xKUBA23x
Dołączył/a: marzec 2014
Przemyśl
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Właśnie chodzi mi o to w ilu?
0
Jaki rekord pobił lub ma pobić Claudio Bravo bo nie wiem
9
Nie wiem czy wszystcy o tym pamiętają ale Lionel Messi strzelił dzisiaj gola numer 400 i 401 w karierze.Brawo!
0
Szczerze to CR7 narazie miał ogórków pózniej tak łatwo nie będzie
6
Maradona niczym Szpaku :D
0
To by było piękne Messi-Najlepszy asystent Neymar-Najlepszy strzelec
1
Jeszcze strzeli spokojnie ;)
0
Dlaczego ból bo chcemy żeby nasz najlepszy piłkarz dostał Złotego Buta ?
0
Matko Boska co tu się dzieje
14
Jak Leo odejdzie z Barcy to tylko do Argentyny innej opcji nie ma
0
Wniosek że to nie jest mizerna obrona :D
0
Ale jak oglądałem jego wszystkie bramki to liczyłem hattricki-wyszło mi około 30
0
HAHAHHAH Pedrito bravo!!!
11
Mi najbardziej nie podoba się na taj liście Barcelona 2-2 Chelsea (25 kwietnia 2012)-chyba nigdy tego nie zapomne
0
To za co dostał ZP Canavaro(nie wiem jak się pisze) w 2006 roku,może za bramki?
0
Dlaczego Messi jest lepszy od CR7 np.Leo wychodzi prawie sam na sam obok ma obrońce-co w tej sytuacji robiłby Ronaldo( obok stoi dajmy na to Benzema) strzela prosto w bramkarza i Real ma rzut rożny,co w tej sytuacji robi Leo-nie strzela na pałę tylko dogrywa do lepiej wystawionego kolegi
0
Pedro gooooooooooooooooooooooooool!!!! Brawo
0
nie karnego nie strzelił
0
Co za idiota
3
Wolę żeby Leo nie strzelił żadnej bramki w sezonie a Barca żeby skończyła sezon z 3 pucharami
1
Dobrze że karnego nie trafił? Co ty gadasz?!
0
Jak nie ma już pare sytuacji zepsuł :D
0
W środę na kanale Hala Dzieci będzie tylko i z laczka :)
8
Oj no dobra nie hejtujcie Messi nie trafił-trudno,znowu najprawdopodobniej wygrał nam mecz :)
0
ohoho
0
czerwien haha
0
Neymar-pięknie Messi-genialnie :)
0
Nie :)
0
Tak Ney przedrybluj 11 jeszcze
0
Tak Messi mówi codziennie niestety :(