0

@kaamil1910 nigdy nie był 8, która go chcieli mianować, ale 10 już tak. Nawet jak zaczynał bliżej lewej choćby w Liverpoolu dużo schodził w centralna cześć boiska i odpowiadał za kreowanie akcji

0

@kaamil1910 tak to prawda nawet Heatmap z tego sezonu pokazuje, że dużo schodzi do środka. Natomiast dziś gra na swojej najlepszej pozycji wiec wymagam od niego szczególnie dużo biorąc pod uwagę jeszcze rywala.

1

Odbiegając od naszego dzisiejszego meczu Aston Villa z Coutinho w składzie zmierzy się z najbardziej dziurawa obrona w lidze. Leeds bo o nich mowa straciło w tym sezonie już 61 bramek i nawet ostatnie w tabeli Norwich straciło 3 bramki mniej. Sam Coutinho zacznie spotkanie na pozycji ofensywnego pomocnika(ostatnie spotkania zaczynał na lewej stronie). Mam nadzieje, że dołoży jakieś punkty do klasyfikacji kanadyjskiej i przybliży się do transferu definitywnego.

11

@Cules2011 Tylko kto miałby go nawet dziś zastąpić skoro jest jedynym nominalnym PO zgłoszonym do rozgrywek ;-)
Tez mnie cieszy jego rosnąca forma

0

@Rewolucja123 Jeszcze Frenkie na pivocie czyli mokry sen La Rambli :-D

0

@Janas11224 Nic mu nie jest. Widocznie ktoś nie usunął informacji jeszcze po poprzednim urazie.

1

@Peciak Generalnie od początku meczu sędzia pozwalał na dosyć ostra gre na pograniczu faulu+jak pisałeś brakowało tez konsekwencji w kryteriach oceny przewinienia

0

@blazeq przede wszystkim to dyrektor sportowy z prawdziwego zdarzenia bo jak widać kupowanie losowo gwiazdeczek bez konkretnego pomysłu na zespół i w jakim kierunku ma iść się nie sprawdza. Po drugie w tej chwili widzę dla nich tylko jednego trenera, który mógłby ogarnąć to bagno i jest nim Zidane. Pytanie czy będzie chciał w to wchodzić.

0

@mekston Bo tym spektakularnym frajerstwie jakie dziś paryżanie zaprezentowali już nie wyobrażam sobie, że mógłby zostać i wydaje się, że w tej chwili tylko Real jest w grze niestety

2

Modric :-o Ten chłop jest niesamowity!

1

@Janiama zdecydowanie tak. Przydałoby się tylko więcej konkretów jak już wchodzą w pole karne od piłkarzy PSG(poza Mbappe ofc).

2

@P33ck pamiętając co zobaczyłem w Paryżu i absencje w zespole Realu obstawiam pewna wygrana PSG. Jakim wynikiem? Ciężko powiedzieć bo wiele zależy od skuteczności. Osobiście liczę, że dość wysoko żeby ten dwumecz wzbudził w Kylianie wiele wątpliwości co do przyszłości i projektu Realu. Choć to już bardziej zachcianka.

20

Rozsądne podejście

1

@Dalhi Zoabczymy bo jest jeszcze trochę znaków zapytania choćby dotyczących kontraktu Araujo. Jeśli nie przedłuży klub będzie chciał po sprzedać. Nie wiemy tez jak długo jeszcze będziecie grać Pique. Generalnie biorąc pod uwagę grę na wszystkich frontach, a co za tym idzie natężenie spotkań i długość sezonu klub powinien mieć w swoim składzie 5/6 środkowych obrońców. Aktualnie mamy 6 z czego korzystamy tak naprawdę z 3(Pique, Araujo, Garcia). W lecie zespół opuści pewnie Umtiti, Lenglet i Mingueza(jak nie na stałe to na wypożyczenie). Czyli nawet przy przyjściu Christensena jest jeszcze miejsce na przynajmniej jednego ŚO zakładając, że cała reszta zostaje. Sam Christensen jest szybki, zwrotny i bardzo dobry z piłka przy nodze co moim zdaniem automatycznie stawia go w poważnej pozycji do walki o miejsce w 11. Co Garcii na pewno z piłka przy nodze w spotkaniach, które dominujemy jest świetny natomiast też mnie trochę martwi jego gra w obronie i warunki fizyczne. Na dzień dzisiejszy dalej go widzę w składzie i liczę, że w raz z zdobytym doświadczeniem będzie tylko lepszy. Pod względem fizycznym tez jeszcze powinien się poprawić.

3

@Toretto Zauważ, że z gry ostatnio wykluczała go Corona oraz urazy natomiast w lidze mistrzów czyli najważniejszych rozgrywkach rozegrał wyszystkie spotkania z wyjątkiem jednego praktycznie od deski do deski. W lidze jak był dostępny w najważniejszych spotkaniach z City, Live itd również grał w podstawie co raczej stawia go w roli gracza ważnego dla Chelsea, która walczyła o przedłużenie umowy. Był nawet wystawiany zaraz po urazie choćby w półfinale Pucharu Ligi z Totkami. Co najważniejsze pasuje tez idealnie do naszego stylu(świetnie operuje piłka i ma bardzo dobre warunki fizyczne).

@Dalhi zdecydowanie może walczyć o podstawowa 11

0

@Cule1234 z tym atakiem to zależy. Na pewno muszę mieć gdzies z tylu głowy, że Dembele może nie przedłużyć+nie wykupią Traore bo jest trochę zbyt jednowymiarowy lub do końca sezonu obniży loty i już trzeba będzie zakupić klasowego skrzydłowego. Na jakaś młoda perspektywiczna 9 tez mogą polować choć jak dla mnie nie jest to teraz priorytet zakładając, że mamy Aube, Depaya, który może być fałszywa 9 i Torresa, który również może na środku ewentualnie zagrać.

1

@18cm W czym KONKRETNIE jest lepszy? Wijnaldum do nowoczesnej piłki nie pasuje? A u Kloppa grał jakiś archaiczny futbol? Bądźmy poważni. Wijnaldum jest lepszym piłkarzem i pasowałby do nas bardziej, ale było minęło i trzeba się skupić na innych zawodnikach. Kessie to przede wszystkim okazja rynkowa, która można w przyszłości spieniężyć oraz poszerzenie kadry zawodnikiem o odmiennej od zawodników, których mamy charakterystyce. Pierwszoplanowa postacią raczej nie będzie, a bardziej zadaniowcem w zespole.

0

@BombowiecKrawczyk tak ciężkie warunki postawili i bardzo cenne 3pkt, w pierwszej połowie szczególnie imponowali tym agresywnym pressingiem na swojej połowie. Dobrze, że takie mecze jak ten czy z Alaves w końcu przepychamy bo nie da się wszystkiego 4-0 wygrywać i czasem trzeba wykonać troche brudnej roboty

0

@JarekS a jak wyglada twoja opinia bo jestem jednak ciekawy jak oceniasz potencjał Camavingi do naszych dzieciaków? Co do Pedriego i Gaviego tez ciekawe jednak spojrzenie osoby związanej z piłka na co dzień. Sam muszę się przyznać o ile na ten moment postrzegam Pedriego jako piłkarza dużo lepszego o tyle co do potencjału nie byłem stuprocentowo pewien mając na względzie, ze to dopiero pierwszy sezon Gaviego w dorosłej piłce przy 3 Pedriego(jeden w Las Palmas i drugi u nas) oraz jak zmieniała się jego gra na przestrzeni tych 3 sezonów(jakiś kosmos, z roku na rok ogromny postęp). Brałem pod uwagę, że jednak to doświadczenie robi duża różnice i nie wykluczałem, że Gavi tez może mocno zaskoczyć w kolejnych latach(w sumie dalej nie wykluczam), ale na pewno będę miał twoja opinie na względzie teraz.

3

@JarekS No tak i nie jest to raczej wiedza tajemna, a nasza dyrekcja sportowa nie siedzi w piłce od wczoraj. Nie wierze, że nie zdają sobie sprawy z potencjalnych korelacji pomiędzy zarobkami Haalanda, a przyszłymi roszczeniami reszty zespołu. Z reszta kto jak to, ale my powinnismy z największa ostrożnością budować drabinkę płacowa. Nie wiem w co oni graja. Może chociaż jak Auba zagra spektakularna rundę wiosenna wzbudzi u nich trochę wątpliwości co do tego ruchu. Przy kwotach, które przekazują media tez nie sadze, ze City lub Real były by tak chętne to przebić.

1

@JarekS mnie to osobiście przeraża i nie wiem na ile to media, a na ile rzeczywiście aż tak uparli się na transfer Norwega. Szczerze mówiąc jakoś mi sie to nie trzyma kupy. Jesteśmy w co raz lepszej sytuacji sportowej, gramy co raz lepiej i co ważne dla kibiców tez bardzo atrakcyjna dla oka piłkę, wszystkie zimowe transfery sie przyjęły, a na samej 9 jeszcze przez co najmniej rok może grać Auba, Depay czy nawet awaryjnie Ferran. Grunt nam sie nie pali. Możemy poczekać rok/dwa na jakaś okazje rynkowa. Rozwój Pedriego przerósł najśmielsze oczekiwania i wydaje się, że to on może być pierwszoplanowa postacią tego projektu. Absolutnie nie musimy sie wyprówac na ten transfer, próbować można, ale z umiarem. Dlaczego chcą aż tak ryzykować? Chyba ze tylko ostatecznie tylko podbijamy cenę dla naszych konkurentów, ale nie wyglada na to. Jak tak ich pali żeby wydać pieniądze to oprócz darmowych transferów mogą kupić środkowego obrońcę z absolutnego topu, lewego defensora i klasowego skrzydłowego jeśli Dembele jednak zdecyduje sie nie przedłużyć umowy.

0

@Mns21 Nie wiadomo. Narazie w jego kwestii od zakończenia zimowego okienka jest cicho w kontekście jakichkolwiek zespołów nie tylko nas wiec nie można wykluczyć naszych starań w tym momencie biorąc pod uwagę, że wcześniej jakieś plotki łączące go z nami były.

1

@panczo tego nie neguje. Talent to jedno, a to jak zostanie poprowadzony oraz to jak sam będzie pracował to drugie. Mimo wszystko gra na takim poziomie w tak młodym wieku to ewenement na skale światowa. To nie jest norma nawet przy najlepszych szkółkach i trenerach wiec myśle powiedzieć „mieliśmy fart” to nie będzie nadużycie ;-D

1

Mieliśmy więcej szczęścia niż rozumu z tymi naszymi dzieciakami w lini pomocy :-D Gdyby nie oni w naszej sytuacji finansowej dużo ciężej by nam było wrócić do elity. Trzeba korzystać, ale na przyszłość już nie polegać na szczęściu, a przemyślanych decyzjach i dobrym projekcie sportowym.

0

@Semafor80 Kessie kompletnie nie potrzebny i byłby u nas tylko rezerwowym z wysoka pensja. Natomiast poza Busim nie mamy narazie w kadrze zawodnika, który potrafi dobrze, albo chociaż solidnie grać na samotnej 6 i będzie to pewnie jeden z ważniejszych celów na lato, żeby znaleźć następcę Busiego, który pewnie zostanie jeszcze ten ostatni rok do końca kontraktu, a potem musimy sobie już radzić bez niego.

0

0

@Cwaniak4 Ja uważałem, że to ryzyko ze względu na doświadczenie, ktore miał w momencie zatrudnienia oraz ciężkiej sytuacji zespołu(nie spodziewałem się tez tylu wzmocnień w zimie). Opłaciło się i super, ale to nie znaczy ze takie ryzyko zawsze się opłaci.

0

@Pilka_jest_okragla Praca Xaviego jest widoczna gołym okiem, ale litości spójrz na kadrę teraz(zawodnicy zdrowi+transfery) oraz dostępna kadrę w momencie wypowiedzenia tych słów. Przypominam również, że nikt się jeszcze wtedy nie spodziewał również, że Gavi i Nico(szczególnie ten pierwszy) tak szybko będą robić postęp, a właściwie dopiero rozgrywali pierwsze mecze

0

Po wypowiedziach Conte widzę powoli cierpliwość się kończy i zaraz zacznie się kolejny kwas choć narazie jeszcze łagodnie, ale kwestia czasu aż zacznie się prawdziwy roast ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@JarekS Zobaczymy jak to wszystko się potoczy i dużo pewnie będzie zależało tez od tego jak zakończy się ta telenowela z Haalandem bo tak potężny wydatek wpłynie na nasze wszystkie ruchy na rynku. Co do opcji, które wymieniłeś to tylko Christensen był wymieniany w mediach w ostatnich miesiącach, a i tak nadal nie wiadomo czy ostatecznie nie przedłuży umowy, a o jego podpis musimy tez walczyc wg mediów z Bayernem czy Interem. Skriniar to byłby absolutny hit, ale nie jestem pewien jak sam zawodnik zapatrywałby się na ten transfer. Co prawda w jakimś wywiadzie w styczniu coś wspominał, że przenosiny za granice nie są złym pomysłem, ale jednocześnie czuje się świetnie w Interze. Dla jego pozostania ważne tez pewnie będą plany transferowe Interu na najbliższe okienko.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?