ViscaelBarca2007
Dołączył/a: marzec 2015
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
„Żółta łódź podwodna” trafiła cel po raz pierwszy. Teraz się zastawiam czy lepiej żeby wygrał Villareal czy żeby padł remis.
21
@doc ale dzisiaj biorą. Dobry połów haha
1
@Pilka_jest_okragla nie przesadzajmy rozegraliśmy jeden z najlepszych meczy w tym sezonie i pierwszy od dawana wygrany „big game” ale sezon jest długi, a Dembele jeszcze będzie nam potrzebny. Co najważniejsze Xavi na niego liczy i go chce.
0
@JarekS dokładnie też sobie tak pomyślałem o tej Valencii jak strzelał Araujo. Obyśmy po ostatnim gwizdku mieli takie szerokie uśmiechy jak po tym kończącym polowe bo meczycho świetne, a na ławce jeszcze tez ciekawe opcje do wykorzystania :-D
0
Matko boska Alba mam zawał!!!!
1
@Vebrol nie tylko dzisiaj ;D
0
Ktoś wie może na jakiej stronie można sprawdzić dystans pokonywany przez poszczególnych piłkarzy na 90min?
Dodam, że na portalach typu fbref czy sofascore już sprawdzałem, ale nic z tego.
1
@PatrykBarca widziałeś w ogóle jakiś mecz Brozovicia w ostatnim czasie? Gra bardzo dobrze i co ważne potrafi grać samotnego dm w przeciwieństwie do De Jonga, który nie jest dość dobry w obronie i prawie ze nie grywał sam jako Dm wbrew temu co piszesz. Zarówno w Ajaxie jak i reprezentacji grał w parze z kimś kto ogarniał grę w obronie. Brozovic to nie jest opcja przyszłościowa, tylko na teraz natomiast nadal dobrze by obsadził pozycje 6. W tym momencie ma 29 lat i fizycznie wyglada bardzo dobrze wiec nie rób z niego emeryta.
Z ekonomicznych i przyszłościowych opcji wielkiego wyboru nie ma.
1
Oferta jak nasze aktualne możliwości myśle całkiem ok, byle tylko nie była podpisana na jakiś bardzo długi okres czasu, a będzie dobrze.
1
@Messibestplayerintheworld Jeśli to prawda to brawa dla niego, bo i tak zarobi znacznie mniej niż do końca kontraktu w Arsenalu. Miał też lukratywna egzotyczna ofertę wiec jakaś ambicje sportowa widocznie również jeszcze ma i coś chce jeszcze udowodnić.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@JarekS oo dzięki:-D
Ciekawa sprawa ogólnie. Doświadczony Aubemayang z młodym Diazem i niskim kosztem mamy ogarnięta pozycje napastnika na teraz jak i przyszłościowo. Gdyby nawet Diaz nie wypalił to przy tych pieniądzach nie bylibyśmy jakoś stratni, a przy renomie jaka sobie wyrobił na wyspach pewnie nawet jakieś kluby z Anglii by go chętnie odkupiły.
0
@JarekS jakoś mi umknęła ta informacja wśród tego festiwalu żartów z Mateu Alemanym :-D
Można wiedzieć czy jakiś wiarygodny dziennikarz/dziennik to wypuścił? I to już chyba bardziej transfer na lato. Ruch ciekawy i oznaczałby opamiętanie w kwestii tego szaleństwa z Haalandem i postawienie na zrównoważony rozwój drużyny, a nie rozbijanie skarbonki na jednego cracka, który jak z jakiegoś powodu jeszcze niewypali to puści nas z torbami.
Edit. Jedyne co znalazłem to jakaś informacja, że w razie fiaska z Auba mógłby przyjść, ale nic więcej.
1
@MrCental ja się z tobą w pełni zgadzam. Odesłanie Dembele na trybuny to tylko pokazówka, na której nikt nie zyska. Skoro nie może odjeść to już lepiej, żeby grał bo nadal jest naszym zawodnikiem i być może nawet naszym najlepszym skrzydłowym, a większym dramatem niż to, że Dembele zajmie komuś miejsce przez pół roku o ile nie złapie kontuzji będzie brak awansu do LM.
1
@JarekS coś strasznie długo się ciągnie ta narracja, że jego „wrodzona” pozycja jest ta samotna 6 gdzie, gdzie czy to w Ajaxie czy to reprezentacji zawsze grał w dwójce dm’ów odpowiednio z Schone i Wijnaldumem mającymi więcej defensywnych walorów. Swoją droga bardzo jestem ciekawy kogo Barcelona sprowadzi na ta pozycje, bo wokół Kamary, którego wymieniałeś rośnie zainteresowanie czy to klubów z PL czy podobno teraz Atletico, Zakaria ma już teraz trafić do Juve i powoli kończą się ekonomiczne, w dobrym wieku, ale już prezentujące wysoki poziom opcje i może trzeba wyciągnąć jakiegoś dzieciaka z kapelusza.
Jeszcze Real ostrzy zęby na fenomenalnego Tchouameniego jako następcę Casemiro i zaczynam się obawiać jak będzie wyglądać ich kadra w przyszłym sezonie.
0
@BarcaInfo Oby im to jednak nie wyszło, a nasi ruszyli 4 litery bo biorąc pod uwagę charakterystykę zawodnika, potencjał i dostępność na rynku to aktualnie najlepsza opcja na nasza nowa 6 i następcę Busiego. Nowy pivot to chyba najważniejszy strategicznie transfer na przyszłość i dla mnie temat ważniejszy niż jakakolwiek 9.
0
@BarcaInfo Kamara też ucieka? Nie śledzę tak ruchów innych drużyn, ale widziałem narazie tylko zainteresowanie klubów z PL, jeszcze bez konkretnych ruchów przynajmniej w kontekście zimowego okienka. Chyba, że coś mnie ominęło.
0
@Rewolucja123 Dobra robota, wszystko elegancko wyłożone. Jeśli jeszcze będziesz planował takie analizy konkretnej pozycji to następnym razem na tapetę możesz wziąć pivotów, którzy mogliby wzmocnić Barcelonę i zostać następcami Busiego.
0
@bady48 1.pensja i co za tym idzie limit ffp
2. Nie możemy sobie od tak jednostronnie kończyć wypożyczenia
0
@DaPidejpi Oby tak było. Generalnie wg tego co nam nakreślił kolega @Rewolucja123 Traore będzie tym szeroko grającym skrzydłowym, a na drugim skrzydle będzie Ferran/Depay grający bliżej środka
1
@DaPidejpi znaczy wiesz to będzie taka lepsza na ten moment wersja Abde, a przynajmniej powinna być. Lepszy niż w sezonie 2019/20 już nie będzie, a raczej gorszy. Jakimś finezyjnym graczem tez nie jest. Jemu to tylko dostarczyć pile i niech wchodzi w pojedynki kończąc wrzutka lub strzałem. Proste rozwiązania i bardzo bezpośrednia gra. Tego od niego oczekuje.
1
@fenix1983 Oferta Fiorentiny podobno została już zaakceptowana i dogadują ostatnie szczegóły z zawodnikiem czekając na odejście Vlahovicia
0
@ViscaelBarca2007 Warto tez się zastanowić czemu w jego kontekście wymienia się takie nowoczesne i słynące z świetnego wporowadzania młodych graczy zespoły jak Bayern, BVB czy Chelsea.
0
Nie róbmy jaj. Jak tak bardzo chcą się go pozbyć to niech go sprzedadzą do PL i kupią drugiego młodego perspektywicznego prawego obrońcę o ofensywnym usposobieniu. Choć moim zdaniem to będzie błąd i dalbym mu jeszcze czas. To dopiero jego drugi sezon w Barcelonie i to dużo cięższy niż poprzedni bo kadra znacznie słabsza, zmiana trenera, ciągle zamieszanie medialne wokół drużyny itd. Nie każdy młody zawodnik jest Fatim czy Pedrim i nie będzie się tak szybko rozwijał, a w innych mocniejszych zespołach nie byłby tak szybko wrzucany na głęboka wodę tylko byłby pewnie zmiennikiem jakiegoś klasowego obrońcy i mógł się spokojnie rozwijać.
1
@Rewolucja123 jak pisał kolega wyżej tyle chce od Milanu i ja to widzę w ten sposób; ma to sens tylko w wypadku sprzedaży De Jonga. Wtedy odchodzi box to box i przychodzi box to box z niższa pensja(popraw mnie jeśli się mylę)+dostaniemy za franka jakiś grosz i oszczędzimy na pozostałej amortyzacji kontaktu dzięki czemu będzie tez więcej przestrzeni w ffp na rejestracje nowych graczy.
0
@normasubiektywna tak jeśli Kessie ma przyjść to znaczy, że będą chcieli spieniężyć De Jonga
@FCBurnley tak, chciał jakoś 7/8M netto za sezon plus bonusy i ma to sens tylko w przypadku odejścia Frenkiego, który gra na tej samej pozycji, a zarabia więcej
0
@pax bo niektórzy już wrzucaja naszym weteranom tylko dla zasady i bo taki jest trend. Jak jest powód to można skrytykować, ale tez trzeba zachować jakiś obiektywizm i zdrowy rozsądek. Wczoraj jak przeczytałem, że Tagliafico jest lepszy od Alby to prawie z krzesła spadłem.
1
@Naturopata Vlahovic rozgrywa drugi świetny sezon, lepszy niż poprzedni, a jego kontrakt wygasa w 2023. Za 20M nie przyjdzie, ale ceny z kosmosu również Fiorentina raczej nie zawoła.
Nie mówię, że jest to must have, ale nie jest to tez niewiadomo jaki eksperyment. Nowoczesna silna 9 młodego pokolenia.
1
@tom9001 to tyko artykuł Sportu wiec nie podniecałbym się przesadnie. Prawda wyjdzie na jaw na koniec sezonu jak wygaśnie umowa z Rakutenem i wtedy okaże się jaka jest rzeczywistość.
0
@tbas Był krytykowany za to, że bardziej niż na rozwoju najzdolniejszych graczy i przygotowanie ich do gry w pierwszym zespole spełniał własne ambicje sportowe i grał typowo na wynik np zmieniając Collado pozycje na caly sezon czym prawodopodobnie zaprzepaścił jego karierę w Barcelonie, a wielu młodym Koeman musiał z swoimi trenerami pomagać w przygotowaniu do gry w pierwszym zespole co należy do obowiązków trenera drugiej drużyny.
Nie było raczej konkretnego zdarzenia, które rzutowało na taka decyzje i nie pamietam już dokładnie jakie informacje krążyły w mediach, ale i tak trzeba było go zastąpić.