0

Właśnie chodzi mi o to w ilu?

0

Jaki rekord pobił lub ma pobić Claudio Bravo bo nie wiem

9

Nie wiem czy wszystcy o tym pamiętają ale Lionel Messi strzelił dzisiaj gola numer 400 i 401 w karierze.Brawo!

0

Szczerze to CR7 narazie miał ogórków pózniej tak łatwo nie będzie

6

Maradona niczym Szpaku :D

0

To by było piękne Messi-Najlepszy asystent Neymar-Najlepszy strzelec

1

Jeszcze strzeli spokojnie ;)

0

Dlaczego ból bo chcemy żeby nasz najlepszy piłkarz dostał Złotego Buta ?

0

Matko Boska co tu się dzieje

14

Jak Leo odejdzie z Barcy to tylko do Argentyny innej opcji nie ma

0

Wniosek że to nie jest mizerna obrona :D

0

Ale jak oglądałem jego wszystkie bramki to liczyłem hattricki-wyszło mi około 30

0

HAHAHHAH Pedrito bravo!!!

11

Mi najbardziej nie podoba się na taj liście Barcelona 2-2 Chelsea (25 kwietnia 2012)-chyba nigdy tego nie zapomne

0

To za co dostał ZP Canavaro(nie wiem jak się pisze) w 2006 roku,może za bramki?

0

Dlaczego Messi jest lepszy od CR7 np.Leo wychodzi prawie sam na sam obok ma obrońce-co w tej sytuacji robiłby Ronaldo( obok stoi dajmy na to Benzema) strzela prosto w bramkarza i Real ma rzut rożny,co w tej sytuacji robi Leo-nie strzela na pałę tylko dogrywa do lepiej wystawionego kolegi

0

Pedro gooooooooooooooooooooooooool!!!! Brawo

0

nie karnego nie strzelił

0

Co za idiota

3

Wolę żeby Leo nie strzelił żadnej bramki w sezonie a Barca żeby skończyła sezon z 3 pucharami

1

Dobrze że karnego nie trafił? Co ty gadasz?!

0

Jak nie ma już pare sytuacji zepsuł :D

0

W środę na kanale Hala Dzieci będzie tylko i z laczka :)

8

Oj no dobra nie hejtujcie Messi nie trafił-trudno,znowu najprawdopodobniej wygrał nam mecz :)

0

ohoho

0

czerwien haha

0

Neymar-pięknie Messi-genialnie :)

0

Nie :)

0

Tak Ney przedrybluj 11 jeszcze

0

Tak Messi mówi codziennie niestety :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?