ViscaelBarca2007
Dołączył/a: marzec 2015
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Cwaniak4 Ja uważałem, że to ryzyko ze względu na doświadczenie, ktore miał w momencie zatrudnienia oraz ciężkiej sytuacji zespołu(nie spodziewałem się tez tylu wzmocnień w zimie). Opłaciło się i super, ale to nie znaczy ze takie ryzyko zawsze się opłaci.
0
@Pilka_jest_okragla Praca Xaviego jest widoczna gołym okiem, ale litości spójrz na kadrę teraz(zawodnicy zdrowi+transfery) oraz dostępna kadrę w momencie wypowiedzenia tych słów. Przypominam również, że nikt się jeszcze wtedy nie spodziewał również, że Gavi i Nico(szczególnie ten pierwszy) tak szybko będą robić postęp, a właściwie dopiero rozgrywali pierwsze mecze
0
Po wypowiedziach Conte widzę powoli cierpliwość się kończy i zaraz zacznie się kolejny kwas choć narazie jeszcze łagodnie, ale kwestia czasu aż zacznie się prawdziwy roast ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@JarekS Zobaczymy jak to wszystko się potoczy i dużo pewnie będzie zależało tez od tego jak zakończy się ta telenowela z Haalandem bo tak potężny wydatek wpłynie na nasze wszystkie ruchy na rynku. Co do opcji, które wymieniłeś to tylko Christensen był wymieniany w mediach w ostatnich miesiącach, a i tak nadal nie wiadomo czy ostatecznie nie przedłuży umowy, a o jego podpis musimy tez walczyc wg mediów z Bayernem czy Interem. Skriniar to byłby absolutny hit, ale nie jestem pewien jak sam zawodnik zapatrywałby się na ten transfer. Co prawda w jakimś wywiadzie w styczniu coś wspominał, że przenosiny za granice nie są złym pomysłem, ale jednocześnie czuje się świetnie w Interze. Dla jego pozostania ważne tez pewnie będą plany transferowe Interu na najbliższe okienko.
3
Ciekawy choć trochę krótki wywiad. Interesujacy jest wątek na temat jego stylu pracy, oczekiwań co do nowego pracodawcy oraz powodów rezygnacji ze stanowiska w Barcelonie. No nic trochę szkoda, ale jeszcze raz dziękujemy i powodzenia na nowej drodze.
1
@Rewolucja123 na ten moment zdecydowanie sie zgadzam. Natomiast Pedri ma już zdecydowanie większe doświadczenie w dorosłej piłce i to widać na boisku, a dla Gaviego to dopiero pierwszy sezon w dorosłej piłce(w zeszłym nawet jeszcze nie grał w Barcy B, bo tych 84min wg transfermarkt wielkim graniem nazwać nie można) podczas gdy dla Pedriego chyba 3(dwa u nas i jeden w Las Palmas) jak będzie za 5 lat zobaczymy choć jak mówiłem dopóki obaj graja dla nas i nie musimy wybierać nie ma to przynajmniej dla mnie większego znaczenia ;-))
Ps warto zauważyć jaki postęp odnotowywał Pedri z każdym kolejnym sezonem i jak to może wyglądać tez u Gaviego
4
@Murazor jak pisałem już po meczu z Valencia Pedri ogólnie odkąd wrócił w styczniu do gry po dłuższej przerwie widać u niego spory przeskok w grze, postawił kolejny krok i do świetnego poruszania, czytania gry i pracy w obronie zaczął z dużo większa regularnością zagrywać świetne piłki w ofensywnie co potwierdzają tylko statystyki kluczowych podań po każdym meczu. Złapał mega luz, dosłownie dojrzał i wychodzi na to, że nie tylko świetnie przepracował okres bez gry na siłowni, ale również w głowie. Na zakończenie dodam, że na szczęście zarówno Pedri jak i Gavi graja dla nas dzięki czemu nie musimy się zastanawiać który jest/będzie lepszy tylko możemy się cieszyć ich gra i obserwować jak świetnie się mogą uzupełniać :-DDD
5
@forest to jak nazywa się „umownie” jego stanowisko jest mało istotne. Co jest kluczowe do oceny jego pracy to jaki jest jego realny zakres obowiązków i jak się z nich wywiązuje. Jeśli nie posiadamy tej wiedzy to ocena jego pracy jest niemożliwa i nie ma najmniejszego sensu. Większość co się o nim mówi/pisze to tylko domysły lub plotki, których nie możemy potwierdzić.
1
@JarekS wczoraj odpaliłem mecz OM z nadzieja, że będzie grał bo do tej pory oglądałem ich może z 4 razy w tym sezonie głównie, żeby zobaczyć chłopaka w akcji. Trochę się zawiodłem, że akurat były rotacje i nie grał. W każdym razie OM się w obronie nie popisało i Clermont ich wyjaśniło.
5
@Rewolucja123 Z Jordim u nas na forum to jest tak, że na pytanie co dokładnie robi nikt nie jest w stanie właściwie odpowiedzieć, ale na pytanie jak robi wiedza, że na pewno źle. Nie wiem czym, ale chłop ewidentnie podpadł La Rambli :-D
38
@Emhyr przy ostatniej świetne ustawienie ten instynkt rasowej 9. Co prawda podanie od Pedriego trochę za mocne, ale wyszedł obronna ręka :-DD
27
Brawa dla Desta. Udane spotkanie, widać jak rośnie forma od początku roku, oby tak dalej, a będziemy mieli z niego pociechę na lata.
3
@robimen12345 tak, ale u siebie z największymi zespołami ligi lubią postawić ciężkie warunki w jakiej formie by nie byli
0
@sylweste.r tak, nasi boczni obrońcy ogólnie tez świetne spotkanie :-DD
8
Aubameyang świetne spotkanie; wyciągał obrońców i robił miejsce kolegom, świetne ustawianie i wykończenie ofc, ale to co pokazuje od powrotu po kontuzji Pedri…WOW. To jaki luz złapał i dojrzałość, gubienie krycia z dwoma rywalami na plecach tak jakby to była najprostsza czynność, kluczowe podania, ustawianie oraz polot i fantazja. Dosłownie wyglada jakby solidnie sobie przepracował okres kiedy nie grał bo wrócił po prostu lepszy, dojrzalszy. Mega diament i z takimi zawodnikami jak on, czy Gavi jestem spokojny o przyszłość Barcy.
0
@LatajacyHolender w 2017 to my mieliśmy jeszcze w świetnej formie Suareza i szukaliśmy skrzydłowego o profilu Dembele żeby załatać dziurę bo Neyu, ale tak Auba to klasa światowa.
0
Ale koncert :-DD
0
@masq można sobie śmieszkować, ale za słabo gra trochę nogami, a początek sezonu z Neto już nam pokazał ile nerwów może wprowadzić u nas bramkarz, który nie jest świetny w tym elemencie.
1
@AmigoBlancos jak tak dalej ich będzie zajeżdżał to efekt będzie taki ze jeszcze Sevilla zgarnie mistrza XD
Nie wyciągnął wniosków z pierwszego pobytu w Madrycie
0
@bernardFCB Nunez to bez wątpienia bardzo ciekawy zawodnik warty rozważenia, jego pensja również będzie dużo niższa niż Norwega. Mnie tylko martwi kwota transferu bo mówi się o klauzuli wysokości nawet £100m lub więcej.
0
@BartArt oj nie uwierz mi Brozovic to naprawdę świetny grajek i to nadal w dobrym wieku. Nie bez powodu Inter cały czas walczy o jego pozostanie. Polecam obejrzeć jakiś mecz z tego sezonu Interu z nim oraz bez niego w składzie.
Kamara jednak będzie opcja bardziej przyszłościowa, bo Brozovic to zawodnik na tu i teraz.
0
@PIOTR76BARCA znaczy jakbym miał postawić teraz pieniądze to obstawiłbym mimo wszystko, że wyląduje w Realu ale… jak pisał kolega wyżej faktycznie ostatnio pojawiły się nowe informacje o absolutnie rekordowej ofercie. Jeśli chodzi o projekt sportowy to psg również uczyni z niego centralna postać i ma nawet okazje, żeby napisać historie jako legenda tego klubu(wygrać pierwsza ligę mistrzów itd), we Francji również już nawet politycy się angażują w ten cały ruch, który ma nakłonić go do pozostania wiec jakieś tam szanse jednak tez widzę na pozostanie. Na korzyść Realu przemawia historia i cała otoczka wokol klubu.
1
@BartArt tak to na pewno tez powoduje, że lampka ostrzegawcza się w głowie świeci bo tak naprawdę od czasów Kloppa to chyba tylko Lewy, Aubameyang i Hummels radzili sobie w nowym otoczeniu reszta, a było tego sporo albo całkiem przepadała, albo radzili sobie przeciętnie. Co do Juve i Vlahovicia szkoda, ale wydaje się ze od początku jego celem było jednak pozostanie we Włoszech i Juve było jego priorytetem. Jeśli chodzi o pozycje pivota jeśli wierzyć mediom Barcelona tez stara się o Brozovicia/Kamare wiec może wyjdziemy na tym nawet lepiej, ale dopiero się okaże.
4
@JarekS tak z ciekawości muszę zapytać jako osoba pracująca w środowisku piłkarskim i to jeszcze we Francji jak oceniasz szanse na pozostanie Mbappe w Paryżu? Są jakieś plotki, przecieki w środowisku? Czy narracja cały czas podobna i raczej pewne ze jednak Real go przejmie jako, że jest właściwie jedyna drużyna która się w jego kontekście wymienia i do której mógłby odejść? O innych klubach choćby z Anglii się w ogóle nie słyszy w jego kontekście. Czy masz jakieś przemyślenia na ten temat lub jakieś informacje, które się w miediach nie pojawiły?
37
Przy tych wszystkich kwotach na pensje, prowizje, jakieś układy z Raiola i jeszcze CVC w tle mam nieodparte wrażenie, że najlepszym scenariuszem dla nas byłoby pozostanie Mbappe w Paryżu, Halland do Realu, a my sobie spokojnie wzmocnimy newralgiczne pozycje bez rozbijania banku na jednego zawodnika, gdzie margines błędów transferowych już wyczerpaliśmy myśle na dłuższy czas.
0
@Emhyr Mbappe ani Halland nie osiągneli jeszcze swojego peaku. To nadal dosyć młodzi zawodnicy mimo już sporego doświadczenia szczególnego w przypadku młodego francuza. Pewnie Halland to będzie świetny napadzior o ile kontuzje go nie powstrzymają, ale Mbappe to już inna bajka i może dołączyć do grona tych najlepszych zawodników w historii, a na pewno najlepszego w swojej generacji.
12
@Kondziubarca pójdzie do prywatnej firmy Pereza, która nie jest nasza konkurencja o ile Laporta z Barca nie planuje wejść w branże Budowlana :-DD
0
Dziś dobry wynik dla nas w meczu Realu z Villarrealem, jeszcze tylko niech Atletico wtopi i będzie idealnie
2
@Ojciec5tkidzieci ogólnie CV bardzo bogate ma i te kilka lat temu dosyć spore nadzieje się w nim pokładało kiedy przechodził do Sevilli
9
Ciekawe, że dopiero teraz to wyciągają hmm…