3

Ronaldinho to pomocnik a Neymar to napastnik

0

Naprawdę aż takie jajaca se robią za niedługo w MD lub w Sporcie "Grzegorz Rasiak zaoferowany FC Barcelonie za Leo Messiego Neymar Jr Alexisa Sancheza i dopłacenie 50 mln transfer prawie jest już dopięty"

1

Troche cytatów od fanów Realu
Po meczu Niemcy Portugalia : jeden mecz nie wyszedł Ronaldo i wszystcy go krytykuja jeden zawodnik nie wygra meczu
Po meczu Argentyna Iran : żaden z tego Messiego wybitny piłkarz wyszedł mu jeden strzał a cały mecz grał chu**** on sam miał poprowadzić Argentynę do dużego zwycięstwa
Oni myślą wogóle

0

Ale taki Suarez przydał by się na 9 jako wyższy napastnik a Leo przenieść na 10

0

Messi spo
Aguero n
Neymar ls
Alexis ps

0

Jezu ale czego was ten alexis aż tak podnieca za 33 mln to można Reusa sciągnąć a on jest 3 razy lepszy od Sancheza

0

Xavi może już nic nie kosztować

2

I 3 razy gorszy ;:)

1

Cesc żegnaj sorry za to ale życze ci jak najgorzej powiedziałeś do kibiców Arsenalu że gdy założysz koszulke Chelsea to mogą cie zabić a dlaczego odeszłeś z Barcy z klubu który walczył o twój powrót z klubu którego jesteś wychowankiem szkoda ale wyszło jak wyszło żegnaj Fabregas :(

0

Mi sie wydaje ze z Messim biegającym i z Di Maria w formie będzie jeszcze więcej

0

na ŚO

0

Najpierw musi Suarez przejść do Realu a Aguero do Barcy wtedy można będzie oceniać

0

Hummels 25 mln brać a nie jakis Matheu
Leo Ney Kun najlepszy atak na świecie
Piszczek równiez brać
I Marquinhosa tez
Wydać dużo kasy i odnowić tę drużyne

0

Ale, pomocy nie trzeba wzmacniać najbardziej trzeba wzmocnić obrone i kupić jednego dobrego skrzydłowego na miejsce Pedro np.Reus
P.S Moje wymarzone transfery to :Benatia Cuardado Marquinhos Reus

1

a pisałeś kiedyś na telefonie?

0

za ile był Ney? przecież on był około 100mln a Alexis za 25 mln to jest śmieszne przecież Sanchez jest lepszy od Neymara

0

aha dzięki za wyjaśnienie

0

Co to jest ta decima?? Bo niewiem cos zwiazane z realem ale co wyjasni ktos??

0

Zbanujcie go redakcjo prosze z calego serca

0

A Bale widziałeś to że strzelił gola nie zmienia faktu że grał do dupy

1

Ale dać za Neymara prawie 100 mln to byl chyba gorszy transfer Barcy od Ibry, po tym co on pokazał w tym sezonie stwierdzam ze jest on warty 25 mln a i to dużo

0

Dobra moze mu zylka pęknie

0

5 min to wam czyms nie smierdzi 5 min z Valencia teraz 5 min z Atletico przypomina mi sie teraz tez czerwona kartka dla Naniego za nic cos jest nie tak

0

Ter Stegen za 12 mln to jak promocja w biedronce :)

0

Serio? Sorry niewiedziałem

1

Co jakiego poprzedniego sezonu co ty gadasz?

4

Pogba???

1

Sam nie masz jaj Pique to jeden z najlepszych obrońców świata jak nie najlepszy

1

Wypluj to prosze cie

0

Już wole Pinto na środku ataku niż Cesca

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?