xKUBA23x
Dołączył/a: marzec 2014
Przemyśl
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
brońcie go dalej... 80 mln hahahah
0
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeest!!!!!!!
0
Ja pierdole i jak tu sie nie wkurwic
1
W tej grze obrońcy robią nie to co trzeba :(
0
Nie zagrał tak tragicznie? To my chyba inne mecze oglądaliśmy
0
Chcieliście tego Montoye w pierwszym składzie?? Macie Ja go nie chcę więcej widzieć niech odchodzi w tym okienku bo to jest żenada
0
1-0 w dupe
0
Lucho coś ty odjebał............
0
Jakim cudem wszystkie głosy nie są na Leo??
0
Dawać na Douglasa co tylko ja dałem?? :)A tak serio to Mascherano
0
http://fangol.pl/view/80901/mega-gol-neymara-w-meczu?barc
Ale golazo Neya!!!
1
Spacja??
0
Valencia na TVP SPORT niestety :(
0
Zagranie ala Wawrzyniak!Brawka
0
http://futbolhd.tv/stream1.php
3
Gdybym powiedział co myślę o sędziach poszedłbym do więzienia
4
Real by 5 karnych dostał
0
Karny hahahaha
1
I następny który pójdzie w świat i na nic to.
0
Ale nie ma mieć co do niego pretensji dali mu kontrakt i tylko głupi by nie podpisał
0
Yyyy Claudio Bravo?
0
JEEEEEESTTTTT mówili że Juve to farciarze :D
6
Można sędziów oceniać???
2
Bardzo podobne zdjęcie było z Neymarem i gówno wygrał teraz Rakitic zrobił sobie takie zdjęcie z pucharem LM i ...
0
Mecz Hiszpani do eliminacji EURO 2016 chyba pierwszy albo drugi nie pamiętam
0
Bender?!
6
No i co ty widziałeś jak gra nasza pomoc?Gdyby nie Messi i jego powroty do pomocy nie bylibyśmy na 2 miejscu w lidze jestem tego pewien,ta Barca nie istnieje bez Leo
0
Wg mnie w 2011 to Wayne Rooney powinien wygrać
0
Niech już to pobije bo już mnie oczy bolą jak widzę wszędzie ten rekord
0
Jescze Pedro damy do pierwszej 11 i 3 pkt pewne!