0

Tak naprawdę messi bez podań iniesty też gówno gra

0

1-0

0

Jak by real zremisowal a barca by wygrala to by byl, tylko, 1 punkt roznicy i emocje na santiago

0

Co barcelonie z 200 mln jezeli sprzedadza najlepszego pilkarz swiata.Nikogo lepszego nie kupicie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?