0

17 goli w LM 2 z Bayernem=16+1 w finale

1

Ja się dziwie za co Neuer i Robben

0

Cristiano Ronaldo,Manuel Neuer,Arjen Robben finaliści UEFA BEST PLAYER4. Thomas Müller (Niemcy, Bayern Monachium) – 39 punktów.5. Philipp Lahm (Niemcy, Bayern Monachium) – 24 punkty.5. Lionel Messi (Argentyna, FC Barcelona) – 24 punkty.7. James Rodríguez (Kolumbia, AS Monaco/Real Madryt) – 16 punktów.8. Luis Suárez (Urugwaj, Liverpool FC/FC Barcelona) – 24 punkty.9. Ángel Di María (Argentyna, Real Madryt) – 12 punktów.10. Diego Costa (Hiszpania, Atlético Madryt/Chelsea FC) – 8 punktów.Reszta

0

Z tych co wymieniłeś

0

Wygrają 3 i to trzeba przyznać Superpuchar Europy i Hiszpanii i KMŚ

0

FC Barcelona-zdeterminowany zespół do wygrania trofeów za nieudany sezon,zespół z nowymi zawodnikami którzy dają jakość
Każdy zespół ma jakiś powód do wygrania LM

1

Jak już mówimy o tytułach to w tym sezonie wystarczy LM

0

To chyba prawda bo United skupił się na A.Di Marii

0

Tak i Cuadrado będzie grać na ŚO trzeba nam ŚO anie prawo skrzydłowych

0

No i na ciul tych młodych tyle mamy rozwijającego się Bartre i doświadczonego Pique,Mathieu,Vermaelena teraz Masche nie będzie grał na ŚO tylko będzie walczył o pierwszą 11 z Busim na ŚPD
i skład mamy kompletny

0

aaa szkoda dzieki

3

Messi musi zdobyć 60 goli w sezonie(bo 40 to za mało) zdobyć złotego buta zdobyć potrójną koronę zostać naj. strzelcem LM LL PK
i zdobyć ZP.Może wtedy go docenicie

0

Leo zagra chociaż 15-20 min

0

Nie mam dobry net ale chodzi o to że lepiej mi się ogląda w TV jak niema to niema trudno

0

Chodzi mi o te kanaly Arabskie na 270 i tak dalej gdzies tam byl mecz Realu z Bayernem w 1/2 LM

0

Czy na jakim kolwiek programie Cyfrowego Polsatu będzie można obejrzeć mecz Barcy czy tyko w internecie?

0

Reszta chyba też

0

Messi 5 sierpnia

0

Na jakich

3

Cesc był naszym Crakiem na 9

0

Ale chodzi oto że zdobył MŚ 2012 i LM 2009 i 2011

0

Mam pytanie czy Sergio zdobyl wszystko tak jak Andres i Xavi lacznie z Rep.?

0

Moim tez ale do Pique mi jakoś nie pasuje 5 do Busquetsa tak.Dobry wybór Puyol

0

Zamiast Bartry Montoya a zamiast Mathieu Alba? Powodzenia Pique jak zostaniesz sam w obronie

0

Ter Stegen
Bartra Pique Mathieu
Pedro/Alves Alba
Iniesta Mascherano
Messi
Suarez Neymar
Ja tak to widze

1

M.Owen chciał się popisać ale coś mu nie wyszło bo powiedział że Cristiano jest najlepszy w histori

0

Macie coś do Zubiego złe transfery zrobił w tym okienku?

0

Co jak co ale rudy jest szybki

0

Wole Hummelsa bo on jest doświadczony a jezeli o takiego ktory sie dopiero rozwija to mamy Bartre

0

Kupić doświadczonego Jeremiego Mathieu i tyle po co Marquinhos skoro mamy Marca Bartre?
Wy wogóle widzieliście jak gra Mathieu: umie strzelić z głowy,jest szybki,umie odebrać piłkę
skład by wyglądał tak:
Ter Stegen/Bravo
Alves Pique Mathieu/Bartra Alba
Mascherano
Iniesta Xavi/Rakitic
Messi
Suarez Neymar

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?