0

Przykro mi ale już go nie zobaczysz :D

0

Bo nie moga patrzec na swoją

0

Prawie jak Polska Polska gra brzydką piłkę al nie skuteczną :)

0

Alves zacznie grać dobrze jeżeli zmieni mu się hasło na instagramie :D

0

Wiecie co już lepiej zagrać tak
Neymar-Suarez-Messi
Bo jak zagramy,tak
Ney Suarez
Messi
To bedzie to wygladać tak Ney Messi Suarez

0

Moze by zmądrzał i zrozumiał wiele rzeczy

0

Dokup bogatego inwestora w katalogu EAS bo ci pieniędzy nie wystarczy :)

0

Dzięki mam nadzieję że wejdzie na 2 połowę :)

0

Wie ktoś czy gra Tello w meczu FC Porto-OSC Lille?

0

Masche w klapkach a Ney jakby potwora zobaczył :)

1

czekaj co?,bo nie zrozumiałem :D

0

Ale by było jakby Alves odnalazł formę jak za Pepa

0

No to do końca sierpnia kupić prawego obrońce i mam nadzieje że kupicie prawego obrońce a nie Cuardado

4

Ja tam gejem nie jestem ale te jego włosy są okropne

0

Ja widziałem na tej stronie komentarze po meczu Angila-Urugwaj(2 bramki Suareza) że niektórzy pisali że jak Balotelli jutro w meczu z Kostaryką strzeli 2 gole to w MD i w SPORCIE będą pisać że nie Barca zainteresowana Suarezem tylko Balotellim

3

Munir lepszy :)

1

Powodzenia Luis w Barcelonie ,obyś wygrał tu wiele trofeów indywidualnych oraz klubowych

3

Barca przegrywa:To jest gówno a nie rewolucja
Barca wygrywa:To bardziej trening niż mecz na poziomie
No za przeproszeniem kur◆a nie dogodzisz

0

a teraz Suarez za Rafinhe i atak Ney-Suarez-Leo

4

Cudo Neymar i Messi

0

2-0 Ney,Messi strzelili

0

Ładnie ładnie

0

Serio Leo na skrzydle :)

0

ja również dołączam się do pytania

0

Odpowiedz Messi

0

Ale w sensie bramki ze sparingów Christiano czy Leo?

0

Mam pytanie ile goli ma strzelonych Messi a ile Ronaldo w 2014?

0

Pierwsza ale nie ostatnia :D

0

Ja tak to widze http://www.footballuser.com/1072297/FC_Barcelona
Iniesta i Messi będą zamieniać się pozycjami w trakcie meczu

0

Nie był bym tego taki pewien

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?