xKUBA23x
Dołączył/a: marzec 2014
Przemyśl
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Żeby Polska tak w nogę grała jak w siate
1
Spoko wiem to było ironicznie
0
Mascherano na ŚO nie na ŚPD Pedrito w ataku nie na ławce no jak my mamy grać
2
"Murawa idealna nie będzie"-Nie baw się w Xaviego :)
1
Szkoda że w piłce nożnej tak nie jest :(
0
Zle napisałem chodziło mi o cały świat i cały 2014 rok
0
Ma ktoś listę 5 lub 10 najlepiej asystujących graczy w 2014 roku na całym świecie?
1
Będzie jest 2-0 w setach
0
"Moje dzieci" hehe
0
OK to kiedy zwalniamy Lucho?
3
Jest w formie jak zacznie popełniać głupie błędy to da się Niemca proste.Według ciebie żle gra Bravo?
0
Czemu jako główny news?
1
A kto będzie na ławie? Reus? Cuadrado? wg mnie najlepszy skrzydłowy na ławe
1
Jednak to Leo ma 91 goli w roku kalendarzowym
0
Cieszy to że Leo zawodnikiem meczu nie tylko przez fanów którzy na niego głosowali nawet jak nie zasłużył
0
Real z taką obroną mającą przed sobą atak Ney-Suarez-Messi straci pare bramek :)
1
teraz i tak Realu nie zobaczą bo można zobaczyć do 10 miejsca :D
0
Wiecie co zauważyłem wczoraj że Messi nie zostawia serca na boisku w przeciwieństwie do Ronaldo ale co zrobił Messi wczoraj wygrał nam mecz może sobie dreptać po boisku ale i tak i tak potrafi nam wygrać mecz
0
Tak jak ja :)
0
15:14 Piłka Meczowa!!!
0
Szczególnie ludzi po nogach
0
2014.09.13, godz. 22:27, putin
idzta spać szkoda pisać bo takiej h*jni nie było 20 lat liga przegrana we wrzesniu
I popatrzcie na jego nick
0
Oni się też mylą:
0
Oj tam nie płacz niech sobie mówią
1
Ten to ma technike :
0
OK ale wg mnie ani Bale nie jest wart 90 mln ani James nie jest wart 80 mln
7
Zima mrozna będzie w tym roku w Madrycie już drewna za 80 mln kupili hehe :D
0
Messi ma 20 i 1 z karnego ale Hala Dzieci i tak powiedza Messi-Pessi
5
Ciekawe ile kibiców Realu zwolni Carlo po tym meczu :)
0
http://sportslive.info/viewpage.php?page_id=3