xKUBA23x
Dołączył/a: marzec 2014
Przemyśl
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ronaldinho to pomocnik a Neymar to napastnik
0
Naprawdę aż takie jajaca se robią za niedługo w MD lub w Sporcie "Grzegorz Rasiak zaoferowany FC Barcelonie za Leo Messiego Neymar Jr Alexisa Sancheza i dopłacenie 50 mln transfer prawie jest już dopięty"
1
Troche cytatów od fanów Realu
Po meczu Niemcy Portugalia : jeden mecz nie wyszedł Ronaldo i wszystcy go krytykuja jeden zawodnik nie wygra meczu
Po meczu Argentyna Iran : żaden z tego Messiego wybitny piłkarz wyszedł mu jeden strzał a cały mecz grał chu**** on sam miał poprowadzić Argentynę do dużego zwycięstwa
Oni myślą wogóle
0
Ale taki Suarez przydał by się na 9 jako wyższy napastnik a Leo przenieść na 10
0
Messi spo
Aguero n
Neymar ls
Alexis ps
0
Jezu ale czego was ten alexis aż tak podnieca za 33 mln to można Reusa sciągnąć a on jest 3 razy lepszy od Sancheza
0
Xavi może już nic nie kosztować
2
I 3 razy gorszy ;:)
1
Cesc żegnaj sorry za to ale życze ci jak najgorzej powiedziałeś do kibiców Arsenalu że gdy założysz koszulke Chelsea to mogą cie zabić a dlaczego odeszłeś z Barcy z klubu który walczył o twój powrót z klubu którego jesteś wychowankiem szkoda ale wyszło jak wyszło żegnaj Fabregas :(
0
Mi sie wydaje ze z Messim biegającym i z Di Maria w formie będzie jeszcze więcej
0
na ŚO
0
Najpierw musi Suarez przejść do Realu a Aguero do Barcy wtedy można będzie oceniać
0
Hummels 25 mln brać a nie jakis Matheu
Leo Ney Kun najlepszy atak na świecie
Piszczek równiez brać
I Marquinhosa tez
Wydać dużo kasy i odnowić tę drużyne
0
Ale, pomocy nie trzeba wzmacniać najbardziej trzeba wzmocnić obrone i kupić jednego dobrego skrzydłowego na miejsce Pedro np.Reus
P.S Moje wymarzone transfery to :Benatia Cuardado Marquinhos Reus
1
a pisałeś kiedyś na telefonie?
0
za ile był Ney? przecież on był około 100mln a Alexis za 25 mln to jest śmieszne przecież Sanchez jest lepszy od Neymara
0
aha dzięki za wyjaśnienie
0
Co to jest ta decima?? Bo niewiem cos zwiazane z realem ale co wyjasni ktos??
0
Zbanujcie go redakcjo prosze z calego serca
0
A Bale widziałeś to że strzelił gola nie zmienia faktu że grał do dupy
1
Ale dać za Neymara prawie 100 mln to byl chyba gorszy transfer Barcy od Ibry, po tym co on pokazał w tym sezonie stwierdzam ze jest on warty 25 mln a i to dużo
0
Dobra moze mu zylka pęknie
0
5 min to wam czyms nie smierdzi 5 min z Valencia teraz 5 min z Atletico przypomina mi sie teraz tez czerwona kartka dla Naniego za nic cos jest nie tak
0
Ter Stegen za 12 mln to jak promocja w biedronce :)
0
Serio? Sorry niewiedziałem
1
Co jakiego poprzedniego sezonu co ty gadasz?
4
Pogba???
1
Sam nie masz jaj Pique to jeden z najlepszych obrońców świata jak nie najlepszy
1
Wypluj to prosze cie
0
Już wole Pinto na środku ataku niż Cesca