xKUBA23x
Dołączył/a: marzec 2014
Przemyśl
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I to właśnie pokazuje gdzie powinien grać CR7 atak powinien wyglądać tak:
Bale-Benzema-CR7
0
Nam by karnego nie podyktował :(
3
Fajnie będzie zobaczyć Real niżej niż na 10 miejscu
P.S Już kupują nowego Iphone (dla tych co wiedzą o co chodzi):D
0
Messi słabo? Gdyby wasza perełka nie grał tylko Ney mógłby być dużo wyższy wynik
0
i jedyny który tych sytuacji nie wykorzystał
0
Neya Po prosze bo Munir z cięższym przeciwnikiem gra słabo
0
Nie za 4 lata to Polska z Wawrzyniakiem będzie mistrzem świata
0
Ale nie będzie z polskim komentarzem więc lepiej przypominać
1
Bardzo dobry rezerwowy,lepszego znajdziesz myślisz że taki Reus zgodzi sie żeby siedział na ławie
1
Mam cichą nadzieje że ADM kiedyś założy koszulkę Barcy :)Pewnie nie tylko ja
1
3 asysty i 1 gol
2
Pytanie do redakcji czy można by było zrobić inne ocenianie bramkarzy bo ilość np. strzałów bramkarz jest bezsensowna
3
Pozdrawiam tego co powiedział że jest już po meczu i że Real gromi Sociedad a my się będziemy męczyć, Serdecznie Pozdrawiam :)
1
ale na początku nie w karierze
1
No niestety się nie popisałeś bo Hummels w FIFIE ma 85 Benatia 82 póżniej 84 a Mathieu 78 :)
2
http://memypilkarskie.pl/img/1764/kariera-cr7/
Kariera CR7 :)
0
Co to jest ta liga typerów?
0
Oni będą walczyć o utrzymanie w BPL
0
Byle gdzie pójdzie byle by poszedł
0
no z pewnoscia
0
naprawde UEFADRID !!!!!
0
Stronka MessivsRonaldo polecam gole w roku osiągnięcia w roku rokordy i dużo wiecej
0
I tak i tak Leo doprowadzil slaba Argentyne do finale a srebro Copa America i MŚ oraz zloto IO to niezly dorobek moze uda mu sie za rok wygral COPA AMERICA a za 4 lata MŚ
0
Mam pytanie Munir jest lewo czy prawo nożny
0
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ironia polecam :)
0
I jak już "rudzielec" dobrze gra?
0
Messi 1 i 3 bramka
Munir 2 bramka
1
Dobrze że Bartra wszedł
2
kot był zgłoszony do składu meczowego?Walkower dla Celtiku!
0
Masche na stoperze czy na śpd?