4

Żeby Polska tak w nogę grała jak w siate

1

Spoko wiem to było ironicznie

0

Mascherano na ŚO nie na ŚPD Pedrito w ataku nie na ławce no jak my mamy grać

2

"Murawa idealna nie będzie"-Nie baw się w Xaviego :)

1

Szkoda że w piłce nożnej tak nie jest :(

0

Zle napisałem chodziło mi o cały świat i cały 2014 rok

0

Ma ktoś listę 5 lub 10 najlepiej asystujących graczy w 2014 roku na całym świecie?

1

Będzie jest 2-0 w setach

0

"Moje dzieci" hehe

0

OK to kiedy zwalniamy Lucho?

3

Jest w formie jak zacznie popełniać głupie błędy to da się Niemca proste.Według ciebie żle gra Bravo?

0

Czemu jako główny news?

1

A kto będzie na ławie? Reus? Cuadrado? wg mnie najlepszy skrzydłowy na ławe

1

Jednak to Leo ma 91 goli w roku kalendarzowym

0

Cieszy to że Leo zawodnikiem meczu nie tylko przez fanów którzy na niego głosowali nawet jak nie zasłużył

0

Real z taką obroną mającą przed sobą atak Ney-Suarez-Messi straci pare bramek :)

1

teraz i tak Realu nie zobaczą bo można zobaczyć do 10 miejsca :D

0

Wiecie co zauważyłem wczoraj że Messi nie zostawia serca na boisku w przeciwieństwie do Ronaldo ale co zrobił Messi wczoraj wygrał nam mecz może sobie dreptać po boisku ale i tak i tak potrafi nam wygrać mecz

0

Tak jak ja :)

0

15:14 Piłka Meczowa!!!

0

Szczególnie ludzi po nogach

0

2014.09.13, godz. 22:27, putin
idzta spać szkoda pisać bo takiej h*jni nie było 20 lat liga przegrana we wrzesniu
I popatrzcie na jego nick

0

Oni się też mylą:

0

Oj tam nie płacz niech sobie mówią

1

Ten to ma technike :

0

OK ale wg mnie ani Bale nie jest wart 90 mln ani James nie jest wart 80 mln

7

Zima mrozna będzie w tym roku w Madrycie już drewna za 80 mln kupili hehe :D

0

Messi ma 20 i 1 z karnego ale Hala Dzieci i tak powiedza Messi-Pessi

5

Ciekawe ile kibiców Realu zwolni Carlo po tym meczu :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?