0

Szczerze to mógł go podciąć nawet na czerwoną już bym wolał czerwoną niż przegraną

0

Jeżeli sankcje zostaną to następny sezon nie będzie lepszy

0

Ale równie dobrze można by było gdybać co by było jak by Xavi wykorzystał swoją setkę,a co by było jak Neymar wykorzystał by swoją setkę takie gdybanie jest bez sensu

0

Sorry nie do ciebie

1

Jak nie wygramy tego to ten sezon będzie identyczny jak tamten realu

0

:D dobre

0

może Falcao?

0

Za KOKE Bayern wykłada 40 mln czy to nie za duzo??

0

Jak Ferguson CR7 kupił za bodajże 17 mln a sprzedał za 94 mln

0

Tez tak mi się wydaje

0

moze oszczedza sie na mundial

0

song na ŚO

0

Ale szczęście też trzeba mieć

0

nie trzeba bylo ukrywac informacji w sprawie neymara,chcieli to mają
P.S ciekawe kto będzie bronił w następnym sezonie

0

Ta no poważnie tylko troche by se musiał masę mięśniową powiększyć

0

Mi się wydaje że Neymar w tym sezonie nauczył się trochę naszej gry i w następnym sezonie będzie miał statystyki imponujące

0

Jeżeli wszystko wygramy i Atletico też to Real nie ma szans.Musimy wygrać każdy mecz i w 38 kolejce pokonac Atletico

0

Też na to czekam

0

Możecie mnie hejtować ale Neymar powinien dostawać szanse od 1 minuty a i jeszcze pique zamiast masche

0

obronca do kupienia bo ten mascherano to jakas parodia,co on zrobil przy 2 bramce benzemy,a po drugie kazda główke przegrywa

0

meczelive.tv

0

Nie wiem jak to jest że Real na początku sezonu w lidze przegrywa,Barca i Atletico gra ładnie i póżniej Barca przestaje wygrywac real zaczyna wygrywać.Z tego co pamiętam na początku sezonu było 10 albo 7 pkt przewagi a teraz mają 4 pkt więcej

0

pojebao bao? :D

0

Napastnika to wy kupujcie jak messi skończy kariere

0

hahaahha

0

Na obronę Luiz a na prawą pomoc wyszkolić Montoye,pomocnika nie trzeba Iniesta Fabregas Busquets Xavi.

0

Chciałbym zeby barca trafila na zwycięzce meczu olimpiacosu z man utd

0

Jezeli leo mecz kompletny to chyba ocena 10 nie? Czy ta redakcja dala komus kiedys ocene 10 ? Moze messiemu w meczu z leverkusen 2 lata temu ale nie wiem

0

Messi i Iniesta to zawodnicy meczu

0

Tak tak juz messi spo albo trenera zwolnic on jest dobry co ci sie nie podoba w tym meczu pilkarze zwalili sprawe ani trenee

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?