0

Też tak sądze

0

co??? takie szybkie pytanie za kim ty jesteś bo za Barceloną na pewno nie

1

jeszcze raz powtórze tym 'człapaniem' po boisku w sezonie 2013/2014 w 44 meczch zdobył 41 goli ale według wielu tutaj myśli że to mało

0

TER STEGEN
CUARDADO PIQUE LUIZ ALBA
BUSQUETS/XAVI
SANCHEZ INIESTA PEDRO
NEYMAR MESSI
Co o tym myślicie???

0

Wie ktoś co z Neyem z Pique czy wyzdrowieją ???

0

Ja też

0

chyba 3

2

Za co wy go krytykujecie?! Nie daje z siebie 100% no i co? zobaczcie na tabele strzelców na początku 2014 a teraz
początek 2014: Cristiano-22gole
Leo-8goli
teraz:-Cristiano-31goli
Leo-28 goli
Odrobił tyle do Ronaldo który gra podobno sezon życia

0

właśnie nie wiem ale np. Pogba by się przydał wysoki dobre podanie umie strzelić z dystansu

0

On myślał ze w brazyli ma miejsce pewne

0

gościu ale 207 minut to jest 2 mecze i 27 minut przez ten czas Leo mógłby spokojnie strzelić nawet 6 goli lub więcej przecież znamy to z ostatnich 2 sezonów i tak wogóle to te 31 goli CR7 w tym sezonie jest żenujące najlepszy piłkarz świata itp. Messi leczył poważną kontuzję on mógł nawet pobić rekord Leo 50 bramek w La Lidze nikt mu nie deptał po piętach no może trochę Costa ale naprawdę Cristiano miał super okazję,w BPL strzelają mniej bramek to wiem gdyż w ostatnich sezonach tam jest ok.30 goli i król strzelców w La Liga odkąd Ronaldo strzelił te 40 goli mniej już nie było,a teraz Luis Suarez i Cristiano mają tyle samo goli co w ostatnim sezonie Messi wyprzedził Robina van Persiego o około 15 bramek,to jest naprawdę bardzo słąby sezon Cr7

1

I jeszcze miał kontuzję a niektórzy przez kontuzje nie mogą się długo odnależć

0

Wymieni mi ktoś jedengo prawego obrońcę na miejsce alvesa.Zostawcie Daniego w spokoju zrobił dla Barcy bardzo dużo naszą grę rozumie świetnie nie tylko przez niego przegrywaliśmy mecze.

0

Np.Włosi

0

Oby bo wygrać ligę to byłby cud

0

Ale dalej jestesmy w walce o tytuł przecież real też może mecz zremisować dla nich jest naj. LM

1

Ale na przeciwników umie :)

0

A czemu nie? Każdy lepszy od Martino

0

Powie mi ktoś w którym roku Pep dedykował tę nagrodę Tito?

3

Wie ktoś przez ile będzie to czarne to nie żeby mi to przeszkadzało ale tak z ciekawości się pytam

0

Manita dla Tito !!!

0

No to bawimy się w fife proszę co wy na to:http://www.futhead.com/14/squads/10377033/

0

A ja na Realu z Atletico bo i jedna i druga drużyna będzie skupiona na LM a La Ligę zostawią nam :)

2

A wy narzekacie na Leo,Cristiano miał 22 gole a Messi 8 i on niby ma spadek formy?

2

Bardzo lubię Daniego przez kilka osatnich lat był on moim zdaniem naj. prawym obrońcą ale teraz nie zaskakuje formą,mam gdzieś cichą nadzieję że on się przełamie i chociaż dzisiaj zrozumie że Messi to nie Zlatan i zacznie inaczej wrzucać

1

Ostatnio mam takie wrażenie że Leo za dużo myśli o mundialu i traktuje każdy mecz jak sparing

2

najlepszego? to że wygrał złotą piłkę jak Leo miał kontuzje nie znaczy że jest najlepszy

0

a co z tej widoczności jak on tylko drybluje tracąc piłkę i trafia w słupek w sytuacji sam na sam,tam mógłby być nawet Pinto i by to trafił

4

0

Bardzo dobra tylko ciekawe kto będzie bronił w następnym sezonie ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?