0

Gratulacje dla Realu i jego kibiców, a tymczasem chyba czas się na dziś wyłączyć. Jak mawia klasyk niby człowiek wiedział, a jednak się łudził.

0

@cules100pro oby xD

0

Kto jest drugim komentującym i czemu mówi sobie coś pod nosem do siebie

0

@Gomess na szybko kojarze tylko Atletico w pucharze Króla 2012/13

1

Centrostrzał? Top

1

@agaFCB dobry to jest Fabiański, a tutaj jest absolutny top :DD

7

@KmN jak thiago odchodził z Bayernu za grosze to my musieliśmy wypychać klubowe legendy jak Suarez czy Rakitic żeby nam się finanse spięły, a kwota €20-25m za Depaya była na tamten moment nieosiągalna

1

@VamosRakieta ale Liverpool to już na pewno xD

1

@YNS skoro jest tutaj tak źle to co jeszcze tu robisz :DD

18

Zawsze miło widzieć jak „naszym” chłopakom dobrze się wiedzie nawet poza Barcelona. To poziomu Barcelony nigdy nie dojechał, ale to żaden wstyd bo od niej odbiło się wielu lepszych piłkarzy. Kończąc propsy za świetny sezon w Udinese(chyba nawet najlepszy indywidualnie w karierze) i jego nowa role.

3

@ousmanedembele10 Nieosiągalny finansowo dla nas

2

@Emhyr Czyli chcesz zlikwidować całkiem to czym ten klub się szczyci najbardziej. Sprytnie nie powiem.
Ten model nie działa najlepiej, ale nikt tego nie zrobi bo to aktualnie niemożliwie, a za sam pomysł by delikwenta na widłach wynieśli. Może kiedyś doczekamy się modelu niemieckiego, ale jeszcze musi trochę czasu upłynąć.

4

@Emhyr właśnie dobrze, że patrzą w przyszłość i zastanawiają się nad potencjalnymi konsekwencjami bo już ostatnio mieliśmy prezesa, który przejmował się tylko tym co jest tu i teraz aż doszliśmy do momentu, w którym jesteśmy. W naszej sytuacji każdy kolejny ruch musi być naprawdę dobrze przemyślany.

1

@heniek168 Niesamowite ile dobrego, ale niestety też przede wszystkim złego wydarzyło się a tym klubie od tamtego czasu.

1

@skorupa1117 Romano podawał coś Ok €31m

0

@Pogba tez tak sądze. Cel jest jasny awans do europejskich pucharów.

6

Co Aston Villa szaleje na rynku. Ściągnęli w tym sezonie Buendie, Baileya, Digne, Ingsa i Cou. Teraz jeszcze doszedł Kamara po zakończeniu kontraktu oraz chcą sprowadzić Diego Carlosa. Kolejny ciekawy projekt powstaje w Anglii.

15

Szkoda, że tak lekka ręka klub go oddał. Może kiedyś będzie dane mu wrócić.

1

@Uukasz_93 blisko. Podobno ojciec jest za Barca xD

0

@Pilka_jest_okragla €100m to cena powyżej rynkowej wiec raczej nikt by się nie obraził za taka ofertę, ale jest to mało prawdopodobne

0

@PatrykBarca Pewnie, nie takie gwiazdy się nie sprawdzały w wielkich klubach i to nawet dużo bardziej doświadczeni zawodnicy, ale chłopak ma talent i już wiele pokazuje w młodym wieku. Zawsze istnieje ryzyko, że coś pójdzie nie tak, ale widocznie Real jest w stanie sobie aktualnie na to ryzyko pozwolić i zapłacić za młodego 80mln. Choć sam ruch może poza kwota wydaje się bardzo dobrze przemyślany i chłopak profilem pasuje na następcę Casemiro, a co z tego wyjdzie to czas zweryfikuje.

12

@arasz1819 żarty żartami, ale kto ogląda choć czasem ligę francuska wie, że chłopak mam papiery na wielkie granie

0

@Vebrol ile to większych zwrotów akcji futbol już widział, a taki post to jeszcze pikuś. Se queda pamiętamy ;D

3

Widzę na tweeterze zaczęły się dyskusje po wypowiedzi Zahaviego na temat „marzeń” Roberta o grze w Barcelonie gdzie wcześniej mówiło się, że jego celem zawsze był Real. Zawsze mnie bawiło jak kibice emocjonalnie podchodzą do wypowiedzi piłkarzy i ich agentów. Robert mógł chcieć zawsze grać w Realu i co z tego? Piłka to biznes, a Robert w tej chwili nie ma za bardzo szans na transfer do Realu, ale ma spore na transfer do Barcelony wiec co ma mówić jego agent. Zawsze tez na pewno kusiła go gra w Hiszpanii i Barcelona może mu pomoc ten cel spełnić. Piłkarzy, którzy deklarowali sympatie do Realu, a grali dla Barcy i odwrotnie tez było wielu nawet w aktualnych składach obu drużyn i nawet niektórzy stali się legendami, a kibice myślą że jak piłkarz spał w piżamce ich ulubionej drużyny w dzieciństwie to już z automatu jest im przypisany na amen nie zważając na finanse inne możliwości i co jest najlepsze dla jego kariery, a sprawa z Mbappe myśle dobitnie to tylko potwierdziła. Piłka Nożna dla zawodników to przede wszystkim praca. Amen.

2

@JarekS Dembele jedna noga w PSG, sprawa Rapinhi wydaje mi się, że dziś się wyjaśniła, alternatyw brak. Sytuacja na prawym skrzydle trochę martwi i Xavi chyba jednak będzie musiał się przekonać bardziej do kogoś trójki Abde/Ilias/Blanco bo w przyszłym sezonie będzie musiał wydaje się na któregoś postawić.

0

@Rust_Cohle Prawa Pascala chciałeś chyba powiedzieć :-D

0

@Uukasz_93 przy Neyu akurat coś tam sobie popsioczył na psg i się poodgrażał

0

@Virusk3 tam teraz straszny rynsztok

8

W stosunku do klubu zawsze był w porządku, a ta wpadka idzie na konto osób, które odpowiadały za ten transfer. Niestety będzie zapamiętany jako znak czasów Bartomeu i fatalnej polityki transferowej klubu. Z samym zawodnikiem nie było jakiś problemów/skandali, a na koniec nawet ułatwił odejście rezygnując z sporej części pensji. W skrócie dobrze, że to już koniec, ale powodzenia Philippe w dalszej karierze.

1

@Emhyr Zidane pochodzi z Marsylii wiec raczej średnio to widzę, ale kto wie może go przekonają $$

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?