0

@MichalZZZ
Allysa Milano. W latach 90tych i na początku XXI wieku była bardzo atrakcyjną kobietą.

Niech ten kawałek z 1996 roku przemówi w moim imieniu, a foty dodane też mówią wiele.


1

@MichalZZZ Jennifer Love Hewitt
W swoim "prime time" była mega laską, czyli na przełomie XX i XXI wieku. Delikatna uroda, piękne spojrzenie oraz świetna figura.

https://images.app.goo.gl/QgZVbwTuEyTKWYZFA

https://images.app.goo.gl/fgm3uqvFWckECjuh7

0

@MichalZZZ Pani Kunis jest niewątpliwie piękną i uroczą kobietą, ale osobiście wybrałbym panią Knightley. Rozumiem, że jest już po czasie i nie mogę doprowadzić do remisu? No cóż. Obie są bardzo ładne.

0

@tristan87 Raczej atak głupoty i potrzeby skupienia na sobie atencji.

4

@Bykunn @Ramos9248 Wszystko zależy od kontekstu, czy też sytuacji, okoliczności. W połudiowym Chicago to zdrowy rozsądek i instynkt samozachowawczy, a nie rasizm. To samo sie tyczy łysych jegomościów rozstawionych po bramach, po zmroku, w nieciekawych dzielnicach polskich miast.

3

@Hosh Niby tak, niby to niewielka sprawa, jednak jest to kolejna idiotyczna, małostkowa "drobnostka" z całej serii w tym roku.

7

2020, rok w którym świat zupełnie zwariował...
19 czerwca zespół Associated Press podjął decyzję, że słowo "czarny" – w kontekście osób czarnoskórych, będzie pisane z wielkiej litery. W tym tygodniu AP poinformowała także, że w słowo "biały" – w kontekście osób o białej skórze, nadal będzie pisane z małej litery. Associated Press przekonuje także, że podobne działania podjęły „Wall Street Journal”, „The New York Times”, „USA Today”, „The Los Angeles Times”, „NBC News” i „Chicago Tribune”.

25

J. K. Rowling, Salman Rushdie, Margaret Atwood, Garry Kasparow, Francis Fukuyama czy Anne Applebaum podpisali się pod listem, czy raczej apelem o wolność słowa, który również wyraża sprzeciw postępującej, chorej politycznej poprawności.
Z pozycji lewicowych, ku mojej wielkiej radości (osoby o prawicowych, konserwatywnych poglądach) wreszcie zauważyli problem w swoim obozie i to wyrazili w tym liście. Brawo! Popieram.
No i polecam lekturę niektórym użytkownikom tej strony.

„wolna wymiana informacji i idei, krwiobieg liberalnego społeczeństwa, każdego dnia jest coraz bardziej ograniczana”

„Spodziewaliśmy się tego ze strony radykalnej prawicy, ale cenzura rozlewa się również po naszej stronie: nietolerowanie innych opinii, moda na zapędzanie przeciwników w kozi róg, ostracyzm, a także tendencja do tego, by ze ślepą moralną wyższością rozwiązywać skomplikowane problemy. Doceniamy wartość żywej, momentami nawet ostrej walki z mową nienawiści i dezinformacją, ale obecnie zbyt często słychać wezwania do szybkiego i zdecydowanego ukarania tych, którzy w opinii pewnych osób przekraczają dopuszczalne granice debaty”

„Redaktorzy są wyrzucani z pracy za publikowanie kontrowersyjnych artykułów; książki są wycofywane za rzekomą nieautentyczność; dziennikarzom zabrania się pisać na pewne tematy, profesorowie są obejmowani dochodzeniami za cytowanie dzieł literackich na swoich zajęciach, badacze są wyrzucani za rozpowszechnianie recenzowanej pracy naukowej, a szefowie instytucji są zwalniani za popełnienie zwyczajnych błędów”

1

@AlexDark00 Jeżeli wpadki się zdarzają regularnie, tak jak regularnie obraz gry jest fatalny, to już ciężko tłumaczyć to pojedyńczym potknięciem.

5

Artykuł na głównej stronie o tytule - "Zrobić swoje i walczyć do końca, bez względu na wszystko" został zastąpiony nowym - "Koniec złudzeń"...
Miała być walka i pokazanie charakteru, a była kompletna klęska z "potężną" Osasuną.
Pan Valverde oglądając wczorajszy "spektakl" mógł się uśmiechnąć, bo Barca pod wodzą pana Setiena to istny dramat i katastrofa.
Widać teraz jak na dłoni, że "tak krawiec kraje, jak (mu) materiału staje", tyle, że umiejętności krawieckie obecnego trenera Barcy są o wiele mniejsze od jego poprzednika.

2

Coś pięknego! Barca pod wodzą Zbawiciela tiki-taki Setiena gra równie nudno, a nawet bardziej niż za Valdka! Tyle, że za Valdka były wyniki i puchar ligi w gablocie!
Ciekawe, że mecz komentuje wielki znawca i zwolennik zatrudnienia Setiena szanowny pan redaktor Ćwiąkała... a równie wielkie grono użytkowników tej strony zmieniło jednak zdanie co do "walorów" nowego trenera.
W sumie lepiej późno niż wcale...

0

@DanielOOL Bzdura. Statystyki przed wyborem, empiria obecnie dobitnie pokazują coś wręcz odwrotnego. No i ja nigdy nie byłem zwolennikiem zatrudnienia tego pana, więc to konsekwencja, a nie emocjonalnie nacechowana, nagła opinia.

2

Koniec. Przypomina mi się tytuł starego filmu - czy leci z nami pilot? Strategia, rozegranie, plan taktyczny nie istnieje.
Może szanowny pan Ćwiąkała przypomni jak to zachwalał i sugerował wybór pana Setiena na stanowisko trenera Barcy. Jak to miał być wyśmienity, wręcz idealny itd...

0

@Bykunn Nie zawsze to dobry pomysł. Trzeba mieć warunki, odpowiedni charakter, osobowość, cierpliwość, wiedzę, pieniądze, trzeba też kochać zwierzęta, być osobą odpowiedzialną i rozsądną. Tak jak w przypadku opieki na jakąkolwiek żywą istotą, szczególnie dużym drapieżnikiem.
Zamieszcze tutaj filmik rosyjskiej pary, którzy uratowali życie ciężko chorej pumie. Wydali kupę kasy na jej leczenie. Właściciel jeździ z nią na tresurę i ten piękny kot ma się bardzo dobrze.
Dodam jeszcze taką ciekawostkę, że puma ma na imię Messi.


24

Być może się zupełnie nie znam, być może jestem totalnym ignorantem jeżeli chodzi o aspekty taktyczne w piłce, ale ja praktycznie nie widzę żadnych pozytywnych zmian w grze drużyny pod wodzą Setiena. Żadnych.
Bardzo dobre mecze u siebie potrafiliśmy zagrać też kiedy to Valdek siedział na ławce. Nudny styl? No teraz też nie jest porywający (delikatnie rzecz ujmując), z tą różnicą, że Valdek przynajmniej potrafił skutecznie "ciułać" pynkty.
Ten idealista, ten fan tiki-taki, ten zachwalany przez redaktora Ćwiąkałę trener nic, a nic nie ulepszył. Pragmatyzm Valdka przynajmniej dawał punkty i tytuł mistrza.
Ja wiem, że to zawodnicy odpowiadają za grę i realizację taktyki. To prawda. Jednak przy jednowymiarowym Setienie Valverde to Pan trener.

3

Nie no, Kike rzeczywiście o wiele lepszy od Valdka. Nie ma to tamto.
Ten pressing, ta wymiana podań i pozycji, ten polot, te zmiany... mistrzostwo!
No i nasze największe gwiazdy muszą jeszcze więcej machać łapami, dyskutować z sędziami i stroić srogie miny! Bo przecież tak się wygrywa, tak się tworzy wielki, zwycięski zespół. O to przecież chodzi! To właśnie chcę oglądać!

4

Co za fatalny defetyzm panuje tutaj na stronie. Odkąd pamiętam zawsze większość komentarzy charakteryzowała skrajność, czyli albo huraoptymizm, albo skarajny defetyzm. Czarne, albo białe, a przecież jest jeszcze cała paleta odcieni szarości pomiędzy.
Losowanie dla nas nie wyszło najszcześliwiej, ale osobiście wierzę w sukces.

1

"Oszuści masowo rejestrują w Chinach marki polskiej żywności. Kradzież znaków towarowych to w Państwie Środka sposób na dochodowy biznes."
Mlekpol, Łaciate, Łowickie, Lubella, Mlekowita. Wszystkie te marki razem z logo zarejestrowane są na różne podmioty chińskie. Jak to możliwe?
"Źródłem problemu jest zasada „first to file", czyli kto pierwszy zarejestruje znak handlowy, ten jest jego właścicielem w Chinach. Rozwinęła się więc masowa rejestracja znaków towarowych w złej wierze, by odsprzedawać prawa do nich właścicielom ze sporym zyskiem. Taki trolling to dziś bardzo dochodowy biznes. Firmy zarabiają na obracaniu cudzymi znakami towarowymi, są wręcz agencje, które zajmują się jedynie wyszukiwaniem znaków z potencjałem do „komercjalizacji"."
W Chinach nikt nie bada takich spraw, zwisa im to kalafiorem. Ogromna część ich gospodarki oparta jest na zwykłym złodziejstwie technologii, praw do znaków handlowych, czy podróbach. Naiwny zachód przez ostatnie lata żył w swoim własnym naiwnym świecie, na czym Chiny bardzo zyskały. Do tego stopnia, że rzucają wyzwanie USA (pośrednio całemu Okcydentowi) o hegemonię na świecie.

Cytaty- Rzeczpospolita.pl

1

@sebasek99 1 i 4 jak dla mnie. Riders to absolutny, klimatyczny hit, a Take It ze zwykłej sympatii.

0

@tomono Dzięki za odpowiedź. Postaram się zgłębić temat z Twoimi zastrzeżeniami jako pewnymi wytycznymi.

1

@tomono Czy byłbyś w stanie przytoczyć te fragmenty, które były "kompletnie z pupy", jak również te "pisane na kolanie" oraz sprecyzować których konkretnie skutków i czynników nie uwzględnił?

1

@barcelonaLM Ok. Teraz w pełni rozumiem przekaz i jak najbardziej się z nim zgadzam. Uważam dokładnie tak samo. Wybacz za czepialstwo, dziękuję za konkretną odpowiedź.

1

@barcelonaLM Wybacz, ale co też ma Twój wpis wspólnego z podanym przykładem? Ja sam zawsze będę bronił wolności jednostki, czy to o usposobieniu lewicowym, czy też prawicowym. Zastanawia mnie tylko skąd taki wpis pod tym postem @DonMatteo901 ?

26

No cóż bywa. Był u nas inny świetny obrońca Thomas Vermaelen. Kiedy nie nękały go kontuzje i nie był na L4, to był jednym z najlepszych na swojej pozycji. Tylko, że Tomek miał umiejętność wchodzić do zespołu po kontuzji i grać przyzwoicie... do czasu kolejnej kontuzji, a Big Sam ma z tym już problemy.
Niestety należy panu Samuelowi podziękować za współpracę i szukać jakiegoś grosza za sprzedaż.

3

@BlauGrana1404 No i spoko. Tyle oczekiwałem, około 2500 złotych.
@Striker Dokładnie tak. Sam zawsze wolę wersje fizyczną.

0

@BarcaInfo Kiedyś broniłem zarządu kiedy był atakowany, jednak zmiana pana Valverde na pana Setiena, akurat w takim momemencie sezonu jest zwyczajnie nie do obrony. Szczerze to trzeba mieć nadmiar dobrej woli i cierpliwości żeby w naszej grze doszukać sie poprawy. No i teraz jeszcze zupełnie "stracił" szatnię...

1

@Geble Jasne. Tylko po co? Co to ma na celu? Dbanie o zdrowie społeczeństwa? No bądźmy poważni... Nie ważna jest kwota, ważny jest zawsze precedens. Raz podniesiona stawka podatkowa, raz wprowadzony nowy podatek, zawsze, ale to zawsze pozostaje ze społeczeństwem na bardzo długi okres czasu (nawet wieczność),a w przyszłości jest tylko podnoszony.

2

Wielu zarzucało Valdkowi, że jego styl jest nudny i przewidywalny. No to wpadliśmy z deszczu po rynnę!!!

0

Nie ma co, zmiana trenera na plus! Widać rękę nowego szkoleniowca, widać ten szyk, ten styl, tiki-takę. Widać róznicę w taktyce, jakości i szczególnie okresie meczu kiedy dokonywane są zmiany... zmiany około 90 minuty zawsze spoko. Pan Sarabia jak zawsze bardzo inspirujący.

0

Przed chwilą była jakaś "chwila dla BLM"? Przesada.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?