0

I to właśnie pokazuje gdzie powinien grać CR7 atak powinien wyglądać tak:
Bale-Benzema-CR7

0

Nam by karnego nie podyktował :(

3

Fajnie będzie zobaczyć Real niżej niż na 10 miejscu
P.S Już kupują nowego Iphone (dla tych co wiedzą o co chodzi):D

0

Messi słabo? Gdyby wasza perełka nie grał tylko Ney mógłby być dużo wyższy wynik

0

i jedyny który tych sytuacji nie wykorzystał

0

Neya Po prosze bo Munir z cięższym przeciwnikiem gra słabo

0

Nie za 4 lata to Polska z Wawrzyniakiem będzie mistrzem świata

0

Ale nie będzie z polskim komentarzem więc lepiej przypominać

1

Bardzo dobry rezerwowy,lepszego znajdziesz myślisz że taki Reus zgodzi sie żeby siedział na ławie

1

Mam cichą nadzieje że ADM kiedyś założy koszulkę Barcy :)Pewnie nie tylko ja

1

3 asysty i 1 gol

2

Pytanie do redakcji czy można by było zrobić inne ocenianie bramkarzy bo ilość np. strzałów bramkarz jest bezsensowna

3

Pozdrawiam tego co powiedział że jest już po meczu i że Real gromi Sociedad a my się będziemy męczyć, Serdecznie Pozdrawiam :)

1

ale na początku nie w karierze

1

No niestety się nie popisałeś bo Hummels w FIFIE ma 85 Benatia 82 póżniej 84 a Mathieu 78 :)

2

0

Co to jest ta liga typerów?

0

Oni będą walczyć o utrzymanie w BPL

0

Byle gdzie pójdzie byle by poszedł

0

no z pewnoscia

0

naprawde UEFADRID !!!!!

0

Stronka MessivsRonaldo polecam gole w roku osiągnięcia w roku rokordy i dużo wiecej

0

I tak i tak Leo doprowadzil slaba Argentyne do finale a srebro Copa America i MŚ oraz zloto IO to niezly dorobek moze uda mu sie za rok wygral COPA AMERICA a za 4 lata MŚ

0

Mam pytanie Munir jest lewo czy prawo nożny

0

0

I jak już "rudzielec" dobrze gra?

0

Messi 1 i 3 bramka
Munir 2 bramka

1

Dobrze że Bartra wszedł

2

kot był zgłoszony do składu meczowego?Walkower dla Celtiku!

0

Masche na stoperze czy na śpd?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?