6

Dla tych co chcą żeby Leo nie wykonywał karnych-nie mówcie tak bo pózniej będziecie płakać że Ronaldo ma 2 razy więcej bramek od Leo

35

Wiem że Busi nie miał by szans na ZP ale to jest skandal!Kto tego Pereza dał na takie stanowisko?

0

Chodziło mu że z Chelsea w 2012

0

hehe przez przypadek

0

mi najbardziej szkoda tego z półfinału LM 2012 :(

0

No dobrze ale z drugiej strony to kto by miał wykonywać karne z FCB jak nie Messi?

0

0

Jezu strzelania karnych nie da się wyćwiczyć oczywiście można wyćwiczyć moc strzału czy podcięcie piłki i tak dalej ale jak bramkarz wyczuje strzał to musi to obronić

0

Mascherano gra?

1

Ale przecież Cuadrado nie "ciśnie" tam na PO tylko na PS

0

Mecz Brazylia-Argentyna jest transmitowany na jakimś polskim kanale?

0

Ah te mecze zawsze są fajne licze na hattricka Leo :)

0


Wg mnie Masip zagra w może 3 meczach w LL jak będzie pewne wygranie La Ligi może na początku CDR,i tyle Masip to nie jest bramkarz na klasę światową zwłaszcza że mamy dwóch dobrych utalentowanych bramkarzy

0

Wg mnie to Messi nawet jak rekord pobije na SB to i tak Perez swoimi kontaktami zrobi tak zeby tego nie było

0

ja pierdziele :D 11 pazdzienika 12 pazdziernika ??

0

A którego dnia ?

0

Z jakimi Rep. Narodowymi będzie grać Argentyna i kiedy??

0

Ale 4 miejsce ma zarezerwowane Arsenal :)

0

Ja pierdziele co wy macie do gimnazjalistów?? Wy tej szkoły nieukończyliście a moze nawet nie zaczelisie co?? Skąd wiesz na jakim poziomie nauczania on jest?? Moze jest starszy od ciebie?

1

P-Puchar K-Króla

0

Cytuje słowa Cristiano Ronaldo "Karim Benzema-Bardzo sie ciesze z jego postawy.To najlepszy napastnik La Liga i jeden z najlepszych na świecie" Oj jakieś sprawdzenie by sie przydalo bo gada jakby naćpany

0

Musze się pobawić w Visca el Dziecko bo Real strzela tylko do pustej albo z dupy tak jak dzisiaj Cristiano na 5:0

0


Nie płaczcie ze Leo 6 bramek a Ronaldo 14
Pamiętacie początek tego roku jak Leoś miał 8 bramek a CR7 miał ich 22 skończyło się Leo 28 a Ronaldo 31 więc wszystko jest możliwe

1

"Terminarz co w tym roku był trener wasz wspanialy byl przez niego zly" my nie z tych

0

1 bramka na CN z Eibar a 2 na Bernabeu tak to widzę :)

0

Mozna gdzies obejrzec ten mecz w byle jakiej jakosci na tablecie Samsung tab 2 ? Byłbym wdzięczny bo komputer poszedł do naprawy

0

Nie chce nic mówić ale ten ogór gra lepiej od nich

0

To jest 3:
Domowe
Wyjazdowe te pomaranczowe
i te

0

Messi na Prawej ah stare dobre czasy :)

0

Tak nawiązując do najnowszej Suki Kto wg was zdobędzie ZP 2014 ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?