xKUBA23x
Dołączył/a: marzec 2014
Przemyśl
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W sensie ze powinien zostac zmieniony szybciej zle napisalem nie umial rozkrecic gry
0
Niestety ale Don Andres był dziś do zmiany słaba forma
0
Jeżeli w następnych meczach dalej będzie grać taki skład(Busi na Dm a nie na ławce i Mathieu na LO) to dużo w tym sezonie nie ugramy.
57
Shakira za Pique
0
Identycznie było z rekordem Mullera w ilosci goli w roku kalendarzowym pozniej mowili ze Zico mial 99 bramek a Pele 120 tak będzie zawsze
0
Messi w pierwszym składzie to zaskoczenie :) teraz to normalka
0
Mówiłem że strzeli dla Ajaxu Milik albo Pique :)
2
Skoro Lucho nie wystawia powód jest jeden Alves jest lepszy
0
A ja mam nadzieję że to będzie najlepszy mecz Pedro w tym sezonie
0
Niestety nie będzie mógł zagrać
0
Szczerze to SB5 mógłby nawet odejść z drużyny jak mamy Masche
2
Real Sociedad też przegrywał na 2:0
0
Statystyki nie grają!!! :D
0
co?
3
I oczywiście nawet po karnym ta powalona cieszynka
1
http://www.futbolhd.pl/stream2.php Prosze :)
0
Brawo CR7!!!
0
Dlaczego tak sądzisz,czy ja coś mówię że wtedy będę za Realem? Chodzi mi o to że Leo wtedy trudno będzie zdobyć tę nagrodę
1
No Leo dziś Hat-trick albo będzie gó*no a nie Złoty But
0
Chyba mam odpowiedz na to pytanie:PEREZ
0
A ty przeCzytaj dokładnie moj komentarz :)
0
A co otrzymał L.Messi ta nagroda odlana jego stopa?
0
22:11 12.10.2014 godzina święta w Hiszpanii Diego Costa strzela bramkę w meczu z Luksemburgiem
1
Poprawił się :)
0
Gol David Silva 27'
0
No ale w np. w Brazylii gra nasz piłkarz i w Argentynie grają nasi piłkarze więc też o Barcy
0
Oby to nie prawda
1
Neymar Hernandez :)
1
Ale tu też chodzi o to że jakby Leo nie wykonywał jedenastek to Ronaldo miałyby dużo więcej bramek od Leo i wtedy ZP i ZB i Pichichi byłyby Ronaldo a nie Leo
7
Bo Messi nie chce żeby na polskich forach nazywali go Messi-Pessi !!! To napewno przez to!!!