JarekS
Dołączył/a: wrzesień 2020
152 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Khajio Davies w prime oczywiście że jest nie do ruszenia, ale zdaniem ekspertów z roku na rok będzie tylko gorzej bo ma bardzo delikatne więzadła, a wiemy że nie da się ich wzmocnić. Jego największym atutem jest szybkość, wszelkie rozwiązania prozdrowotne powodują że traci szybkość, a w Bayernie obawiają się że bez grania na 100% zawodnik nie będzie się rozwijał dlatego transfer Richardsa. Wiadomo że każdemu sportowcowi należy życzyć wszystkiego najlepszego i dużo zdrowia, ale takie kluby jak Bayern się nie patyczkują, nie wiemy co wydarzy się za pół roku lub rok - ale kariera Daviesa nie jest tak oczywista jakby mogło się wydawać.
0
@FCB24 no i co z tego? 1) słowo klucz w przypadku Davisa - "był" przez miesiac najlepszym LO na świecie, 2) może jest mi znany bo bardziej siedzę w piłce tematyce piłki młodzieżowej niż dorosłej, 3) Walczyły o niego największe kluby w Anglii z LFC i Chelsea na czele, Bayern, PSG, Juve wg różnych plotek - jego agent powiedział że pójdzie tam gdzie będzie miał szansę na granie w pierwszym składzie i trofea. Jest wielu zawodników mniej znanych, którzy w przyszłym sezonie mogą osiągnąć jakiś wielki sukces i jednym z nich jest on.
2
@RomciO0 Ciebie nie interesują a mnie tak - @Rewolucja123 robi świetną robotę.
Odnośnie ocen piłkarzy to można się z większością zgodzić, ale np. Pedri zdecydowanie zasługuje na wyższą ocenę niż 6 - przy założeniu że miał w meczu zadania defensywne, destrukcyjne itd to zagrał napewno na 7 biorąc pod uwagę jak genialny przegląd pola i przewidywanie ruchów przeciwnika posiada. W meczu Pucharu Króla bardzo będzie go brakowało.
1
@Khajio hahahahaha no nie rozśmieszaj mnie - Davis nawet oficjalnie nie wywalczył sobie podstawowej jedenastki bo gra w kratkę. Richards jest szybki, silny i dużo lepszy technicznie od Davisa, już nie mówiąc o waleczności. Teraz trafił do zespołu ze swoim potencjałem - wg mnie Davis w tym sezonie nawet w jednym meczu nie wskoczył na poziom z zeszłego sezonu szczególnie LM.
2
Nie wiem czy było, ale Bayern zaklepał mega dzika - Omara Richardsa - świetny transfer (za darmo), daję mu rok i wygryzie ze składu Hernandeza i Davisa razem wziętych. Liverpool też go chciał, ale konkurencja w postaci Robertsona mogłabyć dla niego nierealna. Tylko pogratulować bardzo dobrego transferu, brak prezydenta czy zarządzających klubem sprawiają że cierpimy na wielu płaszczyznach.
0
@formentera2017 albo Puig, Huesca to rywal nie słynący z pressingu, Puig może się przydać jak nie trzeba walczyć w pressingu, lub rywal nie naciska.
0
@Rewolucja123 wg mnie Laporta dobrze połączy i tradycję i trendy. Jak występuje obok jednego z najlepszych specjalistów w zakresie szkolenia młodzieży, autorytet z którego porad korzystał m.in. Bayern czy Sporting i niezliczoną liczba francuskich klubów biorąc pod uwagę ostatnie 2 lata to jestem spokojny że będziemy szkolić zawodników na wszysykich boiskowych pozycjach, a boczni obrońcy drużyn przeciwnych nie będą wyżsi niż nasi stoperzy.
1
@lukaszbarca15 mają dużo gorsze wyniki bo nie trenowali w swojej karierze tylko mistrzowskich zespołów:) ale co królewskie trzeba oddać - Pep ma świetne statystyki.
6
Nie ma co się spieszyć, druga połowa marca to więcej przerw w graniu - tak jak pisałem będzie celował na 21.03 bo gramy wtedy z Realem Sociedad na wyjeździe i bardzo się przyda. Z Huescą może zagrać przykładowo kolejna perełka, czyli Moriba.
10
Odnośnie wałków Bartomeu to wg mnie policja powinna też zainteresować się "słupami" jak np Matheus Fernandes - transfer 7mln euro, 5 lat kontraktu po 4mln euro - wychodzi razem 27mln euro - no kurde musi być wałek bo śmierdzi z kilometra :)
0
@Rewolucja123
1) piszę o szkółce, dzieciakach i młodzieży - nie mieszajmy tego z "trypletami"
2) to co przynosiło sukcesy kiedyś dzisiaj w dorosłej piłce jest już nieskuteczne - to inna dyscyplina biorąc pod uwagę jak bardzo zmieniła się piłka na przestrzeni 10-15 lat, zobacz szczególnie w szkółkach we Francji, Niemczech czy UK co dzieje się na przestrzeni ostatnich 2 lat, a szczególnie w tym sezonie.
3) czym innym jest wygrać turniej dobrymi technicznie dzieciakami a czym innym jest szkolenie na przyszłych piłkarzy i podnoszenie umiejętnosci.
4) jeśli chodzi o młodzieżowe LM - Barcelona będzie być może miała dużo radości z części zawodników ale nie dlatego że ich tak świetnie wyszkoliła, lecz dlatego że są wśród nich wielkie talenty. Zobacz TEŻ młode wilki z Barcelony B oraz młodzież którą Koeman zaprasza na treningi - gdzie zamiast ogrywać się, najpierw muszą nadrabiać braki szkoleniowo-taktyczne, poprawiać się w Barcelonie B, a potem dopiero mogą liczyć na szansę, a mniej świadomi kibice się frustrują czemu Konrad czy Moriba nie gra.
0
@Encore idąc tym tokiem rozumowania Guardiola był protegowanym Koemana i od niego nauczył się być trenerem. To fakt, tak samo jak w swojej książce Pep wspomina tylko Koemana i Kloppa jako tych którzy mają podobną wizję futbolu i ich uważa za swoich przyjaciół-konkurentów we współczesnym futbolu których podziwia. Artetę też pochwalił... jako idealnego asystenta, a po tym co gra Arsenal to zdecydowanie mógłby zostać asystentem bo trenerka go przerasta. Roast:)
2
Mamy kilka lat zaległości jak chodzi o szkolenie młodzieży a Font proponuje psychologów i stworzenie La Masii dla trenerów... no kurde świetnie to przemyślał - latami będziemy przygotowywać się to szkolenia modzieży zgodnie z trendami.
Pod tym katem Laporta zjada Fonta nie gadając głupot tylko proponuje zmianę od razu wszsytkiego. Jak sobie pomyślę że jak Font swój program przygotowywał "latami" to aż strach pomyśleć co mógłby wymyśleć na szybko:)
0
who's the bitch now
1
Na pierwszy rzut oka było widać że poważna kontuzja - medyk lekko dotknął nogę zawodnika to zwijał się z bólu. Wielka szkoda.
13
O to jest dzień który dał nam Pan!
Weselmy się, Weselmy się,
I radujmy się nim! I radujmy się nim!
Oto jest dzień, Który dał nam Pan!
0
"Dobrze żarło i zdechło" [Josep Maria Bartomeu]
0
@NorbiTBOB chyba na odwrót - Ronaldihno utrzymał się na topie 5 sezonów - Messi sezonów na topie miał 15:)
Ronaldinho zdobywał średnio gola raz na 2 mecze - Messi zdecydowanie więcej. Magiczne zagranie, a zrobienie czegoś dobrego dla zespołu to dwie kwestie. Zgadzam się z tym że Ronaldinho był magikiem, ale Messi także miał taki okres że czarował efektownością - jednak żeby grać tyle lat na najwyższym poziomie musiał ewaluować. To właśnie pokazuje wyższość Messiego nad Ronnim, już nie mówiąc o czytaniu i planowaniu w głowie gry przez Messiego - to jest dopiero geniusz.
0
@Ronnie1992 ale trolling:) nie prowokuj :) zaraz 50 źródeł poda 50 różnych trenerów i każdy będzie lepszy niż Koemna co? Jeszcze zanim sezon się zaczął wiadomo było że będzie ciężko, kolejne ciosy medialne, kolejne kontuzje, kolejne problemy z zarządzaniem klubu, problemy nawet z pensjami, problemy z pieniędzmy itd - serio nie ma co narzekać biorąc pod uwagę natłok różnorodnych okoliczności. Kiedyś największym dramatem Barcelony była kontuzja np. Suareza, dzisiaj nie ma 5 zawodników? spoko gramy kogo mamy, a już wiek zespołu obniżył się o dobrych kilka lat.
1
@PatrychoO ja bym powiedział że to zagrywka sztabu Laporty - to percepcyjne sugerowanie że Font się nie liczy i że trzeba walczyć z Freixą - piękny ruch i szach mat - część niezdecydowanych zagłosuje na Laportę ze strachu przed Freixą:)
1
Pracuj pracusiu! nasz kataloński Makelele ostatnimi czasy:)
0
hahaha ta sama rozgłośnia radiowa też jest zamieszana w paszkwile dotyczące Barcelony na przestrzeni ostatnich 2 lat... kataloński pudelek sponsorowany na zmianę raz z madrytu raz przez arabów...
4
robi się grubo! oby to nie miało wpływu na sponsorów...
1
@Coutinho007 Comas wg mnie najlepszy dzisiaj na boisku też schodził kulejąc...
1
@FIJI Zgadza się, Grizi nie powstydziłby się wykończenia. Ale ważne 3 punkty!
1
@horang a ta seta na koniec to byłoby coś pięknego:) ale 3 punkty najważniejsze:)!
5
Koniec! Barcelona B wygrywa 1:0!!!
0
@horang no jeszce kilka minut... - Zeballos który wszedł ciśnie i walczy ostro, ale za dużo wrzutek w nasze pole karne mają.
2
@horang sędzie jest bardzo anty-barceloński - przeciwnicy cały czas cwaniakują, podbijają do naszych z jakimiś pyskówkami, a sędzia nic. 10 lat średnio są starsi, a zachowują się jak gnojki.
Zeballos wjeżdża na murawę będzie ciekawie:)
4
@DaPi to samo było z Depayem w MU - nakupywali szrotu a od dzieciaka oczekiwali cudów.