0

Ja wiem że bedzie na meczyki tylko chodzi oto ze wyjezdzam i niemam internetu a kablowke mam

0

Powie mi ktoś na jakim kanale będzie transmitowany mecz Barcy w sobote??
Prosze o odpowiedz mogą być w innym języku

0

Patrzcie jakie to jest proste zeby ustawić Barce na nastepny sezon:
http://www.futhead.com/14/squads/14640214/

0

Tak a jak będzie w wielkiej formie to będzie siedział na ławie???

0

Dobrze ze wypozyczaja Tello

4

No i co to najlepszy gracz w histori ktory by byl z Armeni nie wygral by MS a zodbyl by 6 LM 10 La Lige i strzelil by 1500 bramek i by mial 800 asyst to tylko dlatego ze nie wygral MS nie byl by naj. w histori
Pele-
3 MS
2 Copa Libertatores
A te bramki to bujda bo jakby gral w Europie to by nie strzelil tyle bramek
Diego Maradona-
1 MS
I nic szczegolnego procz Ligi i Pucharu kraju
2 ZP
Lionel Messi-
srebro MS
srebro Copa America
IO 2008 zloto
3 LM
Kilka razy liga i puchar kraju
2 Klubowe MS
4 ZP
Zloty But 3 razy
73 gole w 1 sezon
91 goli w roku
50 goli w lidze Hiszpanskiej
5 goli w 1 meczu LM
Zlota Stopa

4

Higuain nawet nie chce slyszec tego nazwiska

0

Kupić go na łąwkę a do podstawowego dać Pique i Bartre

0

Ja piernicze placzecie jak bysmy sprzedali Messiego czy Inieste
ZAWSZE WOLALEM PEDRO OD SANCHEZA dobrze ze zostal

0

Strzeli 2 i Argentyna wygra 2:0

0

Zawsze było sprzedac sancheza to jest ciota, sam wrzeszczałem jak do pustej bramki nie umial trafic a teraz kazdy sie nim jara bo strzelil piekna bramke żal mi was Pedro ma wieksze umiejetnosci i mam wielka nadzieje ze zostanie

0

Zawsze wolałem Pedro od Sancheza i nie tylko w fifie :)

0

No a głupie to? Oszczędzi sie kase na PO i zostanie na ŚO a skład bedzie wygladal tak
Neymar Suarez Messi
Iniesta Rakitic
Busquets
Alba Pique Jakiś ŚO Montoya/Pedro/Alves
Bravo

0

Chyba zapomniałeś o LIO bo on był lepszy 41 bramek 14 asyst w 46 meczach robi wrażenie bo nikt nie darady co sezon strzelać 60 bramek

0

Jak zagrał Messi?Pomijając tą sytuajce

0

ale jeden nowy stoper na nowy sezon to musi być:
Mój typ to Miranda
Miranda,Suarez=Skład Kompletny

1

Jezeli Suarez bedzie lepszy to po Alexisie nikt nie bedzie plakac

0

No bo wykonuje je najlepiej

0

Dobra ok ale znajdzie jeszcze kase na jednego obronce pomocnikow mamy dobrych bramkarzy tez atak z Suarezem nie do pokoniania ale co jak co jednego typowego stopera trzeba kupic do pary z Pique na srodku np.Mirande tani a dobry i do tego Bartra Masche i bedzie dobrze

0

Nie żadnych ale mniej a jeżeli będziemy mniej tracić a nasz atak będzie miał taką
formę jak na mundialu to będziemy wygrywać mecze Proste!!!

0

Tak dla wiadomości wszystkich Messi został wybrany najlepszym zawodnikiem tego meczu otrzymał 4 z rzędu nagrodę MVP :)

1

Widzicie formę Leo Neymara i Alexisa na mundialu
Messi-4 Mvp 4 gole 1 Asysta w 4 Meczach
Neymar-2 Mvp 4 gole 0 asyst w 4 meczach
Alexis-1 Mvp 2 gole 1 asysta w 4 meczach
To są świetne wyniki ja dalej będę za transferem jakiegoś obrońcy

0

Ja bym wolał oficjalnie:Miranda w FC Barcelonie
oficjalnie:Hummels w FC Barcelonie

0

Piepszysz jak dzieci z rm.pl

0

Kroos,Miranda,i jeszcze jakiś stoper--------->FCB
Luis Suarez--------->Dentysta

0

A dobry jest ten stoper?Słyszałem o Suarezie z Liverpoolu napastniku ale o obrońcy nie słyszałem

0

ok dzięki

0

Z ilu metrów padł ten gol Leo z wolnego

0

Jeszcze zobaczymy,jak dla mnie jak by Xavi miał odchodzić to Cesc by został

2

OBRONA!!!OBRONA!!!co da nam ten Suarez?Neymar Messi Alexis,przecież dać trochę więcej swobody naszym skrzydłowym i to będzie najlepszy atak na świecie,dalej Pomoc:bardzo dobra mamy:Inieste,Xaviego,Rakiticia,Roberto,Busquetsa,Songa
Bramka:Ter Stegen wygląda na świetnego bramkarza z wielkim potencjałem,Bravo równiez świetny bramkarz napewno powalczy z Stegenem o miejsce w pierwszej 11 czyli będzie starał się dobrze bronić no i jeszcze Oier cienki bramkarz ale mamy dwóch lepszych,a więc:
OBRONA:Pique-lider,świetny obrońca
Mascherano-jest dobry ale bardzo duzo błędów w zeszłym sezonie popełniał
Alba-jak dla mnie jeden z najlepszych lewych obrońców na świecie
Alves-lubię go ale wiem ze zagrał słaby sezon trzeba poczekać jeszcze sezon i się zastanowić
Adriano,Montoya-swietni zmiennicy
Bartra-wielki potencjał wkrótce może zostać naprawdę stoperem na klasę światową
Ale co jak co trzeba kupić dwóch solidnych stoperów typowych środkowych obrońców naprawdę Luisa Suarez można sobie odpuścić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?