xKUBA23x
Dołączył/a: marzec 2014
Przemyśl
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Dla tych co chcą żeby Leo nie wykonywał karnych-nie mówcie tak bo pózniej będziecie płakać że Ronaldo ma 2 razy więcej bramek od Leo
35
Wiem że Busi nie miał by szans na ZP ale to jest skandal!Kto tego Pereza dał na takie stanowisko?
0
Chodziło mu że z Chelsea w 2012
0
hehe przez przypadek
0
mi najbardziej szkoda tego z półfinału LM 2012 :(
0
No dobrze ale z drugiej strony to kto by miał wykonywać karne z FCB jak nie Messi?
0
0
Jezu strzelania karnych nie da się wyćwiczyć oczywiście można wyćwiczyć moc strzału czy podcięcie piłki i tak dalej ale jak bramkarz wyczuje strzał to musi to obronić
0
Mascherano gra?
1
Ale przecież Cuadrado nie "ciśnie" tam na PO tylko na PS
0
Mecz Brazylia-Argentyna jest transmitowany na jakimś polskim kanale?
0
Ah te mecze zawsze są fajne licze na hattricka Leo :)
0
Wg mnie Masip zagra w może 3 meczach w LL jak będzie pewne wygranie La Ligi może na początku CDR,i tyle Masip to nie jest bramkarz na klasę światową zwłaszcza że mamy dwóch dobrych utalentowanych bramkarzy
0
Wg mnie to Messi nawet jak rekord pobije na SB to i tak Perez swoimi kontaktami zrobi tak zeby tego nie było
0
ja pierdziele :D 11 pazdzienika 12 pazdziernika ??
0
A którego dnia ?
0
Z jakimi Rep. Narodowymi będzie grać Argentyna i kiedy??
0
Ale 4 miejsce ma zarezerwowane Arsenal :)
0
Ja pierdziele co wy macie do gimnazjalistów?? Wy tej szkoły nieukończyliście a moze nawet nie zaczelisie co?? Skąd wiesz na jakim poziomie nauczania on jest?? Moze jest starszy od ciebie?
1
P-Puchar K-Króla
0
Cytuje słowa Cristiano Ronaldo "Karim Benzema-Bardzo sie ciesze z jego postawy.To najlepszy napastnik La Liga i jeden z najlepszych na świecie" Oj jakieś sprawdzenie by sie przydalo bo gada jakby naćpany
0
Musze się pobawić w Visca el Dziecko bo Real strzela tylko do pustej albo z dupy tak jak dzisiaj Cristiano na 5:0
0
Nie płaczcie ze Leo 6 bramek a Ronaldo 14
Pamiętacie początek tego roku jak Leoś miał 8 bramek a CR7 miał ich 22 skończyło się Leo 28 a Ronaldo 31 więc wszystko jest możliwe
1
"Terminarz co w tym roku był trener wasz wspanialy byl przez niego zly" my nie z tych
0
1 bramka na CN z Eibar a 2 na Bernabeu tak to widzę :)
0
Mozna gdzies obejrzec ten mecz w byle jakiej jakosci na tablecie Samsung tab 2 ? Byłbym wdzięczny bo komputer poszedł do naprawy
0
Nie chce nic mówić ale ten ogór gra lepiej od nich
0
To jest 3:
Domowe
Wyjazdowe te pomaranczowe
i te
0
Messi na Prawej ah stare dobre czasy :)
0
Tak nawiązując do najnowszej Suki Kto wg was zdobędzie ZP 2014 ?