kontrę, zawsze poświęcającego się dla drużyny, harujacego w defensywie zawodnika.
Hajto zamilcz głąbie..
22
Nowa moda w Polsce, najpierw deklaracja kibicowania Realowi, a później transfer do Barcelony..
1
@mmaciass
Piękny sarkazm :)
2
@suszini
Niedługo jak Lewy popatrzy we właściwym kierunku to będziecie go chwalić. Mecz Lewego znów słaby, ale wynik dobry to się wszystko inaczej widzi. Jakbyśmy przegrali, a Lewy zagrał dokładnie tak jak zagrał to co najwyżej by się tu pojawił artykuł jak to Lewy mało wczoraj dał drużynie i jak wiele strat zaliczył (7 z 25 całej drużyny).
Podania na kilka metrów do boku i wbiegnięcie w pole karne w oczekiwaniu na wrzutkę, nic w tym finezyjnego, w A-Klasie trener za takie granie nie pochwali, powie najwyżej "ok, ale stać Cię na więcej", a tu zachwyty nad Lewym..
Nisko sobie ustawił poprzeczkę w poprzednich meczach, to jak tutaj zaliczył więcej celnych podań to już inny ogląd jest, a to wciąż żadna rewelacja. To jakby Ter Stegen puszczał po 5 bramek w każdym meczu, aż tu nagle puściłby "tylko" 3.
Jakby po takich występach jak ten wczorajszy Lewego robić artykuły o każdym z naszych zawodników to po każdym meczu mielibyśmy po kilka artykułów o "bardzo dobrych występach", ale fakt.. o Lewym pewnie po wczorajszym meczu jedyna w sezonie okazja, więc trzeba było wykorzystać, bo mniej razy niż zwykle piłka odbiła mu się od sęka i więcej razy celnie podał na kilka metrów do skrzydła.
I jeszcze jedno, Suareza po takich występach ludzie tu chcieli sprzedawać, bo już nic nie daje, bo zwalnia akcje, bo tylko odgrywa do boku, bo nie gra kombinacyjnie, bo dużo strat zalicza..
0
@Pawlak1992
Rewelacja, po co dowody, po co śledztwo, ustalanie faktów? Wydajmy wyrok na podstawie wagi i siły uczestników zdarzenia.
Kończ waść..
5
Lewy liderem jest, ale tylko na papierze, ze względu na wiek czy ilość strzelonych w czasie kariery goli. Natomiast na boisku nasi 16 latkowie dają więcej pewności niż on, więc jeśli mamy od niego uzależniać nasz awans to możemy od razu zacząć godzić się z porażką..
Wczoraj widzieliśmy ile (nie) daje słaby technicznie drągal z przodu, mimo, że jest świetnym wykonczeniowcem, w momencie gdy rywal potrafi grać w defensywie i trzeba grać kombinacyjnie żeby stworzyć sytuacje do strzelenia goli. Dziś niestety będzie powtórka, no może z jeszcze większą ilością strat i złych przyjęć piłki, bo my częściej próbujemy na Lewym opierać grę, niż City na Haalandzie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Pawlak1992
To teraz wyjaśnij, w którym miejscu napisałem coś o sile i wadze kobiety i mężczyzny w moich czysto teoretycznych przykładach?
Idealny pokaz tego jak zamiast czytać ze zrozumieniem przypisujesz innym coś czego nie napisali i próbujesz tym dyskutować.
0
@Pawlak1992
Alkohol, wdzięki kobiety i.. nie trzeba gwałciciela by móc kogoś nim zrobić.
Jak udowodnić? A jak się udowadnia, że kobieta nie chciała?
A jakby to facet się w ostatniej chwili rozmyślił i nie był w stanie obronić to ktoś by w to uwierzył? Jak to udowodnić?
Albo właśnie, odwróćmy sytuację, wyobraźmy sobie, że to facet uwodzi pijaną kobietę i ta się na niego rzuca, on wtedy "nagle się rozmyśla", a ona nie jest już w stanie się powstrzymać. Rozumiem, że taki facet jest bohaterem w Twoich oczach, bo "ukazał prawdziwe oblicze gwałcicielki", ona idzie wtedy siedzieć, a on "biedaczek" jest w opinii publicznej uznany za ofiarę?
Zostawiam Cię z tymi pytaniami na koniec, bo nie chce mi się dłużej dyskutować z kimś kto myli przestępcę z ofiarą.
0
@Pawlak1992
Tu nie chodzi o chęć na seks, tylko o kuszenie faceta, tylko po to by gdy osiągnie cel, wycofać się w ostatniej chwili, a później oskarżyć go o gwałt. Takie celowe działanie wymuszające karę dla faceta, albo kasę w ramach rekompensaty.
Chodzi dokładnie o sytuację, w której nie jest to rozmyślenie się, tylko od początku do końca działanie zaplanowane.
0
@insp1re
Jeśli go nie znała, a on zaprosił ją do swojej loży, to zapewne spytała kim on jest..
A jeśli nie to.. nie umniejsza jej winy moralnej, bo powinna się zapytać.
"Chłop myśli, że jak ma pieniądze to może wszystko", tzn. może zaprosić laskę do swojej loży- tak to bogatemu wolno.
A ona tak bardzo nie chciała tam iść i gardziła tymi jego pieniędzmi, że poszła nie tylko do loży, ale i za nim do prywatnej toalety- fakty.
1
Zanim zlecą się "obrońcy moralności", zacznę od tego, że nie wiem jak było w tej sprawie, nie wiem kto według prawa jest winien, a kto nie. Jak dla mnie moralnie zarówno Alves jak i ta kobieta zachowali się niewłaściwie, bo on mając żonę zabawiał się z innymi laskami, a ona została jedną z takich lasek, wiedząc, że on ma żonę (nie uwierzę, że go nie znała, nie wiedziała kim jest).
Natomiast zastanawiam się czy kiedyś doczekamy się tego typu sprawy, w której winną zostanie uznana kobieta, która najpierw omotuje sobie faceta wokół palca, a gdy w pełni świadomie doprowadzi do tego, że ten już nie jest w stanie się jej oprzeć, nagle jak gdyby nigdy nic rzuca "nie chcę"..
1
Gdyby nie kontuzje Gaviego, Pedriego i De Jonga, Gundogan pełniłby duuuużo mniejszą rolę. Teraz wygląda bardzo dobrze, ale tylko na tle reszty naszych, a z tej reszty to zostali Fermin, Christensen i Roberto, także nie ma co skakać z radości. Największy plus Gundogana to końskie zdrowie, dzięki któremu jest ciągle dostępny do gry.
W czasach Xaviego, Iniesty i Busquetsa tak grający Gundogan wchodziłby na końcówki rozstrzygniętych spotkań, także nie przesadzajmy z tymi pochwałami. Spoko, bo za darmo, potrafi błysnąć fajnymi zagraniami, ale też np. dużo traci, zwłaszcza przy próbach dryblingu, nie daje poczucia kontroli nad grą, bardziej skupia się właśnie na tych pojedynczych zagraniach niż nad układaniem całości gry drużyny, a tego bym oczekiwał po tak doświadczonym zawodniku, liderze środka pola (z konieczności, ale jednak).
1
@BORO_12
Nie trudno o liczby jeśli ma się bezgraniczne zaufanie trenera i cały zespół ustawiony pod siebie.
Warto jednak oglądać mecze i rozumieć co się ogląda, a nie tylko patrzeć na cyferki. Lewy wygląda jak obcy element w tej drużynie i nie zmienia tego fakt, że strzela jak mu koledzy stworzą setki.
1
@Murazor
To myślisz, że Lewy zagra kiedyś u nas tak jak powinien grać napastnik w Barcelonie?
1
Przekładając na nasze realia, to jakby w A-Klasie zawodnicy za wygrany mecz dostali po piwie, a sztab nie.
1
Jakby się nazywał Lewandowski to z taką formą grały teraz po 90 minut w każdym meczu Barcelony..
4
Nawet biali wiedza, że to osłabienie dla nas, dlatego skargi nie złożyli..
1
Ehh, lepiej jakby się wykartkował na klasyk, bo w nim będzie trudniej wygrać w 10 na 11 niż z Cadizem.
1
@BORO_12
Nie, nie musisz dalej, skoro uważasz, że gość, który z powodzeniem wielokrotnie występował jako środkowy obrońca nie umie bronić..
Proponuję zacząć myśleć samodzielnie, a nie słuchać pseudoekspertów.
eot
1
@BORO_12
A najważniejszy z nich to ten, że Ty tak twierdzisz?
0
De Jong na DMie, przed nim Gavi i Pedri. Niczego lepszego nie wymyślimy, nawet z nieograniczonym budżetem
14
2,5 roku za pocałunek, którym "ofiara" chwaliła się z dumą przed koleżankami. Chory świat..
1
Kiedyś młodszy brat mojego kumpla bardzo lubił zaczepiać sporo starszych od siebie kolegów brata. Czasami któryś z nas w końcu nie wytrzymał i sprzedał młodemu kopniaka w 4 litery. Ten oczywiście biegł się zaraz poskarżyć bratu jacy to my jesteśmy źli, jak go ciągle zaczepiamy, bijemy, itd. Robił z siebie męczennika wręcz, jakby był czarny to my bylibyśmy w jego opowieściach rasistami jakich świat nie widział. Na początku brat, który nie widział jak młody nas zaczepia (przy nim nigdy tego nie robił) nawet mu wierzył, kilka razy gadał z nami żebyśmy dali młodemu spokój.. aż pewnego razu namówiliśmy go żeby się schował jak młody do nas przyjdzie i sam zobaczył jak to wygląda. Gdy zobaczył zachowanie brata, od razu przy nim nakazał nam wręcz żebyśmy następnym razem za każdą zaczepkę jego brata sprzedawali mu kopniaka i.. zaczepki się skończyły, a nasz "rasizm" zniknął.
Gdyby ta sytuacja miała miejsce dziś, młody z pewnością dostałby ksywkę Vini..
0
Miejsce dla niego idealne, postoi na boisku 90 minut i wielka kasa wpadnie, a do tego nikt go za to stanie nie będzie opieprzał