xKUBA23x
Dołączył/a: marzec 2014
Przemyśl
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja wiem że bedzie na meczyki tylko chodzi oto ze wyjezdzam i niemam internetu a kablowke mam
0
Powie mi ktoś na jakim kanale będzie transmitowany mecz Barcy w sobote??
Prosze o odpowiedz mogą być w innym języku
0
Patrzcie jakie to jest proste zeby ustawić Barce na nastepny sezon:
http://www.futhead.com/14/squads/14640214/
0
Tak a jak będzie w wielkiej formie to będzie siedział na ławie???
0
Dobrze ze wypozyczaja Tello
4
No i co to najlepszy gracz w histori ktory by byl z Armeni nie wygral by MS a zodbyl by 6 LM 10 La Lige i strzelil by 1500 bramek i by mial 800 asyst to tylko dlatego ze nie wygral MS nie byl by naj. w histori
Pele-
3 MS
2 Copa Libertatores
A te bramki to bujda bo jakby gral w Europie to by nie strzelil tyle bramek
Diego Maradona-
1 MS
I nic szczegolnego procz Ligi i Pucharu kraju
2 ZP
Lionel Messi-
srebro MS
srebro Copa America
IO 2008 zloto
3 LM
Kilka razy liga i puchar kraju
2 Klubowe MS
4 ZP
Zloty But 3 razy
73 gole w 1 sezon
91 goli w roku
50 goli w lidze Hiszpanskiej
5 goli w 1 meczu LM
Zlota Stopa
4
Higuain nawet nie chce slyszec tego nazwiska
0
Kupić go na łąwkę a do podstawowego dać Pique i Bartre
0
Ja piernicze placzecie jak bysmy sprzedali Messiego czy Inieste
ZAWSZE WOLALEM PEDRO OD SANCHEZA dobrze ze zostal
0
Strzeli 2 i Argentyna wygra 2:0
0
Zawsze było sprzedac sancheza to jest ciota, sam wrzeszczałem jak do pustej bramki nie umial trafic a teraz kazdy sie nim jara bo strzelil piekna bramke żal mi was Pedro ma wieksze umiejetnosci i mam wielka nadzieje ze zostanie
0
Zawsze wolałem Pedro od Sancheza i nie tylko w fifie :)
0
No a głupie to? Oszczędzi sie kase na PO i zostanie na ŚO a skład bedzie wygladal tak
Neymar Suarez Messi
Iniesta Rakitic
Busquets
Alba Pique Jakiś ŚO Montoya/Pedro/Alves
Bravo
0
Chyba zapomniałeś o LIO bo on był lepszy 41 bramek 14 asyst w 46 meczach robi wrażenie bo nikt nie darady co sezon strzelać 60 bramek
0
Jak zagrał Messi?Pomijając tą sytuajce
0
ale jeden nowy stoper na nowy sezon to musi być:
Mój typ to Miranda
Miranda,Suarez=Skład Kompletny
1
Jezeli Suarez bedzie lepszy to po Alexisie nikt nie bedzie plakac
0
No bo wykonuje je najlepiej
0
Dobra ok ale znajdzie jeszcze kase na jednego obronce pomocnikow mamy dobrych bramkarzy tez atak z Suarezem nie do pokoniania ale co jak co jednego typowego stopera trzeba kupic do pary z Pique na srodku np.Mirande tani a dobry i do tego Bartra Masche i bedzie dobrze
0
Nie żadnych ale mniej a jeżeli będziemy mniej tracić a nasz atak będzie miał taką
formę jak na mundialu to będziemy wygrywać mecze Proste!!!
0
Tak dla wiadomości wszystkich Messi został wybrany najlepszym zawodnikiem tego meczu otrzymał 4 z rzędu nagrodę MVP :)
1
Widzicie formę Leo Neymara i Alexisa na mundialu
Messi-4 Mvp 4 gole 1 Asysta w 4 Meczach
Neymar-2 Mvp 4 gole 0 asyst w 4 meczach
Alexis-1 Mvp 2 gole 1 asysta w 4 meczach
To są świetne wyniki ja dalej będę za transferem jakiegoś obrońcy
0
Ja bym wolał oficjalnie:Miranda w FC Barcelonie
oficjalnie:Hummels w FC Barcelonie
0
Piepszysz jak dzieci z rm.pl
0
Kroos,Miranda,i jeszcze jakiś stoper--------->FCB
Luis Suarez--------->Dentysta
0
A dobry jest ten stoper?Słyszałem o Suarezie z Liverpoolu napastniku ale o obrońcy nie słyszałem
0
ok dzięki
0
Z ilu metrów padł ten gol Leo z wolnego
0
Jeszcze zobaczymy,jak dla mnie jak by Xavi miał odchodzić to Cesc by został
2
OBRONA!!!OBRONA!!!co da nam ten Suarez?Neymar Messi Alexis,przecież dać trochę więcej swobody naszym skrzydłowym i to będzie najlepszy atak na świecie,dalej Pomoc:bardzo dobra mamy:Inieste,Xaviego,Rakiticia,Roberto,Busquetsa,Songa
Bramka:Ter Stegen wygląda na świetnego bramkarza z wielkim potencjałem,Bravo równiez świetny bramkarz napewno powalczy z Stegenem o miejsce w pierwszej 11 czyli będzie starał się dobrze bronić no i jeszcze Oier cienki bramkarz ale mamy dwóch lepszych,a więc:
OBRONA:Pique-lider,świetny obrońca
Mascherano-jest dobry ale bardzo duzo błędów w zeszłym sezonie popełniał
Alba-jak dla mnie jeden z najlepszych lewych obrońców na świecie
Alves-lubię go ale wiem ze zagrał słaby sezon trzeba poczekać jeszcze sezon i się zastanowić
Adriano,Montoya-swietni zmiennicy
Bartra-wielki potencjał wkrótce może zostać naprawdę stoperem na klasę światową
Ale co jak co trzeba kupić dwóch solidnych stoperów typowych środkowych obrońców naprawdę Luisa Suarez można sobie odpuścić