0

W sensie ze powinien zostac zmieniony szybciej zle napisalem nie umial rozkrecic gry

0

Niestety ale Don Andres był dziś do zmiany słaba forma

0

Jeżeli w następnych meczach dalej będzie grać taki skład(Busi na Dm a nie na ławce i Mathieu na LO) to dużo w tym sezonie nie ugramy.

57

Shakira za Pique

0

Identycznie było z rekordem Mullera w ilosci goli w roku kalendarzowym pozniej mowili ze Zico mial 99 bramek a Pele 120 tak będzie zawsze

0

Messi w pierwszym składzie to zaskoczenie :) teraz to normalka

0

Mówiłem że strzeli dla Ajaxu Milik albo Pique :)

2

Skoro Lucho nie wystawia powód jest jeden Alves jest lepszy

0

A ja mam nadzieję że to będzie najlepszy mecz Pedro w tym sezonie

0

Niestety nie będzie mógł zagrać

0

Szczerze to SB5 mógłby nawet odejść z drużyny jak mamy Masche

2

Real Sociedad też przegrywał na 2:0

0

Statystyki nie grają!!! :D

0

co?

3

I oczywiście nawet po karnym ta powalona cieszynka

1

0

Brawo CR7!!!

0

Dlaczego tak sądzisz,czy ja coś mówię że wtedy będę za Realem? Chodzi mi o to że Leo wtedy trudno będzie zdobyć tę nagrodę

1

No Leo dziś Hat-trick albo będzie gó*no a nie Złoty But

0

Chyba mam odpowiedz na to pytanie:PEREZ

0

A ty przeCzytaj dokładnie moj komentarz :)

0

A co otrzymał L.Messi ta nagroda odlana jego stopa?

0

22:11 12.10.2014 godzina święta w Hiszpanii Diego Costa strzela bramkę w meczu z Luksemburgiem

1

Poprawił się :)

0

Gol David Silva 27'

0

No ale w np. w Brazylii gra nasz piłkarz i w Argentynie grają nasi piłkarze więc też o Barcy

0

Oby to nie prawda

1

Neymar Hernandez :)

1

Ale tu też chodzi o to że jakby Leo nie wykonywał jedenastek to Ronaldo miałyby dużo więcej bramek od Leo i wtedy ZP i ZB i Pichichi byłyby Ronaldo a nie Leo

7

Bo Messi nie chce żeby na polskich forach nazywali go Messi-Pessi !!! To napewno przez to!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?