xKUBA23x
Dołączył/a: marzec 2014
Przemyśl
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
17 goli w LM 2 z Bayernem=16+1 w finale
1
Ja się dziwie za co Neuer i Robben
0
Cristiano Ronaldo,Manuel Neuer,Arjen Robben finaliści UEFA BEST PLAYER4. Thomas Müller (Niemcy, Bayern Monachium) – 39 punktów.5. Philipp Lahm (Niemcy, Bayern Monachium) – 24 punkty.5. Lionel Messi (Argentyna, FC Barcelona) – 24 punkty.7. James Rodríguez (Kolumbia, AS Monaco/Real Madryt) – 16 punktów.8. Luis Suárez (Urugwaj, Liverpool FC/FC Barcelona) – 24 punkty.9. Ángel Di María (Argentyna, Real Madryt) – 12 punktów.10. Diego Costa (Hiszpania, Atlético Madryt/Chelsea FC) – 8 punktów.Reszta
0
Z tych co wymieniłeś
0
Wygrają 3 i to trzeba przyznać Superpuchar Europy i Hiszpanii i KMŚ
0
FC Barcelona-zdeterminowany zespół do wygrania trofeów za nieudany sezon,zespół z nowymi zawodnikami którzy dają jakość
Każdy zespół ma jakiś powód do wygrania LM
1
Jak już mówimy o tytułach to w tym sezonie wystarczy LM
0
To chyba prawda bo United skupił się na A.Di Marii
0
Tak i Cuadrado będzie grać na ŚO trzeba nam ŚO anie prawo skrzydłowych
0
No i na ciul tych młodych tyle mamy rozwijającego się Bartre i doświadczonego Pique,Mathieu,Vermaelena teraz Masche nie będzie grał na ŚO tylko będzie walczył o pierwszą 11 z Busim na ŚPD
i skład mamy kompletny
0
aaa szkoda dzieki
3
Messi musi zdobyć 60 goli w sezonie(bo 40 to za mało) zdobyć złotego buta zdobyć potrójną koronę zostać naj. strzelcem LM LL PK
i zdobyć ZP.Może wtedy go docenicie
0
Leo zagra chociaż 15-20 min
0
Nie mam dobry net ale chodzi o to że lepiej mi się ogląda w TV jak niema to niema trudno
0
Chodzi mi o te kanaly Arabskie na 270 i tak dalej gdzies tam byl mecz Realu z Bayernem w 1/2 LM
0
Czy na jakim kolwiek programie Cyfrowego Polsatu będzie można obejrzeć mecz Barcy czy tyko w internecie?
0
Reszta chyba też
0
Messi 5 sierpnia
0
Na jakich
3
Cesc był naszym Crakiem na 9
0
Ale chodzi oto że zdobył MŚ 2012 i LM 2009 i 2011
0
Mam pytanie czy Sergio zdobyl wszystko tak jak Andres i Xavi lacznie z Rep.?
0
Moim tez ale do Pique mi jakoś nie pasuje 5 do Busquetsa tak.Dobry wybór Puyol
0
Zamiast Bartry Montoya a zamiast Mathieu Alba? Powodzenia Pique jak zostaniesz sam w obronie
0
Ter Stegen
Bartra Pique Mathieu
Pedro/Alves Alba
Iniesta Mascherano
Messi
Suarez Neymar
Ja tak to widze
1
M.Owen chciał się popisać ale coś mu nie wyszło bo powiedział że Cristiano jest najlepszy w histori
0
Macie coś do Zubiego złe transfery zrobił w tym okienku?
0
Co jak co ale rudy jest szybki
0
Wole Hummelsa bo on jest doświadczony a jezeli o takiego ktory sie dopiero rozwija to mamy Bartre
0
Kupić doświadczonego Jeremiego Mathieu i tyle po co Marquinhos skoro mamy Marca Bartre?
Wy wogóle widzieliście jak gra Mathieu: umie strzelić z głowy,jest szybki,umie odebrać piłkę
skład by wyglądał tak:
Ter Stegen/Bravo
Alves Pique Mathieu/Bartra Alba
Mascherano
Iniesta Xavi/Rakitic
Messi
Suarez Neymar