ViscaelBarca2007
Dołączył/a: marzec 2015
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Arkon Haaland zarabia rozsądne pieniądze? :DD
0
@MesQueUnClub96 nie wiem po co byłby im zarówno Lewy jak i Benz w ogóle, a sam pomysł zagrania nam na nosie ma mało sensu
0
@don'T.R.I.P.e hahahaha
2
@Rewolucja123 Umtiti to była bestia, a jego gra na wyprzedzenie to było coś pięknego, ale niestety po tych kontuzjach do gry na tym poziomie już się raczej nie nadaje. Natomiast co Lengletowi się stało to naprawdę ciężko powiedzieć, czy aż tak łatwo mu psycha siada czy jakiś inny powód. Tak naprawdę gdyby ta dwójka złapała swoją szczytowa forme to żaden nowy stoper nie byłby potrzebny, a tymczasem ciężko znaleźć na nich nawet chętnego.
0
@Homeopata8989 jakiś poważny dziennikarz jeszcze potwierdza to przedłużenie w ogóle?
0
@Emhyr No tak, ale jedni i drudzy znali reguły i sami sobie zapracowali na swoje limity, a czy te reguły maja sens to już temat na dłuższa rozmowę
0
@Uukasz_93 Mbappe już skreślony bo chce 50mln netto zachłanny, ale tylko dlatego xD
2
Jak widzę te plotki transferowe z Lewym czy teraz jeszcze Gnabrym tego lub następnego lata po wygaśnięciu kontraktów(Gnabry na pewno przyszłego jeśli kiedykolwiek) to mam wrażenie, że Barcelona nie potrafiąc wygrać z Bayernem postanowiła dokonać rozbioru Bawarczyków. Oczywiście z przymrużeniem oka :D
1
@Roxi Już teraz zawodnicy rządzą w PSG i efekty tego maja co roku w LM(wiec paradoksalnie dużo by to nie zmieniło hehe). Tam trzeba gruntownej przebudowy dyrekcji sportowej i tutaj nawet samo pozostanie Mbappe ich nie zbawi.
0
@Bogan bardziej uderzałem w ich działania „szczególnie” ostatnimi czasy czyli tak naprawdę ostatnie dwa lata. Wcześniej wielokrotnie polityka Bayernu imponowała i to jak potrafili za darmo/półdarmo ściągać najlepszych zawodników z Bundesligi i reprezentacji Niemiec. Problemy pojawiły się ostatnimi czasy co @JarekS wyjaśnił zmiana strategii z powodu pandemii. Wcześniej dużo nie wydawali, ale potrafili utrzymać swoich najlepszych zawodników w składzie, ale w ostatnich dwóch latach zaczęli odpuszczać swoich kluczowych graczy nawet jakoś szczególnie nie walcząc o ich zatrzymanie jak np Alaba, Thiago teraz być może Lewy, a nawet Gnabry z którym maja problem się dogadać. Już nie mówiąc o innych zawodnikach jak Boateng czy Sule, których chcieli zastąpić darmowymi Christensenem i Rudigerem, ale szybko wycofali się z walki i teraz pewnie ściągną jakiegoś Jaśka za półdarmo, który pewnie się okaże pomyłka jak ich ostatnie wynalazki. Tutaj jest problem. Mogą omijać szaleństwo, które dzieje się na rynku i chore kwoty na Hallaanda i innych, ale jeśli chcą pozostać konkurencyjni muszą czasem się trochę bardziej wysilić i przede wszystkim potrafić utrzymać swoich najlepszych graczy bo mijają ledwo dwa lata od wygranego finału LM, a zaraz nie będą mieli połowy 11 która wyszła na ten mecz.
@Scross tak to prawda, ale mnie najbardziej dziwi to jak łatwo odpuszczają przedłużenia swoich kluczowych zawodników
3
Piłkarz dobry, ale na zmiennika Lewego. Jak Bayern dalej zamierza prowadzić taka politykę transferowa to zaraz BVB, albo Lipsk będą mieli nareszcie realna szanse zdobyć mistrzostwo. Oczywiście dla mnie to bez znaczenia, ale ciężko ostatnimi czasy szczególnie zrozumieć ich postępowanie na rynku transferowym.
0
Z pewnością hahaha
3
@ArcziArtt zbawcami nie będą, ale przy deficycie w naszej kadrze zawodników w wieku 25-30 przy odpowiednio niskiej cenie będą na wagę złota. Sam Alba w końcu będzie miał porządnego zmiennika bo ostatnim, który trzymał solidny poziom był Digne. Okazja rynkowa, która warto wykorzystać.
0
@Encore ok, niech biorą
1
Zobaczymy jak się rozwinie sytuacja na skrzydle u nas, ale w przypadku odejścia Dembele pewnie przyjdzie tylko Rapinha(jeśli Leeds w przypadku utrzymania nie będzie za bardzo utrudniać) wiec mam nadzieje, że ktoś z trójki Abde/Ilias/Blanco zadomowi się wtedy w pierwszym zespole w miejsce Traore. Gorzej dla młodych jak Dembele przedłuży i Barca ściągnie Brazylijczyka w miejsce Traore. Wtedy bardzo ciężko będzie im o minuty w pierwszym zespole biorąc pod uwagę jeszcze jak obsadzone jest drugie skrzydło. Na pewno Ilias jeśli nawet nie zostanie w pierwszym zespole po presezonie to powinien awansować na stałe do drugiej drużyny.
1
Jeśli by go chcieli wypożyczyć to jeszcze ucałować ręce w ramach podziękowania. Sprzedać wiadomo, że się go praktycznie nie da wiec chociaż żebyśmy jak najmniejsza cześć jego pensji musieli opłacać. Inna sprawa, że za wiele tam raczej nie pogra.
1
@Emhyr skąd wiadomo, że na lepszych? Nic nie wiemy narazie i tylko czasem katalońskie media rzucają temat CVC żeby podeprzeć swoje plotki transferowe
0
Rok temu zamieszanie przed okienkiem było podobne i również pełno poważnych nazwisk padało w mediach, a jak się skończyło pamiętamy wiec ciekawy jestem jak finalnie będzie wyglądać kadra w wrześniu
11
@Cule1234 Prędzej sprzedaż części praw do BS, o czym był artykuł w tym tygodniu jeśli już. CVC to raczej absolutna ostateczność. Może to być tez sprzedaż piłkarzy.
0
@Firestone ja wiem, że marnie to wygląda, ale spójrzmy na skład. Czterech graczy, którzy wyszli w pierwszym są kompletnie bez rytmu meczowego w tym grający swój drugi mecz w lidze Balde. Jak dodamy jeszcze z kim i gdzie gramy to fajerwerków nie ma co oczekiwać, a wynik i tak mamy korzystny.
Mecz do odhaczenia i dania szansy pokazania się graczom, którzy na co dzień tych szans nie dostają i szkoda tylko, że Jandro ani Sanz nie wszedł.
0
@Qba2312 tak tylko, że my tutaj nic nie musimy bo remis daje nam wicemistrzostwo to raz, a dwa lepiej niech daje szanse graczom którzy tutaj będą w następnym sezonie i/lub planujemy ich sprzedać
0
@Kapitan hawk Ja po dwumeczu z City przestałem cokolwiek zakładać bo tutaj chyba już tylko ezgorcysta może pomóc, ale lepiej jednak dmuchać na zimne bo zawsze jak La Rambla coś zakładała to kończyło się odwrotnie :-D
0
@Kapitan hawk nie zapeszaj bo taka gadka była przed każdym dwumeczem, a wiemy jak się skończyło :-D
1
@Firestone Biorąc pod uwagę kwotę transferu, to co wniósł i za ile odszedł to praktycznie tylko z Hazardem mógłby konkurować w tej niechlubnej kategorii
0
@barteq Nie wszystko rozchodzi się tutaj o poziom sportowy Frenkiego, a właściwie nie jest to najbardziej istotna kwestia przy tym transferze. Widać, że jest to po prostu skok na kasę i oszczędność na bardzo wysokiej pensji, a że piłkarz do dziś nie przekonał w pełni do siebie to teraz taki będzie tego efekt. Kogoś sprzedać musimy tak czy inaczej, a na Puigach, Umtitich i Lengletach dużo nie zarobimy.
0
@hoeniker KompletnIe się nie zgodzę, że sprzedaż De Jonga sportowo wyjdzie jak odejście Messiego bo jego wpływ na nasza grę jest ZNACZNIE mniejszy i nawet ciężko to porównywać. Potrafi grać na bardzo wysokim poziomie, ale często również kompletnie nic extra nie wnosi wiec już nie przesadzajmy. Przez 3 lata nie został kluczowym zawodnikiem jak wszyscy oczekiwaliśmy, a zamiast tego do dzisiaj na pytanie czy się sprawdził chyba, żaden ekspert nie odpowiedziałby twierdząco. Defensywnym pomocnikiem nie jest, żeby miał zastąpić Busiego, a przynajmniej nie samotna 6, a pomocników grających wyżej mamy kilku. Co prawda głównie bardzo młodych, ale o ligę mistrzów grać za rok nie będziemy wiec możemy sobie dać jeszcze trochę czasu na rozwój. Poza tym ma już 25 lat wiec na wiek nie możemy zganiać jego braków w regularności i jeśli ktoś miałby ciągnąć ten zespół to piłkarze w tym wieku, a nie niespełna 20-letni Pedri. Myśle, że Frenkie może być lepszym piłkarzem, ale już raczej nie u nas, wiec lepiej skorzystać póki jego cena rynkowa jest jeszcze dosyć wysoka zamiast obudzić się z ręka w nocniku.
0
@Filipfcb2000 Przestali na niego stawiać odkąd został sprzedany stad ten brak minut
@Peciak prawda, ryzyko mniejsze, ale czas oczekiwania na efekty zanim taki piłkarz się rozwinie również odpowiednio dłuższy. Są plusy i minusy dlatego jakiś balans musi być pomiędzy młodymi, a już ukształtowanymi i doświadczonymi zawodnikami co jak widzę też napisałeś. Sorki na szybko pisałem po przeczytaniu kom kolegi i twojej odpowiedzi na dole :-D
9
@The_Man kup sobie Pedriego. To jest piłkarz, który napisze prawdziwa historie w tym klubie. Wyjdziesz na tym nawet lepiej ;-D
1
Klub dalej ma duże problemy ekonomiczne i poza obniżka pensji w tej materii akurat poprawy nie było od zeszłych wakacji, a niektórzy myślą, że możemy sobie wybrzydzać i odrzucić ofertę 70-80mln za piłkarza, który nawet nie spełnił oczekiwań. Ba, nawet by chcieli lepsze(najpewniej droższe) zastępstwo. Zejdźmy na ziemie kochani, bo żadnej walki o lm w przyszłym sezonie nie będzie, a dalsze powolne kształtowanie zespołu na przyszłość i czyszczenie brudów.
1
@Pablit już to przerabialiśmy. Frenkie nie jest naturalna samotna 6 i nigdy nie był. W Ajaxie jak i reprezentacji grał w dwójce defensywnych pomocników odpowiednio z Schone i Wijnaldumem, którzy mieli więcej zadań defensywnych. Były u nas nawet testy na 6 i wyglądało to mocno średnio