ViscaelBarca2007
Dołączył/a: marzec 2015
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Solmyr Ja sie zgadzam i dla mnie przy rozsądnej cenie Rapinha może być ciekawym wzmocnieniem i poszerzeniem kadry, ale priorytetem powinno być pozostanie Dembele, który jest zwyczajnie piłkarzem lepszym z większymi możliwościami
@Firestone to logiczne, że albo obniży wymagania i dogada się z klubem albo musi szukać szczęścia gdzie indziej, ale nie udawajmy, że Rapinha jest zawodnikiem lepszym bo nie jest i byłoby ogromnym zaskoczeniem gdyby nagle tak eksplodował jego talent, że zje Dembele
3
@Gaucho Rapinha bardziej zbliżony profilem zdecydowanie choć moim zdaniem dużo słabszy od Dembele i z mniejsza możliwością rozwoju. Co nie znaczy, że jest bardzo słaby oczywiście.
1
@KacperVEB sprawdź fbref i sofascore
3
@Katalonbar Nie wiem jak często oglądasz te drużyny, ale Guardiola tez nie został w latach 2008-2012 i styl jego drużyn ewoluował razem z cała piłka i tez jest bardziej bezpośredni
0
@seba1324 problem nie polega na wierze w nasz klub tylko matematyce bo nie jesteśmy zależni tylko od siebie. Możemy wygrać wszystko jak leci, ale zostało tylko 9 kolejek do końca(dla nas 10) i zakładając, że wygramy wszystko do samego końca Real musiałby stracić 1/3 pozostałych możliwych do zdobycia punktów, a do tej pory stracił Ok 1/4 na przestrzeni całych rozgrywek. Czyli musieliby przegrywać co 3 mecz lub z remisami tracić punkty nawet częściej. Tutaj jest problem.
3
@JarekS najlepszym świadectwem na jakim poziomie zagraliśmy jest to, że Courtois był najlepszym zawodnikiem Realu(jeśli takiego można wybrać po takim spotkaniu), a my możemy mówić o niedosycie w kontekście wyniku :-DDD
Spektakl Barcelony i tyle w temacie
0
@Coutinho007 tak było 5-1 choć tam końcówka szczególnie ich zabiliśmy, a tutaj dominacja totalna. Takie mecze się dłużej pamięta. Coś jak nasze 5-0 z 2010 i 6-2 z 2009
4
Jedziemy po Manite co by przez kolejne 10 lat pamiętali( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Piękne ma to wyprowadzenie Eric! Pod tym względem top!
4
@Pawel13sz wielka szkoda, że wtedy nas Atletico zatrzymało w CL. Gdybyśmy byli w finale zamiast nich myśle, że Biali świętowali by o jeden puchar mniej
1
@Coutinho007 niedoceniasz czerwonej części Manchesteru tam obrona to pojęcie abstrakcyjne
1
@jeyx77x po pierwsze nie sugeruj się tym co mówi apka jeśli masz swoje założenia, a po drugie w aplikacji sam możesz proporcje makroskładników ustalić
6
@Jakchcesz plan lepszy niż Najmana xD
0
@Striker tak, choć ostatnio mam wrażenie trochę forme strzelecka ustabilizował
8
Taka mała ciekawostka na temat naszego potencjalnego letniego celu transferowego Darwina Nuneza. To, że chłopak ma duży potencjał jest niepodważalne. Natomiast to co mnie zaskoczyło to jego średnia ilość minut która potrzebuje na zdobycie bramki, która wynosi 83min(78 w lidze) i lepsza średnia wśród topowych napastników w Europie może się poszczycić tylko Robert Lewandowski(73 we wszystkich rozgrywkach i 78 w lidze).
2
@Gaz Po pierwsze jak masz konkurencyjna i szeroka kadrę jak City czy Bayern gdzie starsi zawodnicy maja zastępców to sobie możesz ich stopniowo wymieniać, ale przy naszej kadrze gdzie Busi nie ma naturalnego zastępcy, Alba również, a na środku obrony korzystamy tak naprawdę z 3 graczy to powodzenia. Zaraz byś się produkował w komentarzach, że gramy paździeż. Po drugie teraz gramy o miejsce w lidze mistrzów, które nie jest jeszcze zapewnione i nie ma miejsca na cudowanie, a doświadczenie w drużynie jest kluczowe dla osiąganych wyników . Nie zagrasz cała 11 młodych nie mówiąc, że obecność weteranów na boisku pomaga się im też rozwijać. Po trzecie przykład Alaby jest mocno nietrafiony bo Bayern chciał go przedłużyć, ale poszło o pieniądze, a to zupełnie co innego. Alaba to nie weteran tylko obrońca nadal w świetnym wieku przed, którym kilka lat grania na najwyższym poziomie. Z Lewym narazie tez jeszcze nic nie wiadomo, narazie mamy same plotki.
0
@Emhyr Pasuje do nas bardzo, ale zaskakujące doniesienia biorąc pod uwagę przeszłość w Realu, którego jest wychowankiem
0
@Worny Nie chciałbym zdecydowanie wyspiarzy wbrew temu co koledzy wyżej piszą. Najlepiej jakiś techniczny grający otwarta piłkę zespół
14
Dla nas dobra wiadomość. Dembele łapie formę i będzie ważnym zawodnikiem w końcówce sezonu, a brak wyjazdu zmniejsza ryzyko jakiegoś niepotrzebnego urazu i będzie mógł popracować trochę indywidualnie przed wznowienieniem rozgrywek klubowych.
2
@JarekS tak, to jego dopiero debiutancki sezon w pierwszym zespole i już dostał mnóstwo minut, a ludzie piszą jakby przesiedział dłuższy czas na ławie i musiał odejść dla dobra kariery. Przypadki Pedriego i Gaviego ustaliły w głowach kibiców Barcelony wygórowane standardy, że każdy młody będzie szturmem brał pierwsza 11, a jak nie to już będzie uciekał z klubu, albo będzie za słaby na Barcelonę. Mnie osobiście tez zastanawia jak będzie wyglądał rozwój Nico na pozycji Busiego bo do tej pory widziałem go jednak wyżej i sądziłem, że Barcelona dopiero sprowadzi nowa 6. Natomiast po odpadnięciu Brozovicia nic nie mówi się o nowych celach i wydaje się, że faktycznie Nico będzie stopniowo przygotowywany do tej roli, a
sugerowania, że Kessie czy Torre miałby zabrać miejsce Nico nawet szkoda komentować.
Ps Sam Kamara, którego bardzo zachwalałeś jest raczej łączony z Atletico na ten moment, a przynajmniej z tego co widziałem
0
Angielski pudelek się podłączył do zabawy widzę i tez chce zebrać trochę wejść na tej telenoweli :-D
1
@Emhyr nadal uważam, że nie więcej niż Pedri i Fati. Weź pod uwagę doświadczenie, renomę i aktualne zarobki zawodników, którzy przychodzą oraz to że dla Araujo i Gaviego to pierwszy kontrakt w dorosłej piłce bo narazie maja jeszcze „juniorskie” umowy oraz jakie będa mieli podejscie do negocjacji w przyszłości jeśli klub się ugnie i da im tyle ile by chcieli. Z reszta jeszcze do niedawna wszyscy narzekali, że za Bartomeu dajemy zawodnikom ile tylko chcą, a teraz kiedy klub zaczyna twardo negocjować to już zaczyna się mniej podobać bo przecież młode talenty
1
@AmigoBlancos Kowal trochę dramatyzuje i nie potrafi przyznać sie do błędu, ale do Wielbłada Donnarummy wielkiego zagrożenia jednak Real nie stworzył. Nawet mimo dobrego wejścia w mecz wielkiego zagrożenia nie było i już prędzej może być zawiedzione PSG ze nie zamknęło rywalizacji w pierwszej połowie.
Ps najgroźniej wyglądał ten strzał Benza zza pola karnego
0
@AmigoBlancos wychodzi to, że dla Carlo rotacje to tylko wymiana kontuzjowanego gracza na zdrowego. W każdym razie może nie będzie to na tyle poważne żeby pauzowali.
15
@Pogba szeroka i konkurencyjna kadra jest potrzebna. To na pewno.
3
Ferran brawo za zimna krew, ale Dembele początek meczu bardzo obiecujący
1
@Ajan123 Tak, sam Azpilicueta może przyjść bo jest to bardzo wartościowy zawodnik z dużym doświadczeniem, który może Ci obskoczyć pozycje bocznych obrońców czy nawet środkowego w formacji z 3 obrońców i jest gwarancja wysokiego poziomu. Natomiast z trójki Alves, Azpi, Mazraoui przynajmniej jeden musi odpaść bo razem z Destem robi się gęsto. Chyba, że Sergino już na stałe zostanie na lewej obronie.
28
Żarty na bok. To byłby duży błąd. Dla Desta to dopiero drugi sezon w Barcelonie i po wcześniejszych problemach zdrowotnych oraz koronawirusie w końcu zaczyna łapać forme. O potencjale nie muszę chyba pisać o czym świadczy, że bardzo często w jego kontekście pojawiały się takie drużyny jak Bayern czy Chelsea. Do tego ciężko byłoby nam znaleźć w rozsądnej cenie tak ofensywnie grającego bocznego obrońcę z potencjałem na bycie topowym zawodnikiem nie wspominając o tym, że może obskoczyć obie strony boiska co tez jest ogromna zaleta.
Ps. Bo wypowiedziach Xaviego na jego temat tez nie chce mi się w to wierzyć, żeby był na wylocie
1
@AlexDark00 Tak tylko teraz mamy w dyrekcji sportowej osoby z odpowiednimi kompetencjami i doświadczeniem. Po drugie trochę głupio by było popełniać ten sam błąd i to jeszcze w tak krótkim odstępie czasu. Nie sądzisz? Po trzecie widać po zimowych wzmocnieniach, że jest konkretny pomysł na zespół i profile ściągniętych zawodników nie są przypadkowe.
1
@AlexDark00 Ale są to zawodnicy nie pasujący profilem/pozycja to systemu w jakim chcemy grać. Nie mówiąc o tym, że tez są trochę przereklamowani, a Felix jeszcze ma ciekawy charakterek.