xKUBA23x
Dołączył/a: marzec 2014
Przemyśl
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szczerze to mógł go podciąć nawet na czerwoną już bym wolał czerwoną niż przegraną
0
Jeżeli sankcje zostaną to następny sezon nie będzie lepszy
0
Ale równie dobrze można by było gdybać co by było jak by Xavi wykorzystał swoją setkę,a co by było jak Neymar wykorzystał by swoją setkę takie gdybanie jest bez sensu
0
Sorry nie do ciebie
1
Jak nie wygramy tego to ten sezon będzie identyczny jak tamten realu
0
:D dobre
0
może Falcao?
0
Za KOKE Bayern wykłada 40 mln czy to nie za duzo??
0
Jak Ferguson CR7 kupił za bodajże 17 mln a sprzedał za 94 mln
0
Tez tak mi się wydaje
0
moze oszczedza sie na mundial
0
song na ŚO
0
Ale szczęście też trzeba mieć
0
nie trzeba bylo ukrywac informacji w sprawie neymara,chcieli to mają
P.S ciekawe kto będzie bronił w następnym sezonie
0
Ta no poważnie tylko troche by se musiał masę mięśniową powiększyć
0
Mi się wydaje że Neymar w tym sezonie nauczył się trochę naszej gry i w następnym sezonie będzie miał statystyki imponujące
0
Jeżeli wszystko wygramy i Atletico też to Real nie ma szans.Musimy wygrać każdy mecz i w 38 kolejce pokonac Atletico
0
Też na to czekam
0
Możecie mnie hejtować ale Neymar powinien dostawać szanse od 1 minuty a i jeszcze pique zamiast masche
0
obronca do kupienia bo ten mascherano to jakas parodia,co on zrobil przy 2 bramce benzemy,a po drugie kazda główke przegrywa
0
meczelive.tv
0
Nie wiem jak to jest że Real na początku sezonu w lidze przegrywa,Barca i Atletico gra ładnie i póżniej Barca przestaje wygrywac real zaczyna wygrywać.Z tego co pamiętam na początku sezonu było 10 albo 7 pkt przewagi a teraz mają 4 pkt więcej
0
pojebao bao? :D
0
Napastnika to wy kupujcie jak messi skończy kariere
0
hahaahha
0
Na obronę Luiz a na prawą pomoc wyszkolić Montoye,pomocnika nie trzeba Iniesta Fabregas Busquets Xavi.
0
Chciałbym zeby barca trafila na zwycięzce meczu olimpiacosu z man utd
0
Jezeli leo mecz kompletny to chyba ocena 10 nie? Czy ta redakcja dala komus kiedys ocene 10 ? Moze messiemu w meczu z leverkusen 2 lata temu ale nie wiem
0
Messi i Iniesta to zawodnicy meczu
0
Tak tak juz messi spo albo trenera zwolnic on jest dobry co ci sie nie podoba w tym meczu pilkarze zwalili sprawe ani trenee